وبینار "تکنیک 12 مرحله ای هدف گذاری" - برایان تریسی

بخشی از این وبینار:

مدت زمان این وبینار: 35 دقیقه

حجم فایل: 187 مگابایت

 

آنچه در این وبینار خواهید دید:

در این سمینار، "برایان تریسی" در مورد تکنیک هدف‌گذاری 12 مرحله‌ای صحبت می‌کند که نتیجه‌ای فوق‌العاده به همراه دارد. اگر به طور منظم از این تکنیک استفاده کنید، در تمام جنبه‌های زندگی‌تان موفق خواهید شد.

انسان «هدف محور» است و از زندگی چیزهای بیشتری می‌خواهد. رضایت از یک خواسته تبدیل به خواسته‌ی دیگری می‌شود. این روند هرگز متوقف نمی‌شود و همین باعث می‌شود تا به کارهای فوق‌العاده‌ای دست بزنید. فقط خواستن ملاک نیست بلکه آمادگی برای پیروز شدن مهم است. این جمله بدین معناست که فقط تعداد کمی از مردم آماده‌ی سخت تلاش کردن هستند. شانس زمانی اتفاق می‌افتد که آمادگی و فرصت باهم اتفاق بیفتند. باید بهای موفقیت را پرداخت کنید. وقتی به مهارتی تسلط پیدا می‌کنید، بلافاصله فرصت‌ها خودشان را نشان می‌دهند و خیلی زود پیشرفت می‌کنید. 


قدم اول این است که تصمیم بگیرید دقیقاً در زندگی چه می‌خواهید؟ خیلی شفاف و روشن باشید. «باور به محدودیت‌های شخصی» به معنای ترس از این است که به هدف‌تان نرسید. برای پنج سال آینده بدون محدودیت برنامه‌ریزی کنید. تصور کنید که می‌توانید زندگی بی‌نقصی را خلق کنید. سفر هزاران کیلومتری خود را با یک قدم شروع کنید. برداشتن اولین قدم، سخت‌ترین بخش موفقیت است. اولین قدم‌های خودتان را در هر جنبه از زندگی‌تان مشخص کنید. در این سمینار برایان تریسی به تمرین «سریع‌ترین روش» اشاره می‌کند که در آن از شما می‌خواهد فقط سی ثانیه وقت بگذارید و سه هدفی را که به ذهنتان می‌رسد بنویسید. این سه هدف، اهداف مهم شما در حال حاضر هستند. 


وقتی اهدافتان را به طور شفاف و واضح می‌نویسید، آن‌ها یک قدرت از خودشان در ذهن شما ایجاد می‌کنند. اهداف باید نوشته شوند. با نوشتن اهداف، می‌توانید آن‌ها را لمس کنید. وقتی هدفی را روی برگه‌ی کاغذ می‌نویسید، درگیر «چرخه‌ی فعالیت عصب‌ها» می‌شوید. هر آنچه که می‌نویسید مستقیماً در ضمیر ناخودآگاه‌تان برنامه‌ریزی می‌شود. اهداف‌تان را باید طوری بنویسید که قرار است همه‌ی آن‌ها محقق شوند. مهم‌ترین هدف شما باید قابل اندازه‌گیری باشد. 


برای اهداف‌تان وقت تعیین کنید و در صورت لزوم برای اهداف‌تان مهلت‌های کوتاه‌تر مشخص کنید. هرچه بیشتر اهداف خود را به قسمت‌های کوچکتر تقسیم کنید، احتمال بیشتری برای دستیابی به آن‌ها وجود دارد. این مهلت‌ها مثل یک اهرم فشار عمل می‌کنند. این مهلت‌ها آگاهانه یا ناآگاهانه شما را به سمت اهدافتان می‌رانند. با یادداشت کردن تضمین می‌کنید که می‌توانید به هدفتان برسید. هیچ هدف نامعقولانه‌ای وجود ندارد، فقط زمان‌بندی‌های نامعقولانه وجود دارد. 


