کتاب ماتریکس الهی - گرگ بریدن

گرگ برن ماتریکس الهی

 

هنگامی که انسان دیده به جهان می‌گشاید، مسحور رنگارنگی و تفاوت‌های به‌ظاهر بی‌پایان جهان اطرافش می‌شود. هر چیزی که در جهان اطراف می‌بینیم، جدا و مستقل به نظر می‌رسد، گویی هر بخشی از این جهان، خالقی جداگانه دارد و ماهیتش مستقل از سایر بخش‌هاست. بشر از دیرباز درگیر این مسئله بوده و همواره تلاش کرده است که نخی جادویی بیابد و همه‌چیزِ جهان را به هم گره بزند؛ تا بلکه بتواند کلیّت واحدی بسازد و در میان این همه رنگ و تفاوت، این‌چنین احساس غریبی نکند.


کافیست نگاهی به تاریخ اندیشه‌ی انسان بیندازیم تا تقلاهای بی‌پایان و خستگی‌ناپذیر او را برای وحدت بخشیدن به تفاوت‌ها و تمایزهای این جهان مشاهده کنیم. در زمان‌های دور، عالم را به چهار عنصر تقلیل داده بودند: آب، هوا، خاک و آتش. و می‌گفتند هرآنچه در عالم است، به‌رغم تفاوت‌های ظاهری، از یکی از همین عناصر و یا از ترکیب آن‌ها ساخته شده است. مدتی بعد پی بردیم که جهان ماده از اتم ساخته شده است. معصومانه شادی می‌کردیم و می‌گفتیم بالاخره آن نخ جادویی را پیدا کردیم. اما شادی‌مان زودگذر بود، چون هرچه عمیق‌تر و دقیق‌تر می‌نگریستیم، چیزهای دیگر و بنیادی‌تری می‌یافتیم. به راستی انگیزه‌ی این کوشش‌ها چیست و چرا می‌خواهیم آن ذره‌ی بنیادین را پیدا کنیم؟


شاید در پس این رنگ و ظاهر، فطرت واحدی در کار باشد. شاید آن نخی که می‌خواهیم همه چیز را با آن به هم گره بزنیم، واقعی باشد. هر کوششی برای پیدا کردن رشته‌ی وحدت جهان، لاجرم از میدان فیزیک کوانتوم شروع می‌شود. زیرا اگر وحدتی در این عالم در کار باشد، باید در سطح ذرات بنیادین جهان خلقت عمل کند. و ماجرای ماتریکس الهی نیز از همینجا می‌آغازد. در واقع ماتریکس الهی همان رشته‌ای است که همه‌ی جهان را به هم پیوند می‌دهد.

 
بخش اول کتاب (فصل 1 و 2) به اثبات وجود ماتریکس الهی پرداخته است. در فصل اول کتاب تلاش شده است به این پرسش پاسخ داده شود که در فضای میانی چه چیزی وجود دارد. منظور از فضای میانی، فضای خالی میان اجسام است، یعنی خلأی که در فضا میان اجسام فاصله انداخته است. اگر این فضای خالی واقعاً خالی باشد، وحدتی در عالم وجود نخواهد داشت. اما اگر وحدتی وجود داشته باشد، طبیعتاً انسان نیز به عنوان بخشی از جهان هستی، در این وحدت سهیم است. بنابراین، پرسش مذکور به غایت مهم است، زیرا اگر سرشت انسان از سرشت جهان جدا نباشد، آنگاه این دو روی هم تأثیر می‌گذارند. در نتیجه دیگر نمی‌توانیم بگوییم ما انسان‌ها تنها موجودات ذی‌شعور جهان هستیم و در جهانی به‌غایت پهناور، روی تکه‌سنگی به نام کره‌ی زمین، تنها و سرگردانیم. پس شایسته است این فضای ظاهراً خالی را بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعاً خالیست یا چیزی در آن وجود دارد که ما توانایی دیدنش را نداریم. در دو قرن اخیر آزمایشات جالبی در این رابطه انجام شده است که در فصل اول کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرند.


فصل دوم به بررسی سه آزمایش مهم می‌پردازد که نشان می‌دهند میان اجسام مادی ارتباطی وجود دارد که مقید به زمان و مکان نیست. گویی چیزی وجود دارد که مواد را در ورای مکان و زمان به هم وصل می‌کند و نویسنده آن را ماتریکس الهی می‌خواند. افکار و عواطف انسان از جمله چیزهایی هستند که به واسطه‌ی ماتریکس الهی، مکان و زمان را دور می‌زنند و منتقل می‌شوند.

