کتاب الکترونیکی کائنات هوایت را دارد - گابریل برن استین

خانم گابریل برن استین  به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلوزیونی دکتر آز شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است. در ادامه مقدمه ای از این کتاب را خواهیم خواند:

شادمانی و لذت بردن از زندگی، حق طبیعی هر موجود زنده‌ای است که از بدو تولد در وجودش نهاده شده است. در واقع آن چیزی که مانع تجربه‌ی احساس شادمانی در شما می‌شود، دور افتادن از منبع عشق  است. به هر حال ما انسان‌ها اغلب منکر نیروی عشق شده و ترجیح می‌دهیم به جای آن، ترس و نگرانی را انتخاب کنیم. ما آگاهانه ترس و نگرانی را از طریق شنیدن اخبار در رسانه‌ها، مربیان مدرسه و اعضاء خانواده  به سمت خود جذب کرده و درگیر آن می‌شویم. در حقیقت با این کار، وجود نیروی عشق را انکار کرده و وجود ترس و نگرانی را باور می‌کنیم. ما کاملاً عشق را فراموش کرده‌ایم.

عبارتی در کتاب دوره‌ای در معجزات هست که می‌گوید:

 

« ظاهر شدن ترس در انسان  قطعاً  نشانه‌ی این است که شما تنها به قدرت خودتان متکی هستید.»

 

این عبارت حاوی یک پیام عمیق معنوی است. جدا افتادن از منبع عشق به معنی آن است که شما وجود یک نیروی برتر (حضور خداوند) را انکار می‌کنید، زیرا آموخته‌اید که برای داشتن احساس امنیت و آرامش باید تنها به نیروی خودتان متکی باشید. هنگامی که رابطه‌ی خود را با منبع عشق انکار می‌کنید، دیگر به هیچ وجه احساس آرامش، امنیت و حمایت نمی‌کنید. در مقابل، لحظه‌ای که با منبع عشق هم نوا و هم‌فرکانس شده و دست از متکی بودن به قدرت خویش بر می‌دارید، مسیر روشنی فرا روی‌تان گشوده خواهد شد. 

 

گابریل برن استین

 

طی ده سال گذشته سعی کرده‌ام به منظور استحکام اتصال‌ام با نیروی عشق، تمرین های معنوی‌ام را ادامه دهم. نیرویی که من در اینجا از آن یاد میکنم برای بسیاری مترادف با واژه پروردگار، روح، حقیقت یا ضمیر برتر است. در حالیکه در فرهنگ لغات دنیای مدرن امروز از آن تحت عنوان "کائنات" یاد می شود. در خلال نگارش این کتاب بارها از این لغات به جای یکدیگر استفاده کرده‌ام. در واقع مهمترین اتفاق زندگی من برقرار کردن رابطه با این منبع انرژی بوده است. هر زمان که ارتباطم با این منبع انرژی قطع می شود احساس ناتوانی و سردرگمی کرده و نیازم به عشق  مشهودتر میشود. بنابراین سعی می کنم هر روز زمانی را به هم‌فرکانس شدن با عشق الهی آن هم از طریق مراقبه، دعا کردن و انجام تمرینات معنوی اختصاص دهم. به همین دلیل است که هنوز هم  پس از گذشت ده سال فعالیت در حوزه ی معنویت برای کسب آرامش سعی می کنم از طریق مراقبه هر روز به این منبع الهی متصل می شوم. این تنها التزام و تعهدی است که من برای تمام عمر برگزیده‌ام. و اما خبر خوب این است که شما هم می توانید به راحتی این شیوه زندگی را برگزینید . 

 

میزان شادمانی، کامیابی و احساس امنیت  در شما بستگی به میزان هماهنگی و  هم‌فرکانسی تان با ارتعاش منبع یا همان نیروی عشق دارد.

