مباحثه دو استاد افسانه‌ای: دکتر وین دایر و استرهیکس

لحظه ای را تصور کنید که یکی از محبوب ترین و الهام بخش ترین اساتید معنوی با یکی از عارفان خردمند جهان با هم مشغول به مباحثه شوند، لحظه ای سرشار از بینش و آگاهی که هرگز تکرار نخواهد شد. این مباحثه الهام بخش نشستی معنوی در آناهیم کالیفرنیاست که بین دکتر وین دایر و استرهیکس برگزار می شود. در این مباحثه دکتر وین دایر سوالاتی را مطرح می کند که در طول چهل سال تحقیق و مطالعه در زمینه رشد شخصی و معنوی با آنها مواجه شده است و آبراهام (خرد جمعی) جواب هایی می دهد که حتماً باید آنها را بشنویم.

نوشتاری از دکتر وین دایر در رابطه با این مباحثه:

حدود سه دهه است که آموزه های آبراهام را مورد مطالعه قرار می دهم. از اینکه فرصتی پیش آمده است تا مباحثه ای با یکی از پیشگامان معنوی عصر حاضر داشته باشم، بسیار هیجان زده شدم. در این مباحثه موضوعاتی مطرح خواهد شد که فرصتی برای تعالی و اوج گرفتن روح شما فراهم می کند، به بلندایی که حتی نمی توانید تصور کنید. همان طور که در مقابل استر قرار گرفته بودم و به جواب های شگفت انگیز آبراهام گوش فرا می دادم، مسحور چیزهایی شده بودم که می شنیدم، همچنین تحت تاثیر انرژی پاک و خالصی بودم که آن روز عصر کل سالن را فرا گرفته بود. مثل پسر بچه ای بودم که با حیرت به ویترین آبنات فروشی خیره شده است و می تواند از هر کدام از آنها که دلش می خواهد امتحان کند. آموزه هایی که در این مباحثه مطرح می شود شما را به سطحی از آگاهی می رساند تا بتوانید آن زندگی را که می خواهید خلق کنید، زندگی سرشار از هیجان، آرامش، سعادت و تحقق آرزوها و اهداف. سال های قبل که دانشجوی دکترا بودم با حکمتی آشنا شدم که گویی خواب را از سرم پراند، این حکمت می گفت: تو همانی می شوی که تمام روز به آن می اندیشی؛ و در این مباحثه آبراهام به من آن حکمت و حقیقت بنیادین را دوباره گوشزد کرد. به جرات  می توانم بگویم این مباحثه خلاصه ای از تمام آموزه هایی است که طی سالیان سال قصد آموزش آنها را داشته ام.

در هنگام مشاهده این مباحثه از شما می خواهم فلسفه ای که جان کلام من در طی ده های اخیر بوده است را به یاد داشته باشید که می گوید:

 

ذهنی باز بر روی همه چیز داشته باشید، اما به هیچ چیز وابسته نشوید.

 

قانون جذب هر لحظه مشغول به کار است و باید آن را درست درک کنید و یادتان باشد که آبراهام می گوید: کائنات با چیزی که می گویی کاری ندارند، آنها تنها با حس تو و سطح ارتعاش تو کار می کنند.

وین دبلیو دایر

 

وین دایر استرهیکس

 

نوشتاری از استر هکیس درباره این مباحثه:

از همان شروع الهام گرفتن از آبراهام (خرد جمعی) متوجه شدم تجربه شگفت انگیز و عجیبی قرار است رخ دهد. یکی از دلایل الهام گرفتن من از آبراهام تمایل شدید شوهرم،جری هیکس، به یاری رساندن به دیگران بود، تمایلی شدید که میخواست بداند چرا اینجا هستیم و به کجا خواهیم رفت. بنابراین در شروع اغلب الهامات آبراهام جواب هایی صریح بود به سوالات جری. اما همین طور که زمان می گذشت و مردم بیشتر و بیشتر با آبراهام آشنا می شدند، محدوده سوالات گسترش می یافت و پیام ها عمیق تر و ژرف تر می شد. وقتی مدیریت انتشارات هی هاوس پیشنهاد کردن مباحثه ای بین آبراهام و دکتر وین دایر برگزار شود، بسیار هیجان زده شدم، زیرا می دانستم دکتر وین دایر به سطح متعالی از آگاهی دست یافته است و بسیار برایم جذاب بود که چه سوالاتی قرار است با آبراهام مطرح شود. می دانستم تجربه ای فوق العاده خواهد شد و البته همین طور هم شد، بهترین اثر مشترک ما شد.