بین شما و هر هدفی که می‌خواهید به آن برسید، موانعی وجود دارند. این موانع را شناسایی کنید. این سوال را از خودتان بپرسید چرا تاکنون به اهدافتان نرسیده‌اید؟ «اصل محدودیت و اجبار» می‌گوید همیشه یک عامل محدودکننده و اجبارکننده بین شما و هدفتان وجود دارد. هشتاد درصد از دلایلی که شما را از رسیدن به اهدافتان دور نگه می‌دارد، درون خودتان قرار دارد. افراد برتر به درون خودشان نگاه می‌کنند. معمولاً کمبود کیفیت مثل نظم شخصی و یا کمبود مهارت و دانش شما را عقب نگه می‌دارد. مهارت‌هایی که نیاز دارید تا به هدف‌تان برسید را مشخص کنید. باید کارهایی را انجام دهید که تاکنون انجام نداده‌اید. با سطح مهارتی که امروز دارید، نمی‌توانید به چیزی بیشتر از آنکه امروز به آن رسیده‌اید، برسید. فراموش نکنید که ضعیف‌ترین مهارت شما، بالاترین تاثیر را بر درآمد و موفقیت‌تان دارد. 


کسانی را که اگر از آن‌ها برای رسیدن به هدف‌تان درخواست کمک کنید همکاری می‌کنند، پیدا کنید. برای اینکه موفق شوید به کمک خیلی‌ها احتیاج دارید. موفق‌ترین افراد کسانی هستند که بزرگ‌ترین شبکه را از کسانی که به یکدیگر می‌توانند کمک کنند را ساخته و نگهداری می‌کنند. هرچه افراد بیشتری را بشناسید و آن‌ها نیز به طریق مثبتی شما را بشناسند، تقریباً در تمام بخش‌های زندگی‌تان بیشتر موفق خواهید بود. 


لیستی از تمام کارهایی که باید برای رسیدن به هدف‌تان انجام دهید را تهیه کنید. مقدار پول و زمانی را که لازم دارید تا به هدفتان برسید، تعیین کنید. هر قدمی را که فکر می‌کنید باید بردارید به این لیست اضافه کنید. چیزی که زندگی شما را تغییر می‌دهد نوشتن همین لیست است. با این کار احتمال رسیدن به هدف‌تان ده برابر می‌شود. حالا لیست‌تان را به یک برنامه ساماندهی و مرتب کنید. یعنی اینکه باید بدانید کدام کار را باید قبل از کار دیگر انجام دهید. لیست‌تان را بر حسب الویت ساماندهی و مرتب کنید. برنامه‌ریزی خیلی مهم است. هر روز، هر هفته و هر ماه را از قبل برنامه‌ریزی کنید. قبل از خوابیدن، لیستی از کارهایی که باید فردای آن روز انجام دهید را تهیه کنید. نکته جالب اینجاست که ضمیر ناخودآگاه‌تان تمام شب را روی این موارد کار می‌کند. وقتی که دارید فعالیت‌تان را برنامه‌ریزی می‌کنید، هرچقدر با جزئیات‌تر باشید، در زمان کمتری کارتان را انجام خواهید داد.

 
کلید مدیریت زمان این است که هر روز مهم‌ترین وظیفه‌تان را انجام دهید. باید وظایف‌تان را الویت‌بندی کنید. برایان تریسی در سمینار با جزئیات بیشتری مدیریت زمان را توضیح می‌دهد که توصیه می‌کنیم این ویدئو را از بخش محتوای ویژه دانلود کنید و نکات مهم آن را یادداشت کنید. مشخص بودن و متمرکز بودن کلیدهای رسیدن به موفقیت است. 


گام بعدی این است که عادت انضباط شخصی را در خودتان به وجود آورید. بعد از اینکه لیستی از کارها را نوشتید، خودتان را متعهد کنید که آن‌ها را انجام دهید و به کار کردن ادامه دهید. این کار 500 درصد بهره‌وری شما را افزایش می‌دهد. انتخاب مهم‌ترین وظیفه و سپس کار کردن بر روی آن می‌تواند بهره‌وری شما را 5 برابر کند. تمرین دیگری که در این سمینار به آن اشاره شده است، تجسم خلاق است. در تجسم کردن، چند لحظه‌ای را به این اختصاص دهید که احساسات خود را در حالی که به هدف‌تان رسیده‌اید خلق کنید. تجسم ذهنی قدرتمندترین استعداد ذهنی در دسترس شماست و کمک می‌کند تا هرچه سریع‌تر به اهدافتان برسید. 