 

بعضی ها فراموش کرده‌اند منبع اصلی شادمانی، کامیابی و احساس امنیت کجاست به همین دلیل اغلب احساس نارضایتی، ناکامی و عدم امنیت می کنند. به محض آنکه دریابید منبع نیرو کجاست دوباره با آن یکی خواهید شد و آن زمان است که به راستی می توانید از معجزه ی زندگی لذت ببرید و شادی شما می تواند تجلی آن شادمانی باشد که باعث ایجاد شور و نشاط در کل عالم هستی می‌گردد.

هدف از انجام تمرینات معنوی این کتاب این است که درنهایت به فردی آگاه و مهربان تبدیل شده که همچنان قادر است به نحو احسنت مراقبه کند. همچنین این تمرینات شما را در تسلیم شدن به مشیت الهی یاری خواهد رساند. این هدف اصلی این کتاب است. 

تمرینات زیادی در این کتاب وجود دارد اما این به آن معنا نیست که شما مجبور هستید تمامی آنها را انجام دهید. می توانید هر کدام از این تمرینات را که با روحیه‌ی شما سازگار است برگزینید و آنها را انجام دهید. 

چنانچه با ذهنی باز تمامی فصلهای این کتاب را مطالعه کنید خواهید دید تمام آنچه احتیاج دارید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. آنچه شما احتیاج دارید تنها تمایل‌تان به رها شدن از چنگال موانعی است که سد راه شما در جهت هم‌فرکانس شدن با نیروی عشق است. همانطور که صفحات این کتاب را ورق میزنید به خودتان یادآور شوید که باید  ایده های مطرح شده در این کتاب را بدون هیچ گونه قضاوتی مطالعه کنید و چنانچه در پیمودن این مسیر از خودتان صبوری نشان دهید خواهید دید که کائنات نیز هوای شما را دارد و  حامی شما خواهد بود.

مهم این است که نیایش‌ها و مراقبه‌های این کتاب را هر روز به طور مرتب انجام دهید. آنگاه خواهید دید که چه رابطه‌ی عمیقی بین شما و خالق هستی و همچنین کائنات برقرار خواهد شد که در نهایت منجر به تحولی عظیم در زندگیتان می شود. با جدی گرفتن تعالیم الهی درج شده در این کتاب، می‌توانید به کمک ارتعاش بالای انرژی درونی‌تان، زندگی رؤیایی خویش را تجربه کنید.

سخنرانی کائنات هوایت را دارد

نام کتاب: کائنات هوایت را دارد
نویسنده: گابریل برن استین
تعداد فصول: 12 فصل

تعداد صفحات: 220 صفحه

 

فهرست:

فصل اول: تو صاحب  نیرویی پنهان در وجود خود هستی
فصل دوم: تو خود رؤیای خویش را می‌سازی
فصل سوم: تو همیشه و در همه حال توسط نیرویی الهی هدایت می‌شوی
فصل چهارم: ارتعاش انرژی ساطع شده از جانب تو، مهم تر از هر چیز دیگری است
فصل پنجم: هنگامی که از زندگی  لذت می‌بری، کائنات سریع‌تر خواسته‌هایت را اجابت می‌کند.
فصل ششم: چالش ها میانبرهایی هستند که انسان را به سر منزل مقصود می‌رسانند
فصل هفتم : ایمان و یقین راه را برای رسیدن به خواسته‌ها هموار خواهد کرد.
فصل هشتم : خداوند از راه‌های اسرارآمیز با بندگانش ارتباط برقرار می‌کند
فصل نهم : وحدت و یگانگی با خداوند موجب رهایی انسان می‌شود
فصل دهم: رابطه کائنات با شما
فصل یازدهم: تسلیم مشیت الهی شوید
فصل دوازدهم: ساطع کننده عشق الهی باشید

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • ساسی
  چهار شنبه 18 فروردین 1400
  عالی
  رویال مایند
    
 • فاطمه نجفی
  دوشنبه 25 اسفند 1399
  سلام
  این کتاب خیلی خوبه و احساس رهایی و تسلیم رو به آدم هدیه میده
  ممنون میشم نسخه صوتی این کتاب رو با صدای عالی مژگان مالوردی رو درست کنید
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • علی زمانی
  جمعه 7 آذر 1399
  سلام و درود به تیم پر انرژی رویال مایند .
   این کتاب فایل صوتی شده ? اگر تهیه شده لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس
  رویال مایند
    

  سلام. خیر صوتی نشده است.