استرهیکس

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

همه‌ی ما از هشیاری و خرد جمعی برخوردار هستیم. افکار به ذهن القاء می‌شوند. موضوع این است که حتی در حالت بد هم می‌توانید الهام را دریافت کنید. بنابراین، مسئله تغییر دادن فرکانس به فرکانس‌های بالاتر است. شما از منبع انرژی الهام نمی‌گیرید، از منابعی الهام می‌گیرید که پشت چیزهای فیزیکی هستند. شما جمعی از ارتعاشات فرکانس‌های بالا و متعالی هستید که با خدا هماهنگ است. انسان‌ها زمان سختی را برای پیدا کردن خداوند سپری می‌کنند. اتفاقی که می‌افتد این است که انسان فناناپذیر است و هیچ‌وقت از بین نمی‌رود. منبع انرژی چیزی است که انسان به آن خدا می‌گوید. ما موجودات روحانی هستیم که به طور موقت انسان بودن را تجربه می‌کنیم. 

 

وقتی از هدف بزرگی الهام گرفته باشید، هشیاری‌تان در تمام جهات توسعه می‌یابد. خودتان را در دنیایی جدید و شگفت‌انگیز پیدا می‌کنید. در ابتدا که از خواب بیدار می‌شوید قبل از اینکه به این مسئله فکر کنید که دیروز چه اتفاقی افتاد، چه کاری باید انجام دهید، باید بتوانید تمرکز کنید و اجازه دهید جریان افکار از سمت منبع جاری شود. چیزی که اتفاق می‌افتد این است که با منبع هم فرکانس می‌شوید. در ابتدای صبح، جریان افکار متوقف شده است، در آن لحظه هیچ افکار متناقضی وجود ندارد. 


قانون جذب به هر فکری  واکنش نشان می‌دهد. جهان چیزی را که می‌گویید نمی‌شنود، بلکه آنچه را که احساس می‌کنید؛ می‌فهمد. «خواستن» قدم اول است. منظور از تضاد، تفاوت است، یعنی بدانید چه چیز را نمی‌خواهید. با پذیرفتن مسئولیت نقطه جذب‌تان، به درون منبع راه خواهید یافت. 


قانون جذب مثل فرآیند شرطی شدن است. به ما گفته شده است که چه کاری را می‌توانیم و چه کاری را نمی‌توانیم انجام دهیم. منبع درون شما می‌داند که شما چه کسی هستید. وقتی اتفاق بدی می‌افتد، جریان افکار قوی در وجود تو است. ولی با کنار گذاشتن آن افکار منفی می‌توانید به چیزهای بهتری فکر کنید و احساس بهتری داشته باشید. مهم این است تا راهی را پیدا کنید تا  آن انرژی را دریافت کنید. 


وضوح یعنی مطمئن بودن و اینکه بدانید چه می‌کنید. هر چیزی که آرزویش را دارید، در واقعیت ارتعاش شماست. رسیدن به خواسته مهم نیست، بلکه خود راه و خوشی‌هایی که در طول مسیر دارید مهم است. شما امتدادی از منبع انرژی هستید که از لحاظ ارتعاشی با هویت واقعی شما هم فرکانس است. هر چیزی پایین‌تر از آن به شما احساس بدی می‌دهد. همواره توجه خودتان را به چیزهایی معطوف کنید که احساس خوبی به شما می‌دهد. شما منبع انرژی را دارید که در هر قدمی، مسیر شما را هدایت می‌کند. هنگامی که چیزی را که احساس خوبی می‌دهد پیدا می‌کنید به آن مسیر بروید. با داشتن فرصت‌های طولانی و طولانی‌تر برای انتخاب کردن جزئیات زندگی‌تان، ترجیحاتی درون‌تان پدید می‌آید. 