 

 

راهنمای دانلود: 

- بر روی دانلود از سرور اصلی کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید.

- در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی دانلود از سرور اصلی چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • مریم دیناشی
  پنج شنبه 27 آبان 1400
  درود و خداقوت 
  ممنونم این اولین فایل تصویری بود که بعد از فعال شدن اشتراک ام دیدم خیلی عالی و به موقع بود برام 
  از تیم خوب و پشتیبانی رویال مایند متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • جمال
  یکشنبه 13 بهمن 1398
  سلام و درود.ویدئو رو تا آخر دیدم ولی 8 تا مورد گفت چطوری 12 مرحله هست؟
  رویال مایند
    

  سلام. حتما فایل ویدیویی را ناقص دانلود کرده اید. لطفاً دوباره دانلود کنید

 • مجید
  پنج شنبه 4 بهمن 1397
  با درود و سپاس ویژه از اینهمه تلاش و مطالب بسیار مفیدی که تهیه میکنید.
  فایلی که دانلود کردم از حدود دقیقه ۱۶ تا ۱۷:۳۰ مشکل دارد و از ۱۷:۳۰ هم باید دستی جلو ببرم تا به حالت نرمال برگردد.
  لطفا بررسی فرمایید تا اگر اشکال از فایل هست تصحیح و تعمیر گردد.
  متشکرم.
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل را بررسی کنند

 • سعید
  شنبه 10 آذر 1397
  سلام. آیا در بین ویدئوها، مواردی هست که متن زیرنویس انگلیسی باشد و یا حتی امکان انتخاب متن زیرنویس فارسی یا انگلیسی باشد.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فقط زیرنویس فارسی موجود است

 • مسلم
  شنبه 3 شهریور 1397
  عالیه
  رویال مایند
    
 • Shahrooz
  یکشنبه 3 دی 1396
  من خیلی خوشحالم ک همچنین کانالی دارم
  رویال مایند
    
 • پریسا
  چهار شنبه 12 مهر 1396
  با سلام و درود
  این وبینار با کتاب هدف آقای برایان تریسی چه تفاوتی دارد؟
  اگه امکانش هست فایل صوتی این کتاب رو هم در سایت قرار بدید تا استفاده کنیم.
  ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  اون کتاب مطالعه نکردیم، پیشنهاد شما بررسی می شود

 • المیرا
  پنج شنبه 29 تیر 1396
  سلام. امکانش هست کتاب ازدایانا کوپر هم بزارید. من هفت قانون معنوی  رو خودنم دیدم به زندگی خیلی عوض شده. کتاب الهام فرشتگان و قدرت در دست ماست رو اگه امکان هست قرار بدید توی سایت.ممنون
  رویال مایند
    

  پیشنهادات شما بررسی می شود

 • ناشناس
  دوشنبه 20 دی 1395
  با سلام  لطفا تمام کتابهای برایان تریسی را در قالب  فایل صوتی  و  همراه با متن  کتابهایشان  و  تمام  سمینارهایشان  را  در  سایت  قرار دهید  چراکه  با همین چند  کلیپی که از ایشان  در سایت قرار دادید در روند پیشرفت من تاثیر بسیاری  گذارده  و  نحوه  آموزشهایی که ایشان می دهند  بسیار ساده پرقدرت  و کاربردی  است  و  مدل  ذهنی  به  مخاطب  می دهد  شبیه  مدل  ذهنی  انسانهای  موفقی که در کار خود  نامبر  وان  (number  1)   هستند با تشکر.
  رویال مایند
    

  حتما دوست عزیز

 • عارفه باتقوا
  جمعه 12 آذر 1395
  سلام.من بخاطر وبینار 12مرحله هدف گذاری برایا تریسی اشتراک ویژه خریدم...ولی لینک دانلود خرابه....چرااا؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز، لینک دانلود سالم است. لطفا مجددا اقدام به دانلود کنید.