 • مهران
  پنج شنبه 28 فروردین 1399
  با سلام به تیم عزیز رویال مایند، کتاب بسیار عالی هست با دیدی بسیار زیبا از دوستان خواهش میکنم این کتاب رو برای چندین بار مطالعه کنن و به گفته هاش عمل کنن مطمن باشید به آرامشی حقیقی خواهید رسید به این کتاب اعتماد کنید. از تیم رویال مایند تقاضا دارم از کتاب یا در صورت وجود از سمینار های خانم گابریل بیشتر قرار بدید.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • mojtaba_kshavrz
  یکشنبه 21 مهر 1398
  کتاب خوب وارزشمند
  رویال مایند
    
 • Amin
  چهار شنبه 27 شهریور 1398
  امید دارم این کتاب منو راهنمایی کند به امید دیدار
  رویال مایند
    
 • موسی
  شنبه 26 مرداد 1398
  عالی
  رویال مایند
    
 • حسن
  سه شنبه 8 مرداد 1398
  کتابه خیلی خوبیه
  رویال مایند
    
 • وحید
  جمعه 9 فروردین 1398
  با سلام
  به نظرم من این کتاب اون رنگ و بوی معنوی مورد نیاز زندگی امروز رو خوب میتونه ارائه کنه و ممنون از شما بابت ارائه اون. ضمنا با اجازه تون فقط فایل رو میخواستم به یکی از دوستان بفرستم برا محض آشنایی با مسیر و مزالب سایت و البته توصیه به خرید اشتراک رو هم ازشون خواستم.
  رویال مایند
    

  سلام، مشکلی نیست دوست عزیز

 • me
  جمعه 26 بهمن 1397
  سلام واقعا ممنون ازتون. این کتاب حکم کتاب راهنمای زندگی منو پیدا کرده. 3 دور خواندم ولی هر بار درک بیشتری از مفاهیم رو به دست میارم. یه خواهشی داشتم. اینکه لطف کنید سمینار ها وکتابهای دیگه ای رو از ایشون توی سایت قرار بدید. سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  چشم

 • فائزه
  دوشنبه 24 دی 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • سارا
  شنبه 20 مرداد 1397
  سلام ممنون از فایل هاتون به خصوص فایلهای صوتی.من میتونم فایل صوتی خریداری شده توسط خودم را برای دوستانم بفرستم.راضی هستید؟
  رویال مایند
    

  بهتر است دوستانتان عضو رویال مایند شوند اما اشکالی ندارد

 • احسان میردامادی
  جمعه 15 تیر 1397
  سلام وقتتون به خیر و سلامتی
  کتاب فوق العاده ای خواندش حس خوبی به انسان میدهد و به نظر من نیاز هست بین این مطالبی که در مورد راه هایی برای دستیابی به موفقیت هست از این سبک کتاب ها . سخنرانی ها هم قرار داده بشه و میشه گفت این کتاب نزدیک به کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر خانم استر هیکس است ممنون بابت انتخاب . ترجمه و قرار دادن این کتاب روی سایت .
  راستی دو هفته ای میشه از جول اوستین سخنرانی جدید روی سایت قرار ندادید قرار شد هر هفته یک سخنرانی 
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  بله تمرکز به سمت تهیه سمینارهای جدید بوده است، انشاالله به زودی از جول اوستین به اشتراک خواهیم گذاشت

 • ندا
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و خسته نباشید به تیم رویال مایند. من انتظار کتابی پر محتواتر رو داشتم مثل اکثر کتابهایی که ارائه دادید اما متاسفانه این کتاب انگار دفترچه ی خاطرات شخصی خانوم نویسنده و شوهرش بود. برخلاف تبلیغات زیادی که واسه این کتاب شد خیلی هم جنبه ی معنوی برای استفاده ی عموم نداشت.
  رویال مایند
    

  آموزه های معنوی در بین خاطرات روزمره زندگی خودشان مطرح کرده بودند، شیوه نویسندگی ایشان به این صورت است.