برای مدت کوتاهی بپذیرید که ارتعاش هستید، بپذیرید که منبع انرژی در بدن‌های فیزیکی هستید. بپذیرید که ارتعاشی را عرضه می‌کنید و به آن ارتعاش توسط قانون جذب پاسخ داده می‌شود. بپذیرید که می‌توانید ایده‌ی منبع و ارتعاش‌تان را از طریق متمرکز کردن هشیاری‌تان احساس کنید. 
 

این‌ها بخشی از محصاحبه‌ی "استر هیکس" با "وین دایر" دو استاد بزرگ قانون جذب بودند. اگر می‌خواهید خود را به درون مسیری هدایت کنید که بدانید چه کسی هستید و برای چه به این دنیا آمده‌اید، تماشای این مصاحبه بی‌نظیر را پیشنهاد می‌کنیم. در این مصاحبه خواهید فهمید چه زمانی در مسیر هستید و چه زمانی از مسیر خارج می‌شوید. شما برای رشد آزاد و لذت بردن آمده‌اید. راهنمای الهی همیشه در زندگی‌تان هست. باید مصمم باشید تا اجازه ندهید سایر افراد اهداف زندگی‌تان را به شما تحمیل کنند. اگر تمایلی به سازش با احساسات منفی نداشته باشید، زندگی‌تان بهتر می‌شود. اگر بتوانید افکارتان را تغییر دهید، نتایج و رویدادهایتان هم تغییر می‌کنند. مسئله، تمرین کردن از روی قصد و عمد است. منبع به چیزی که خواسته می‌شود توجه دارد. اگر در مسیری بروید که هماهنگ با منبع درونتان نیست احساس پوچی می‌کنید و احساس می‌کنید که از منبع دور شده‌اید. 


منبع همیشه در حال حرکت با شماست. شما خالق واقعیت خود هستید. منبع چیزی است که فرکانس ارتعاش چیزی را که می‌خواهید نگه می‌دارد. موضوع این است که باید به احساسات‌تان اهمیت دهید. از روی قصد فکر کردن و بیشتر به این که چه احساسی دارید اهمیت دارد. زمان آن رسیده است تا هویت واقعی خودتان را پیدا کنید. این مصاحبه را از بخش محتوای ویژه دانلود کنید و ندای درونتان را بشنوید. شما قادر خواهید بود آن ندا را با کلمات معناداری برای خودتان ترجمه کنید. این همان مسیر خودآموزی است. 

 

 

بخشی از مباحثه:

نظر شما

نظرات کاربران

 • زهرا امیری
  جمعه 1 آذر 1398
  با سلام و خداقوت به تیم بسیار عالی رویال مایند
  لطفا سمینارهای استرهیکس رو در سایت قرار بدید
  با تشکر
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • آزاده
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سایتتون خیلی عالیه
  ولی جای سمینارهای خانم هیکس خیلی خیلی خالیه
  چراااااااااااا؟
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • زهرا
  چهار شنبه 7 آذر 1397
  با سلام و خسته نباشید، منظور از آبراهام در نوشته ها و سخنرانی های خانم هیکس چه کسیه؟ آیا روح یا چیزی شبیه به اینه برام یکم گیج کننده شده میشه توضیح بدید؟
  رویال مایند
    

  ضمیر ناخودآگاه جمعی

 • امیر
  سه شنبه 6 آذر 1397
  با سلام خدمت تیم محبوب رویال مایند
  لطف کنید کتاب آرزوی تودستور توست اثر کوین ترودو و همچنین سمینار های مربوط به این کتاب رو توی سایت قرار بدید
  با تشکر از زحمات شما
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • احمد
  شنبه 26 آبان 1397
  خدا قوت
  رویال مایند
    
 • Ahmadreza
  سه شنبه 6 شهریور 1397
  سلام خدا قوت.
  ببخشید من تمام قسمت های این مباحثه رو میخوام و پارادایم شیفت باب
  کدوم اشتراک رو بگیرم؟
  اگه می تونید همین دوتا رو بفروشید بهم آخه واقعا به یک ماه اشتراک نیاز ندارم لطفا بهم کمک کنید.
  رویال مایند
    

  شما به اشتراک الماس احتیاج دارید

 • هوتن عباسی
  شنبه 8 اردیبهشت 1397
  سلام
  اگر یک لینک برای دانلود کامل همه ی پارت ها یک جا قرار بدید دانلود و دسته بندی راحت تری خواهد داشت.
  موفق و پایدار باشید
  رویال مایند
    