 
بخش دوم کتاب (فصل‌های 3 تا 5) به این مسئله می‌پردازد که اگر چنین وحدت و ارتباطی وجود داشته باشد، چه معنایی در زندگی ما دارد. در فصل سوم این سوال مطرح می‌شود که آیا انسان از بیرون به این جهان ضمیمه شده است و فقط می‌تواند کار و بار جهان را تماشا کند؛ یا اینکه می‌تواند در امور جهان دست ببرد و تغییر ایجاد کند. در این فصل آزمایش معروف دو-شکاف به همراه تفسیرهای مختلفی که دانشمندان از این آزمایش کرده‌اند، مورد بررسی قرار گرفته است. این آزمایش نشان می‌دهد که آگاهی انسان روی رفتار ذرات تأثیر می‌گذارد و ذرات در حضور مشاهده‌گر یا ناظر، طور دیگری رفتار می‌کنند. نویسنده این نتیجه را به ذرات بزرگ‌تر تعمیم می‌دهد و با وام گرفتن اصطلاح «جهان مشارکتی» از فیزیکدانی به نام جان ویلر، نقش فعال و سازنده‌ای را در جهان به انسان نسبت می‌دهد. به بیان ساده، نتیجه می‌گیرد که آگاهی انسان می‌تواند روی واقعیت فیزیکی تأثیر بگذارد و آن را دستخوش تغییر کند.

 
در فصل چهارم کتاب، استعاره‌ی «جهان هولوگرافیک» مطرح می‌شود. هولوگرام چیزی است که در آن هر بخش و هر جزء، کلیت آن چیز را در خودش دارد. یک گودال آب را در نظر بگیرید که تصویر ماه در آن دیده می‌شود. اگر این گودال را به چند گودال کوچک‌تر تقسیم کنید، آیا تصویر ماه بین گودال‌ها تقسیم می‌شود یا هر گودال همه‌ی تصویر ماه را در خودش بازتاب می‌دهد؟ نویسنده معتقد است که جهان ماهیتی هولوگرافیک دارد، یعنی همه‌ی بخش‌های جهان، کلیت جهان را منعکس می‌کنند. از ترکیب به‌هم‌پیوستگی و ماهیت هولوگرافیک جهان، می‌توان نتیجه گرفت که هر تغییری در یکی از اجزای جهان، در سایر اجزا بازتاب پیدا می‌کند. به این ترتیب اگر آگاهی تعدادی از انسان‌ها تغییر کند، این تغییر می‌تواند در آگاهی همه‌ی انسان‌ها منعکس شود و دگرگونی‌های عظیمی ایجاد کند. این تعبیر زیبا نشان می‌دهد که باید تغییر را از خودمان شروع کنیم و همان تغییری باشیم که دوست داریم در جهان ببینیم.

 
فصل پنجم مقوله‌ی مکان و زمان را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که آگاهی انسان می‌تواند از بند مکان و زمان رها شود. در پدیده‌ی «دیدن از راه دور،» آگاهی انسان می‌تواند به مکان‌های دوردست برود و مشاهدات دقیقی را در اختیار فرد قرار دهد. در گذشته‌ی نه‌چندان‌دور، از این قابلیت در راستای مقاصد نظامی استفاده شده است. نویسنده در ادامه، با استناد به آزمایش «انتخاب تأخیری» جان ویلر، بحث جالبی را در رابطه با تأثیر تصمیمات و کنش‌های زمان حال روی اتفاقات گذشته مطرح می‌کند. آزمایش ویلر نشان می‌دهد که تصمیمات ما در زمان حال روی رفتار گذشته‌ی فوتون‌ها تأثیر می‌گذارد.