 • محمدرضا
  سه شنبه 5 تیر 1397
  سلام
  خسته نباشید به تیم خوب رویال مایند
  میخواستم بدونم این کتاب هم صوتی میشه؟
  
  ممنون
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم نسخه صوتی رادر آینده نزدیک تهیه کنیم

 • نازنین
  یکشنبه 3 تیر 1397
  سلام من اشتراک دارم اما نمی تونم با گوشیم چیزی رو دانلود کنم.لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • اکرم
  چهار شنبه 30 خرداد 1397
  با سلام و احترام
  ببخشید قرار بود نسخه ی فهرست بندی شده ی کتاب گابریل را در اختیار بگذارید.الآن حدود ۱۱ روز گذشته و من هنوز دوفصل باقی مانده را نخواندم.میخواستم ببینم کی آماده میشود.
  با سپاس از توجه ویژه ی شما
  رویال مایند
    

  به زودی نسخه فهرست بندی شده تمام کتاب ها در سایت قرار داده خواهد شد

 • راضیه
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام سایت شما عالیه ممنون بابت کارهای خوبی که ارائه میدید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • نسرین
  شنبه 19 خرداد 1397
  با سلام و عرض ادب و احترام
  من چطوری می تونم کل کتاب کائنات هوایت را دارند گابریل را تهیه کنم؟
  با سپاس
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در سایت ثبت نام کنید و سپس اشتراک ویژه تهیه کنید.

 • اکرم
  جمعه 18 خرداد 1397
  با سلام و احترام
  ممنون به خاطر مطالب ارزشمندی که در اختیار دیگران میگذارید.
  ببخشید یه سوال دارم.من ده فصل از این کتاب را دانلود کردم.حالا برای دو فصل باقی مونده،باز باید کل کتاب را دانلود کنم؟نمیشه جدا جدا بذارید؟
  ممنون از توجه و راهنمایی تون
  رویال مایند
    

  زمانی که ترجمه کتاب تکمیل می شود، تمام فصول یکجا قرار می گیرند. اما طی چند روز آینده تمام کتاب های سایت فهرست بندی می شوند. شما می توانید یک هفته آینده نسخه فهرست بندی شده کتاب ها را دانلود کنید.

 • ابوالفضل
  سه شنبه 15 خرداد 1397
  با سلام و خسته نباشید
  اگه میشه برای کتابهای که قراره از این به بعد ترجمه کنید بعد از تمام شدن تمام فصل هاش یه فهرست هم اول کتاب بزارید که موقع خوندن دسترسی به بخش های مختلف کتاب داشته باشیم‌.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم برای تمام کتاب ها این کار را خواهیم کرد

 • محمد
  یکشنبه 13 خرداد 1397
  عالیست
  رویال مایند
    
 • نیما
  یکشنبه 13 خرداد 1397
  سلام خدمت سایت بسیار عالی رویال مایند....می خواستم ببینم این کتاب در فروشگاه گذاشته میشه؟
  رویال مایند
    

  با کمی تاخیر در فروشگاه قرار خواهیم داد

 • فاطمه پورنوری
  جمعه 4 خرداد 1397
  عاااالی
  رویال مایند
    
 • زهره راسخی
  جمعه 4 خرداد 1397
  با عرض سلام و احترام
  از کتاب کائنات هوایت را دارد فقط ۹ فصل در اختیار خوانندگان قرار گرفته؛ در صورتی که همانطور که در صفحه آخر فصل ۹ نوشته شده کتاب ادامه دارد. خواهشمند است در این زمینه راهنمایی لازم را مبذول فرمایید. با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر هفته یک فصل جدید در سایت قرار می گیرد، طی دو هفته آینده این کتاب تکمیل می شود