  در آن صورت حجم فایل خیلی زیاد می شود و خیلی از دوستان به دلیل سرعت پایین اینترنت قادر به دانلود نیستند

 • جهانگیرایرانی
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  همه چیزفوق العاده هست،فقط شماروبه خداحجم فایل هاروهم زیرتوضیحات بنویسید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • هوشمند حاج گلستانی
  چهار شنبه 16 اسفند 1396
  خیلی وقته دنبال این بودم ممنون
  رویال مایند
    
 • amin
  چهار شنبه 18 بهمن 1396
  ضمن عرض سلام و خدا قوت
  میخواستم بپرسم با توجه به اینکه به خاطر مشکلی که واسه سیستمم پیش اومد مجبور شدم هارد سیستم رو فرمت کنم که متاسفانه سمینار استر هیکس و وین دایر از سیستمم پاک شد با توجه به اینکه اعتبار اکانتم تموم شده آیا امکانش هست این سیمینار رو واسم ایمیل کنید یا باید مجددا اکانتمو تمدید کنم.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما مسئول پاک شدن هارد سیستم شما نیستیم

 • مهدی
  دوشنبه 6 آذر 1396
  سلام کلیپ از استرهیکس نذاشتین؟ نمیتونم پیدا کنم فقط یه کلبپو یه کتابشه
  رویال مایند
    

  تا به حال یک کتاب و یک سمینار از ایشان گذاشته ایم، انشاالله در آینده محتوای بیشتری از ایشان قرار می دهیم

 • سید کاظم فلاح
  سه شنبه 18 مهر 1396
  با سلام خدمت تیم محترم رویال مایند 
  پیشاپیش از اینکه به بهترین شکل ممکن به تاثیر گزاری مثبت و گسترش جهان میپردازید سپاسگزاریم
  بنده فوق العاده از خدمات بی نظیر و فایلهای آموزشیی که تیم رویال مایند ترجمه میکنند استفاده میکنند و با تمام وجودم میگم که هر یک جمله ای که یکی از این اساتید می آموزم موجب تغییر در باورهای بنده شده و تغییر در باورها نیز یعنی تغییر در زندگی
  خیلی دوست دارم روزی برسه که قدرت یک پشتیبانی کامل و یک کمک بزرگ به این تیم فوق العاده رو داشته باشم و قطعا آن روز فرا خواهد رسید
  سوالی داشتم :
  در فایل شماه 4 که قسمتی از اون هم در پیش نمایش گذاشته شده . در دقیقه 2.26 که خانم استرهیکس درمورد نقطه جذب و احساسات صحبت میکنند فیلم در یک لحظه قطع میشه و جملات بعدی ایشون به گونه ای هست که ظاهرا قسمتی از فیلم سانسور شده و وجود ندارد 
  میخواستم بپرسم آیا این اتفاق افتاده ؟ چون در مورد مسئله بسیار مهمی دارن صحبت میکنند و بعدش هم یک تمرین فوق العاده میدن
  
  با سپاس از پاسخ گویی شما
  رویال مایند
    

  ما فایلی را ترجمه کرده ایم که به آن دسترسی داشته ایم، اگر قسمتی حذف شده باشد مربوط به خود فایل است

 • سید کاظم فلاح
  دوشنبه 17 مهر 1396
  سلام و با تشکر فراوان از تیم فوق العاده رویال مایند
  در این مباحثه دکتر وین دایر به فیلمی به نام The Shif اشاره میکنند که خودشان ساخته اند و من قسمت هایی از این فیلم رو دیدم و واقعا عالیه و بسیار آموزنده . اما متاسفانه زیر نویسی از این فیلم وجود نداره 
  میخواستم پیشنهاد بدم اگه صلاح بود این فیلم فوق العاده آموزنده رو هم به عنوان یکی از مطالب ارزشمند بخش ویژه در سایت قرار بدهید .
   با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم تهیه می کنیم

 • صادق کیانی
  چهار شنبه 18 مرداد 1396
  سلام،وقت بخیر،امروز اشتراک یک ماهه خریدم ولی نمیتونم مصاحبه وین دایر و استر هیچکس را دانلود کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را به سرعت رفع کنند