 • farhad
  پنج شنبه 4 آذر 1395
  میتونم به جرات بگم این فایل بریان تریسی که گذاشتید یعنی همون 12 مرحله هدف گذاری بهترین فایلی بود که تا حالا دستم رسیده بود... خواهش میکنم و باز هم خواهش دارم که حتما راجع به مدیریت ، فروش ، بازاریابی مذاکره، زبان بدن ، رهبری، متقاعد سازی، هم آموزش هایی از این اساتید بزارید ... همه اینها هم برای موفقیت است و انگیزه ای برای پیشرفت ... پاینده باشید...
  رویال مایند
    

  ممنون از پیشنهاد شما دوست عزیز

 • sajjad
  دوشنبه 1 آذر 1395
  باسلام
  بالب تابم ودانلودمنیجردارم ولی نمیتونم فایلهارو دانلود کنم
  ممنون ازشما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز، بر روی دانلود با لینک مستقیم کلیک سمت راست کنید و گزینه‌ی Download with IDM را انتخاب کنید

 • کیان
  دوشنبه 1 آذر 1395
  سلام خسته نباشین دمتون گرم بخاطر زحمتاتون و انگیزه ای که ایجاد میکنین 
  چند تا پیشنهاد
  اگه یه لطفی بکنین کلیپ ها رو مخصوصا اونایی که حجم بالان رو اگه با چند تا کیفیت مختلف قرار بدین که آدم متناسب با نتش دانلود کنه خیلی خوب میشه 
  دو اینکه اگه فایل های اشتراک ویژه علاوه بر این که تو پنله خودش میاد توی صفحه اصلی سایت و بین کلیپ های رایگان هم بیاد و یه برچسب اشتراک ویژه روش بخوره ما سریع تر خبر دار میشیم 
  سه اینکه از کار های جدیدتر اریک توماس یا 6 min to success پراکتور بیشتر بذارین ممنونتون میشیم 
  بازم ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  ممنون از پیشنهاد شما دوست عزیز

 • reza
  یکشنبه 30 آبان 1395
  بادرودبسیارعالی بوداین وبینارلطفااگرامکان داردازاین وبینارهاکه راهکارهای عملی رابیان میکنند درسایت قراردهیدسپاسگزارم
  رویال مایند
    

  بسیار سپاسگزاریم از پیشنهاد سازنده‌ی شما

 • هستی
  یکشنبه 30 آبان 1395
  با سلام و درود  فراوان  به شما دوستان  و  تبریک  به راه اندازی مجدد  سایت  لطفا  کلیپهای  معجزه  سپاسگذاری  که  قبلا در  سایت و جود داشت و الان  برداشتید  مجددا  بگذارید با  تشکر
  رویال مایند
    

  ممنون از پیشنهاد شما

 • معین
  یکشنبه 30 آبان 1395
  سلام و سپاس بابت سایت و گروه قوی تون . به نظر من افرادی مثل آنتونی رابینز و اریک توماس انرژی بیشتری میگذارند و این اساتید صدایی مناسب کلیپ ها تصویری دارند اگر وبيناري از آن ها هم باشد ممنون میشوم .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز، حتما وبیناری از این سخنران‌ها در سایت قرار داده می‌شود.

 • مهدی
  شنبه 29 آبان 1395
  سلام ، تورو خدا کتاب کیمیاگر رو هم ب بخش اعضای ویژه بندازین تا اکانت ویژه بخرم
  رویال مایند
    

  چشم دوست عزیز

 • مجيد سليمى
  جمعه 28 آبان 1395
  باسلام خدمت سايت بسيار ارزشمند رويال مايند،اگه امكان داره كليپ ها رو به صورت كامل داخل تلگرام بگذاريد چونكه بعضى از عزيزان وقت اينكه داخل سايت بيايند رو واقعا ندارند ممنون از پيگيرى شما.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کلیپ های رایگان کامل توی کانال قرار می گیرند. کلیپ های کامل اشتراک ویژه هم مختص سایت هستند

 • حبیب
  جمعه 28 آبان 1395
  سلام
  یه سری کلیپ آقای باب پراکتور دارن با عنوان مجموعه ی «شش دقیقه تا موفقیت» باب پراکتور Bob Proctor - Six minutes to success
  محتوای این وبینار با این مجموعه چه فرقی با هم دارند؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این وبینار مربوط مدیریت زمان و هدفگذاری است