 • Sahar
  دوشنبه 17 اردیبهشت 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • Mina Moghaddam
  یکشنبه 16 اردیبهشت 1397
  با سلام و وقت بخیر
  آیا امکان دانلود این ویدیو برای کسانی که عضو هستند مقدور نیست؟
  رویال مایند
    

  بله تمام کسانی که عضو هستند می توانند از این محتوا استفاده کنند

 • کامران
  پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397
  سپاسگزارم اززحمات‌همه شما عزیزان،وآرزوی سعادتمندی درهرد دنیارو براتون ازخ ا آرزو میکنم،ممنون میشم یه کتاب صوتی اعتنا بنفس رو رو‌سایت بزارید،کتاب صوتی اعتمادبنفس بع زبان یه خانم،جالب نبوذ،یاممنون‌میشم معرفی کنید،ممنون
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • maryam
  چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397
  سلام لطفا کتاب How God Changes Your Brain: Breakthrough Findings from a Leading Neuroscientist رو ترجمه کنید. یکم تخصصی تر به قضیه باورها و تغییرش از طریق علم عصب شناسی بپردازین. چون دیگه انقدر مطلب در مورد ضمیر خوداکاه و ناخوداگاه هست که بنظرم افرادی که مباحث موفقیت دنبالل میکنند دیگه اطلاع دارن.ممنون
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • سعید
  سه شنبه 28 فروردین 1397
  سلام
  امکانش هست دوره ای کامل و جامع در رابطه با هدف گذاری به شیوه های باب پراکتور و جان اساراف در محتوای ویژه قرار بدید؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • علیرضا
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • الهام
  سه شنبه 21 فروردین 1397
  عالی بود .من امروز عضو شدم و بعد از دیدن اولین انتخابم در سایت متوجه شدم که چه زیبا و اعجاب انگیز من در جایی قرار گرفتم که این فیلم رو ببینم .ازتون خیلی سپاسگزارم.هیچ چیز اتفاقی نیست!
  رویال مایند
    
 • داوود
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  با سلام؛
  ازتون خیلی خیلی ممنون و متشکرم. امکانش هست این لطف رو بکنید که همین ویدئوی این صفحه هم قابل دانلود باشه تا با همین کتاب در یک پوشه قرار بدیم و بعدا اگه خواستیم مجددا کتاب رو بخونیم بتونیم قبلش ویدئوی مرتبط رو ببینیم؟ در هر صورت ازتون بسیار بسیار ممنونم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این ویدیو در تلگرام موجود است، با این وجود سعی می کنیم بر روی سرور دانلود قرار دهیم

 • حمیدرضا ترابی
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  این کتاب چون حالت الهام بخش داره، اگه فایل صوتیش توسط یک خانم تهیه بشه، خیلی تاثیگذارتره
  
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • علی رحیم خانی
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سایت ادبی می باشد
  رویال مایند
    
 • atefeh
  چهار شنبه 15 فروردین 1397
  سلام 
  ممنون از سایت خوبتون 
  کتاب کائنات هوایت را دارد عالیه 
  ممنون از اینکه این کتاب ارزشمند را ترجمه و در اختیار ما قرار میدهید 
  لطفا در صورت امکان ترجمه این کتاب ارزشمند را در اولویت قرار دهید و از خانم گابریل برن استین کتابها و سمینارهای بیشتری در سایت خوبتون قرار بدید ممنون
  بی صبرانه منتظز ترجمه باقی کتاب هستم .
  با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم، از هفته آینده هر هفته دو فصل از این کتاب به اشتراک گذاشته می شود

 • Sahar
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  لطفا ترجمه ساير فصل هاي كتاب كائنات هوايت را دارد را سريع تر ارائه بدين،خيلي مشتاقم اگه ميشه ترجمه ي كامل كتابو واسه فروش بذارين كه سريع تر به دستمون برسه
  رویال مایند
    