 • mohamad
  یکشنبه 1 مرداد 1396
  سلام لطفا کلیپ و مطالبی هم از اقای رندی گیج بزارید ممنونم
  رویال مایند
    
 • Vahideyvazkhani
  سه شنبه 27 تیر 1396
  ممنون از ابتکار قشنگتون برا زنده کردن انرژی حیاتی ما
  خیلی جذابه برا من که با قانونای طبیعت اشنابشم وبیشتر به هدفه خلقت پی ببرم
  رویال مایند
    
 • پویان سهرابی
  پنج شنبه 15 تیر 1396
  سلام.من کتاب صوتی جول اوستین رو ۱۴ تیر ماه خریداری کردم اما دانلود نشده.ممنون میشم کمکم کنید چکار باید کرد.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را به سرعت رفع کنند

 • آریا
  چهار شنبه 7 تیر 1396
  سلام کلا چند بخش هست ؟
  رویال مایند
    

  11 بخش

 • معصومه سجودی
  سه شنبه 23 خرداد 1396
  ممنونم از ویدیوهای مباحثه خانم استر و وین دایر. خیلی جذاب و عالی است. از ترجمه خوب و قابل فهم تون هم تشکر میکنم. من یه خواهشی داشتم . لطف میکنید کتاب بیندیشید و با آرامش ثروتمند شوید که ناپلئون هیل در سن 80 سالگی اش نوشت رو در سایت بذارید.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • علی
  سه شنبه 16 خرداد 1396
  سلام این مصاحبشون همین شش قسمته؟
  رویال مایند
    

  نه دوست عزیز ادامه دارد

 • سپهر
  شنبه 13 خرداد 1396
  با عرض سلام و تشکر به خاطر زحماتان
  لطفا حجم هر فایل را نیز مشخص بفرمایید
  رویال مایند
    
 • نوراله علیزاده
  پنج شنبه 11 خرداد 1396
  صمن سپاس و قدردانی اگرامکان داشت بعداز تمام شدن پارتهالطف کنید وانرابصوزت یکجا ب رای دانلود قراربدهید لذتش برای شنیدن افزونترمیشود
  رویال مایند
    

  آگر این امکان وجود داشت چشم حتما قرار خواهیم داد

 • علی
  جمعه 5 خرداد 1396
  عالی
  رویال مایند
    
 • reza
  پنج شنبه 4 خرداد 1396
  با سلام وخداقوت از زحمات بی نظیرتون
  لطف کنید این فایل رو بادو کیفیت پایین وکیفیت عالی موجود کنید
  واقعا این فایل ارزشمند حیفه با این کیفیت کم دیده بشه
  من منتظرم
  لطف کنید موجودش کنید
  خواهش
  خیلی خیلی ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کیفیت 480p هست. کیفیت خیلی خوبی هست.

 • حمید امامی
  شنبه 30 اردیبهشت 1396
  با سلام و احترام؛
  از بابت مطالب پرمحتوا و زیبایتان متشکرم. باید عرض کنم در محتوای ارائه شده جای آموزه ها و مصاحبه های الهام بخش اساتید فرزانه ای چون فلورانس اسکاول شین، شاکتی گواین، کاترین پاندر، راندا برن و به خصوص استاد گرانقدر لوییز ال هی بسیار خالی است.. آثار این 5 بانوی گرامی را سرآمد تمام آنچه در حوزه معنویت و موفقیت است یافتم. امیدوارم از این پس شاهد آثار این اساتید نیز در سایت خوب شما باشیم. سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • بهزاد
  جمعه 29 اردیبهشت 1396
  سلام
  با تشکر از شما بابت تهیه و انتشار مطالب عالی و مفید.
  کلا مطالب استر هیکس بسیااار کلیدی و مهم و پایه ای و تاثیرگذار هستند. لطفا روی آموزه های این فرد بیشتر کار کنید.
  سپاس
  رویال مایند
    

  چشم در عین حال ترجمه مطالب ایشان کاری بسیار دشوار است

 • رضارجایی
  چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396
  سلام خدمت مدیریت وکادر زحمت کشه شبکه ی رویال مایند .... بنده یک موسسه ی خیریه بزرگ راه اندازی کردم و دوس دارم اسمه این موسسه رو باکمکه تمام اعضای رویال مایند انتخاب کنم لطفا با نام های خودتون رو بهم پیشنهاد بدید
  رویال مایند
    