در بخش سوم کتاب به رمزگشایی پیام‌هایی پرداخته شده است که در گفتگوی مشارکتی انسان و جهان، میان این دو رد و بدل می‌شوند. زیربنای فکری فصل ششم بر این ایده استوار است که ما در یک جهان «منعکس‌شده» یا انعکاس‌یافته زندگی می‌کنیم، یعنی آنچه در جهان می‌بینیم، در واقع تصویر اتفاقاتی است که در قلمروی ژرف‌تری از واقعیت رخ می‌دهند؛ مانند یک برنامه‌ی کامپیوتری که در اصل از کدهای برنامه‌نویسی تشکیل شده است، اما آنچه ما می‌بینیم، فقط یک محیط کاربری است که از آن استفاده می‌کنیم. بنابراین می‌توان گفت بسیاری از چیزهایی که در جهان ما ظاهر می‌شوند، پیام‌هایی هستند که از مرتبه‌ی ژرف و نهان هستی برایمان ارسال می‌شود؛ گاهی این پیام حاوی هشدار مهمی است که اگر توانایی خواندنش را داشته باشیم، ممکن است زندگی‌مان را نجات دهد. نویسنده جهان را به آینه‌ی بزرگی تشبیه می‌کند که اتفاقات دنیای درون‌مان را برای ما منعکس می‌کند. بنابراین وقتی تجربیات منفی در دنیای بیرون ما ظاهر می‌شوند، شاید لازم باشد نگاهی به دنیای درون‌مان بیندازیم تا شاید علت این تجربه را در درون‌مان پیدا کنیم. الگویی که می‌توان بیشتر تجربیات منفی را به آن نسبت داد، الگوی ترس است. در این فصل سه نوع ترس مورد بررسی قرار می‌گیرد: ترس از جدایی و ترک شدن؛ ترس از بی‌ارزشی؛ و ترس از اعتماد و رها کردن.

 
در فصل هفتم با این مسئله آشنا می‌شویم که روابط و اطرافیان ما چه چیزهایی را به ما نشان می‌دهند. نویسنده ما را فرامی‌خواند تا روابط‌مان را با دیگران (حتی با حیوانات خانگی‌مان) بررسی کنیم و ببینیم این روابط چه نشانه و پیامی برایمان دارند. در این فصل نکات ارزشمندی پیرامون انواع روابط مطرح می‌شود که در نوع خود بسیار آموزنده و جالب هستند.


در نهایت در فصل هشتم، همه‌ی آموزه‌های کتاب در کنار هم قرار می‌گیرند و روشی را برای ایجاد تغییر در خودمان و در جهان‌مان در اختیار ما قرار می‌دهند. می‌آموزیم که بزرگان در طول تاریخ چگونه جهان را تغییر داده‌اند و یاد می‌گیریم که ما نیز می‌توانیم آغازکننده‌ی تغییرات بزرگی در جهان باشیم.


همه‌ی مطالب کتاب، در جای خود تأمل برانگیز و بدیع هستند، اما اگر قرار باشد فقط یک نکته را از این کتاب یاد بگیرید، این نکته است: در جهان هولوگرافیک، ارزش و تأثیر هیچ جزئی کمتر از سایر اجزا نیست. ما انسان‌ها اجزای این جهانیم و تغییرات ما در جهان بازتاب می‌یابند. بنابراین رسالت سنگینی بر دوش داریم، رسالت بهتر شدن و تغییر کردن. اگر می‌خواهیم تغییری را در جهان مشاهده کنیم، باید قدم اول را برداریم و ابتدا خودمان را تغییر دهیم.

 

 

نام کتاب: ماتریکس الهی
نویسنده: گرگ بریدن
تعداد فصول: 10 فصل
ترجمه: هیمن برین - روزبه ملک زاده

 
فهرست:
مقدمه
بخش اول: کشف ماتریکس الهی: سرّی که همه چیز را به هم وصل می‌کند

فصل 1: س: در فضای میانی چه چیزی وجود دارد؟ 
           ج: ماتریکس الهی
فصل 2: شکستن پارادایم: آزمایشاتی که همه چیز را تغییر می‌دهند

بخش دوم: پلی میان خیال و واقعیت: نحوه‌ی کار ماتریکس الهی
فصل 3: ما ناظرانی منفعلیم یا خالقانی مقتدر؟
فصل 4: وصل شدن یک بار برای همیشه: زندگی در جهان هولوگرافیک
فصل 5: وقتی اینجا آنجاست و قبلاً اکنون است: جهش زمان و مکان در ماتریکس
بخش سوم: پیام‌هایی از ماتریکس الهی: زیستن، عشق ورزیدن و شفا یافتن در هشیاری کوانتومی
فصل 6: کائنات با ما سخن می‌گوید: پیام‌هایی از ماتریکس
فصل 7: خواندن آینه‌های روابط: پیام‌هایی از خودمان
فصل 8: بازنویسی کد واقعیت: 20 کلید برای آفرینش آگاهانه

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • زهرا رحیمی
  سه شنبه 24 فروردین 1400
  سلام . متشکرم بابت ترجمه و اشتراک گذاری این کتاب فوق العاده .میشه لطفا فایل pdf کتاب رو به صورت کامل هم قرار بدید؟ متشکرم.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم در آینده قرار خواهیم داد.