  چشم هفته ای دو فصل را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • Azam
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  ببخشید من لینک رو پیدا نمیکنم ک دانلود کنم.کمک کنید😅
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر اشتراک ویژه تهیه کرده باشید لینک ها برای شما فعال شده اند، در صورتی که راهنمایی بیشتری نیاز داشته باشید می توانید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • SS
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  خيلي خيلي ممنونم براي ترجمه كتاب كائنات هوايت را دارد
  واقعا عاليه
  ميخواستم بدونم بقيه فصول اين كتاب كي اماده ميشه؟😍
  رویال مایند
    

  سعی خواهیم کرد هفته ای دو فصل از این کتاب را به اشتراک بگذاریم

 • سید داود
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  سلام میخواستم کتاب کائنات هوایت را دارد را بخرم لطفا منو راهنمایی کنید که چطوری این کتاب رو بخرم.
  ممنون 
  غفوری
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اشتراک ویژه تهیه کنید دسترسی به تمام محتوا برای شما ممکن می شود. برای راهنمایی به بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • علیرضا
  شنبه 11 فروردین 1397
  سلام لطفا کتاب ارتعاش تفکر ویلیام واکر اتکینسون و کتابای جوزف شوارتز هم توی سایتتون قرار بدید تا جایی که میدونم این کتابا ارتباط قانون جذب رو با عصب شناسی و مغز بررسی کردن مخصوصا توی ی بخشی از کتاب جوزف شوارتز خیلی واضح توضیخ میده که مغز چجوری ادمو گول میزنه جیزی که ما بهش میگم باور محدودکننده
  رویال مایند
    

  پیشنهادات شما را بررسی خواهیم کرد

 • S
  شنبه 11 فروردین 1397
  کلا با مطالعه کتاب موافقم و حتما مفید هست اما به نظرم در این حوزه خانم استر هیکس دارای تجربه و اعتبار بیشتری هستند. البته این نظر شخصی هست و ممکنه عجله در قضاوت باشه.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر با مطالعه یک کتاب تنها یک ایده خوب به دست آورید کافی است، بنابراین با ذهنی باز تمام کتاب ها را مطالعه کنید ایده هایی را که دوست داشتید به کار بگیرید و ایده هایی که دوست نداشتید کنار بگذارید

 • هادی علایی نژاد
  شنبه 11 فروردین 1397
  سلام.برای ورود به پروفایل شخصی خود ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید،یعنی چی.
  من یک اشتراک سه ماهه خریدم الان نمیتونم از سایت دانلود کنم چه از طریق adm,چه از طریق کوگل کروم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز باید ابتدا از قسمت "ورود کاربران" وارد سایت شوید. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • مژده
  جمعه 10 فروردین 1397
  کتاب خوبی هست، مطالعه فصل اول حس خیلی خوبی بهم داد. بی صبرانه منتظر فصل های بعد هستم. در ضمن ممنون از ترجمه های خوب تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سعید
  جمعه 10 فروردین 1397
  به نظر کتاب جالبی میاد، هر هفته چند فصل از این کتاب به اشتراک می زارید
  رویال مایند
    

  هر هفته یک تا دو فصل. بستگی به حجم هر فصل دارد

 • لیلا
  جمعه 10 فروردین 1397
  ممنون، بسیار خوب بود
  رویال مایند
    
 • حمیدرضا ترابی
  جمعه 10 فروردین 1397
  سلام
  هر چند مطالب تکراری با داستانی جدید رو ارائه میده ولی خیلی از لحاظ ظاهری و بیان جملات تحت تاثیر خانم فرانس اسکاول شین هستند.
  برای درک کامل و بهتر مطالبش میتونید به کتاب پاسخ جان اساراف مراجعه کنید، خیلی علمی و عملی مطالب رو واضح و روشن بیان کردن
  رویال مایند