  با پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید

 • سمیه نصیری
  دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
  سلام
  من تعرفه ویژه روخریداری کردم ولی موفق نمیشم این مصاحبه رودانلودکنم.
  ازکدوم قسمت بایدخریدکرد.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر از قسمت ورود که در بالای صفحه است وارد سایت شده اید تمام لینک های دانلود برای شما فعال است. اگر احتیاج به راهنمایی بیشتر دارید می توانید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید با جزییات کامل شما را راهنمایی کنند.

 • نوراله علیزاده
  دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
  لذت بردم ازین مصاحبه دوبارنگاهش کردم اگرچه چندباره و چندباره باید نگاهش کردتابیشترفهمیدش اگرچه خنده های حضار آزاردهنده بود و افسوس که انگاربه تماشای نمایشی کمدی آمده بودند نه دیدن یک فرصت تاریخی ارزشمند از رویارویی دو اندیشمند بزرگ ، شروع فیلم طوری ست که انگاراولش بریده شده یعنی بدون آمادگی شروع می شودنمی دانم نسخه اصلی نیز چنین هست یا خیر ودیگراینکه بهتراست یک مقاله تکمیلی نیزبرایش قرارداده شود من همه حرفهای استرهیکس را قبول دارم وبیشتر حرفهاش رامی فهمم ولی اصلاً نمی فهمم چرابرای ضمیرناخودآگاه اینقدردست به پیچیدگی زده و چنین نام مهجوری را برگزیده واینکه در این ویدیو یک دقیقه زمان می خواهدتا استر را احضارکندیا ارتباط برقرارکندرا نفهمیدم ضمنااین مصاحبه اینطورکه در ویدیوگفته شده در سال 2013 انجام شده پس این گفته هاکه استرهیکس پس از مرگ همسرش در سال 2011 خاموشی گزیده ، لطفادر این مورد اگر امکان داشت توضیح دهید بازهم بخاطر اینهمه خوبی ولطف از شما سپاسگذارم و بخصوص از خدای مهربانم که شما را چراغ راه قرار داده ست
  رویال مایند
    

  نه دوست عزیز استرهیکس همچنان همایش هایش در سر تاسر آمریکا برگزار می شود.

 • Zahra
  یکشنبه 24 اردیبهشت 1396
  مطمئنا کلمات وجملاتی از جانب خدا ست والهام بخشه
  رویال مایند
    
 • مهدی
  یکشنبه 24 اردیبهشت 1396
  باسلام و تشکر فراوان 
  واقعا از دیدن این مباحثه هیجان زده شدم
  خیلی عالیییییی ... ممنون از شما
  رویال مایند
    
 • قیصر حافظی بختیاری
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  این مباحثه بهترین کلیپ انگیزشی بود که تا حالا دیدم تاثیر آن در زندگی من بسیار زیاد بود استفاده از شعر مولانا و سحر خیزی و مطالب آن واقعا انسان را به وجد می آورد.احسنت ممنون. باز هم تشکر بسیار از سایت عالی شما من شش ماهه با شما آشنا شدم به اندازه 42 سال قبل زندگیم یاد گرفتم و مطالعه کردم به نظرم فقط ما یک چیز را از دست داده ایم مطالعه و خواندن
  رویال مایند
    

  بله دقیقا درست می فرمایید. انشالله رویال مایند بتونه تاثیر مثبتی در زمینه فرهنگ مطالعه داشته باشه

 • فاطمه قمری
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  سلام و وقت به خیر واقعا دست مریزاد 
  شما از عالی هم عالی تر هستید ، اصلا نمی دونم چطور باید از شما تشکر کنم 
  منتقل کردن این آموزه های عمیق به صورت ناب و خالص بدون برداشت های شخصی کار هر کسی نیست
  با قدرت به راهتون ادامه بدید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فرديس
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  سلام.بينهايت ازتون سپاسگزارم.چقدر عاليه كه سايتي پارسي زبان وجود داره كه اين مطالب و كليپها رو با ترجمه اي عالي در اختيار ما ميذاره.اميدوارم توي اين مسير هر روز بهتر و عالي تر پيش بريد
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محسن نژادمقدم
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  با سلام و عرض احترام صمیمانه از زحمات شما سپاسگزارم بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • رضا قرباني
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  با سلام واحترام
  در خط چهارم پاراگراف دوم: مسحور صحيبح است.
  ..............های شگفت انگیز آبراهام گوش فرا می دادم، محسور چیزهایی شده بودم که می شنیدم، همچنین تحت تاثیر انرژی پاک و خالصی بودم .... با احترام
  رویال مایند
    