 • امیر حسین
  چهار شنبه 18 فروردین 1400
  سلام خیلی ممنون از سایت خوبمون و کتابای خوبی که در اختیارمون میگزارید
  فقط خیلی عالی تر میشد اگر امکانش بود کتاب هارو صوتیشم قرار بدید
  رویال مایند
    

  سلام. کتاب های که امکان صوتی شدن داشته باشند حتما صوتی خواهد شد. بعضی از کتاب ها محتوای سنگینی دارند و حتما باید مطالعه شوند و نسخه صوتی آنها خوب نمی شود.

 • شيما
  سه شنبه 17 فروردین 1400
  اي كاش ميتونستم حسم رو بعد از خوندن هر صفحه اين كتاب بيان كنم...فقط ميگم رويال مايند عزيزم شما با هر صفحه و هر خط كتابهايي كه ترجمه ميكنيد به ما ميفهمونيد كه اشرف مخلوقات هستيم❤️ و از همه مهمتر خدا و قدرت لايتناهي خدا رو به ما نشون ميديد....بخاطر اين حس زيبا ازتون ممنونم🌹
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • مهدی
  پنج شنبه 12 فروردین 1400
  سلام و درود خدمت تمامی تیم فوق‌العاده رویال مایند و تشکر بابت کتاب ماتریکس الهی کتاب جدید The Wisdom Codes رو هم در آینده ترجمه کنید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • مرضیه کریمی
  چهار شنبه 11 فروردین 1400
  سلام خدا قوت به تیم عالی و قدرتمند رویال مایند عزیزم، انشاءالله بهترینها سر راه زندگیتون قرار بگیره و سال جدید براتون پر از برکت و فراوانی باشه . و بی نهایت سپاسگزارم که برای رسیدن ما به موفقیت و باز شدن افق دیدمون به بیکران و شناخت هر چه بیشتر خالق بی همتا مثل پلی از جهنم به بهشت هستید . کتاب عالی بود و در کلمه به کلمه اش عظمت خالق بی همتا موج میزنه . خیلی لذت بردم . ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • زهره پایدار
  سه شنبه 10 فروردین 1400
  بسیار تاثیر گذار و عالی بود . از تیم رویال مایند سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا رفیعی
  پنج شنبه 5 فروردین 1400
  درود به همه عزیزان
  سال نو مبارک
  امیدوارم که سالی پر از عشق و شادی و برکت داشته باشید.کتاب ماتریکس الهی بسیار الهام بخش و تاثیرگذار بود.متشکرم از تیم ترجمه رویال مایند که همیشه از مطالعه ترجمه روان کتابها لذت میبرم.
  توصیه میکنم در ایام تعطیلات از مطالعه این کتاب غافل نباشید.✌👌💪💞💞
  رویال مایند
    

  سلام. عید شما هم مبارک. بله کتاب فوق العاده ای بود.

 • الهام عباس زاده فرد
  چهار شنبه 4 فروردین 1400
  ممنون بابت تلاش بینظیرتون در جهت رشد افراد ، عالی هستید و خدا قوت 😍😍🌹
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • رضا سلمانی
  سه شنبه 3 فروردین 1400
  سلام و درود خدمت تمامی عزیزانی که در مجموعه رویال مایند زحمت میکشن سال نو مبارک. میخواستم بگم کتاب و دوره ماتریکس الهی بینظیره واقعا دست مریزاد
  رویال مایند
    