  ممنون تصحیح شد

 • مهدي عابديني
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  با سلام
  ميتونم به جرات بگم شما بهترين گروه در ايران هستين كه در زمينه موفقيت فعاليت ميكنيد،من تو خيلي از گروه هاي موفقيت عضو هيتم ولي بدون شك شما بهترين گروه هستين.به نظرم اين فايل جديدي كه ار استر گذاشتين بهترين ويدئويي بوده كه تا به حال آپلود كردين،واقعا از گروه شما ممنونم،اين دو نفر جزء نوابغ موفقيت در دنيا هستن و مطالب همينارو با قيمت خيلي بالا تو همين ايران بفروش ميروسونن،ممنون از شما به اميد فايل هاي بيشتر از استر،موفق و پيروز باشين
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • NEDA
  جمعه 22 اردیبهشت 1396
  سلام ممنونم خوب به اندازه کافی در قسمت های مختلف از تیم شما تشکر کرده ام و بازهم مراتب ارادت خود را اعلام میکنم خوشحالی که در سایت شما شاهد مطالبی هستم که در هیچ جای دیگری یافت نمیشود و این ها همگی نیازهایی اولیه من به حساب میآیند بازهم ممنونم 
  در خصوص این ویدیو دوباره تماشا کردم ولی کلیت رو متوجه نشدم آبراهام کیست منظور آبراهام لینکلن هست ؟خانم استر هیکس از زبان او به سوالات وین دایر پاسخ میدهد ؟ممنون میشم توضیح بدهند دوستان
  رویال مایند
    

  استر هیکس هوش نامحدود و منبع لایتناهی هستی (infinite intelligence) را آبراهام می نامد. همان چیز که کارل گوستاو یونگ روانشناس شهیر سوئیسی آن را ضمیر ناخودآگاه جمعی می‌داند.

 • احسان ملائی
  جمعه 22 اردیبهشت 1396
  سلام
  بی زحمت متن تحلیلی ای حاظر کنید برای این اثر شگرف.بسیار فهم مطالب سخت است که امیدوارم با حاظر کردن متن تحلیلی این مصاحبه ی با ارزش فهممون رو عمیق تر کردید و فایل پی دی اف اون رو حاظر کنید.
  در ادامه ازتون میخام اگه میتونید از سخنرانیای پدر جول اوستین هم برامون بزارید.از کتاب های قدیمیشون.
  
  تعرفه هاتون بسیار پایینه و براتون دعا میکنم به اعتماد به نفس و شرایط لازم برای افزایش چند برابریه تعرفه هاتون برسید.
  
  من همواره در انتظار سخنرانیهای رابینز هستم.اووووج انگیزه است این رابینز.
  
  جول اوستین رو بسیار جدی بگیرید و بسیار از این شخص راضی هستم.10 بار خوندن و دیدین آثار جول هم کمه.ایمانم و روز به روز قوی تر کرده...خدا نگهدارش باشه.
  رویال مایند
    

  چشم سعی می کنیم در انتها مقاله تحلیلی هم قرار بدیم، البته اگر ابهاماتی هست در قسمت های بعدی مباحثه خودبه خود برطرف می شه

 • سمانه راستین
  جمعه 22 اردیبهشت 1396
  عالی بود. خیلی ازتون. ممنونم من 19سالمه و از اینکه1ساله با گروه شما آشنا شدم. خیلی خوشحالم.. واقعا ممنونم ازتون که با این کارتون کمک خیلی زیادی به پیشرفت ما میکنید🌹
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • mohammad
  جمعه 22 اردیبهشت 1396
  بازم ممنون بابت مطالب فوق‌العادتون🌷🌷
  رویال مایند