  سلام. سال نو شما مبارک. ممنون از لطف شما

 • رضا رفیع
  یکشنبه 1 فروردین 1400
  با تشکر از تیم رویال مایند و شخص اقای برین و ملک زاده بابت ترجمه بی نظیر این دوره که واقعا شگفت زدم کرد. توی این کتاب از فیلم تماس(contact) صحبت می کنه. توصیه می کنم حتما این فیلم رو ببینید. واقعا بی نظیره و مو به تن آدم سیخ می کنه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • معصومه. قادری
  چهار شنبه 27 اسفند 1399
  رویال مایند عزیز با این کتاب ماتریکس الهی با ما چه کردین .خداوندا عظمتترا شکر .الهی و ربی من لی غیرک 
  خدا با سپاس .خدایت شکر .چه بگویم که زبانم قاصر است .لطفا.زودتر این کتابرو به چاپ برسونید .که هرروزبخونیم .فو ق العاده. درخشان. بینظیر ....
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا رفیعی
  دوشنبه 25 اسفند 1399
  درود بیکران 
  واقعا از مجموعه بینظیر رویال مایند متشکرم که این امکان رو فراهم کردند تا از مطالعه بهترین کتاب های حال حاضر بهره مند بشیم.🌹💞👌
  فصل ۴ و ۵ ماتریکس الهی بینظیر بود و واقعا لذت بردم.
  شعر زیبایی در فصل ۵ هست از شاعری به نام هنری ون دایک که من واقعا عاشقش شدم:
  زمان آهسته میگذرد برای منتظران، شتابان میگذرد برای دلواپسان، بس دراز است برای سوگواران، به غایت کوتاه است برای شادکامان،اما برای عاشقان زمان وجود ندارد❤😢
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • مهسا رفیعی
  شنبه 23 اسفند 1399
  درود و عرض احترام
  فصل سوم هم دارای ترجمه بسیار روان و عالی و مطالب فوق العاده بود.مرسی از شما که این دوره و این کتاب رو در اختیار ما قرار دادید.
  در قسمتی از فصل سوم میخوانیم:
  هر آنچه مستقیم و صادقانه از درون نام من بخواهید به شما داده میشود تاکنون چنین نکرده اید...پس بدون انگیزه پنهان بخواهید و در میان جوابتان محصور شوید بگذارید خواسته تان شما را دربرگیرد تا شادی تان کامل شود...👌💞
  رویال مایند
    

  بله کتابی فوق العاده است

 • تهمینه زنجانی
  شنبه 23 اسفند 1399
  سلام خدا قوت این کتاب خیلی عالیه مرسی رویال مایند کی چاپ میشه؟
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله پس از اخذ مجوز

 • میلاد دهنوی
  شنبه 23 اسفند 1399
  درود بر تیم قدرتمند رویال مایند خواستم از اقای ملک زاده خواهش کنم سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو ورژن اصلی و بدون سانسورشو برامون تهیه کنند ممنون...
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد شما را به مدیریت ابلاغ خواهیم کرد

 • آیمآ
  شنبه 23 اسفند 1399
  این کتاب بند بندوجودم رو بیدار و آگاه میکنه,خردی رو ک از تجربیات مادی و انرژییکی داشتم رومجدد, با یه خرد دیگه دارم نگاه میکنم. حیرت انگیزه. مرسی بابت ترجمه مجدد این کتاب. و مرسی ک اینقدر قابل اتکا هستید. شفقت و فراوانی جاری در لحظه هاتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمدعلی
  شنبه 23 اسفند 1399
  با دیدن این مستند حظ کردم.مرررسی از دوبله بی نظیرتون.حتما و حتما پیگیر این گفته ها و فیزیک می شم.خیلی دمتون گرم.بی صبرانه منتظر بقیه ویدیوهاش هستم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا رفیعی
  جمعه 22 اسفند 1399
  درود بر شما عزیزان
  به شدت مطالعه این کتاب رو پیشنهاد میکنم. بخش دوم بسیار عالی بود و هرچه که جلوتر میره این کتاب جذابتر میشه.نتابج آزمایشاتی که در کتاب مطرح شد، بسیار هیجان انگیز و تاثیرگذار بود.واقعا عواطف کلید وصل شدن به میدان الهی هستند.کاش متوجه این واقعیت بشیم که همه به یکدیگر متصل هستیم و در پی اون بیشتر به همدیگه عشق بورزیم.💞👌🌹😍
  رویال مایند
    

  بله کتابی فوق العاده است

 • رخساره ش
  پنج شنبه 21 اسفند 1399
  بسیار عالیه .ممنون از تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • امیرحسین
  پنج شنبه 21 اسفند 1399
  سلام 
  خیلی ممنون
  شگفت زده شدیم
  کاش چاپش هم کنید
  رویال مایند
    

  سلام چشم چاپ خواهد شد

 • حمید زمانی
  پنج شنبه 21 اسفند 1399
  سلام به دوستان رویال مایند 
  ممنون بابت گردآوری این مجموعه ها و کتابها 
  مغزم داره رگ به رگ میشه 
  خیلی وقت و خیلی ساله که مطالعه نمیکنم و فقط تخیل میبافم،ولی این مجموعه این جرقه رو تو ذهن من زد 
  هر چند مثل بقیه دوستان به روز فصلها رو نمیخونم چون واقعا ذهنم فقط تنبلی میکنه 
  ولی شرایط و مهیا میکنم برای خوندن 
  و تا اینجا واقعا لذت بردم،مثل کودکی به امید داشتن ی فضای امن همه جور شلوغ کاری میکنه و امید داره که برمیگرده خونه و جاش امنه نسبت به این مجموعه این حسو دارم،امیدوارم بتونم استفاده بکنم و تغییرات رو استارت بزنم به امید موفقیت های روز افزون برای شما و تشنگان تغییر
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • میلاد دهنوی
  چهار شنبه 20 اسفند 1399
  سلام خسته نباشید نسخه تصویری ماتریکس الهی چرا قفلشون باز نمیشه هر یک ساعت ی بار نگا میکنم
  رویال مایند
    

  سلام. مجموعه تصویری هر جمعه عصر قفل قسمت جدید باز می شود.

 • محمدعلی
  دوشنبه 18 اسفند 1399
  سلام و درودها بر شما.واقعا کیف کردم از ترجمه. این کتاب رو با نشر دیگری خونده بودم، اما این ترجمه واقعا خیلی سرتره.واقعا دمتون گرم؛ فقط یه مساله ... اگه بشه که لینک های پایین هر صفحه رو توی ایندیزاین فعال کنین که هر فرد بتونه با کلیک از همون لینک مستقیما وارد سایت بشه خیلی بهتره.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • رضا رفیع
  دوشنبه 18 اسفند 1399
  درود خدمت شما و همه دوستان عزیزم در سایت رویال مایند.
  اینکه هر ماه با چندین کتاب و دوره بی نظیرشگفت زدمون می کنید جای بسی تشکر داره.
  قسمت اول ویدئویی این دوره رو هم دیدم واقعا شگفت زده شدم. ممنون از اقای برین و ملک زاده عزیز برای ترجمه عالی و تشکر ویژه از تیم دوبلتون که واقعا تحول زیادی توی مطالب ویدئوییتون ایجاد کرد
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما جناب رفیع عزیز

 • جوادامینی
  دوشنبه 18 اسفند 1399
  درود فراوان . قفل بقیه قسمتها رو کی باز میکنید؟
  رویال مایند
    

  یک روز درمیان قفل فصل جدید باز می شود

 • الهام دوست افزون
  یکشنبه 17 اسفند 1399
  سلام وقت شما بخیر
  ممنون از شما بابت این کتاب و دوره فوق العاده. با آرزوی موفقیت های هرچه بیشتر برای شما عزیزان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهشید
  یکشنبه 17 اسفند 1399
  سلام خدمت رویال مایند عزیز ،من این کتاب قبلا خوندم ، ولی ترجمه شما واقعا دوست داشتنی ،شیرین و جذاب هست خدارا شکر به خاطر بودنتان
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • محمدعلی
  شنبه 16 اسفند 1399
  درودها بر تیم قدرتمند و بی نظیر رویال مایند.
  آیا این کتاب در آینده چاپ میشه؟
  رویال مایند
    

  بله پس از اخذ مجوز چاپ خواهد شد.

 • مهدی کاظمی موفق
  شنبه 16 اسفند 1399
  سلام یک دنیا ممنون
  رویال مایند
    
 • حامد
  شنبه 16 اسفند 1399
  سلام و خدا قوت به آقای ملک زاده عزیز و همکاران گرامی شما
  چقدر خلاقانه مثل وصل کردن قطعات یک پازل پیگیر حل معمای جهان هستی هستید و باعث درک و فهم از یک دنیای ماورای زمان و مکان یا همان عالم غیب شوید و این بار با سمینار و کتاب فوق العاده آقای بریدن
  خدا بهتون سلامتی و توفیق روزافزون بده.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • Farahnaz haidary
  شنبه 16 اسفند 1399
  سلام وقت بخیر 
  رویال مایندیهای عزیز دست مریزاد
  فوق العاده است 
  یه سوالی از محضرتان داشتم ارائه کتاب بصورت هفتگی ، آیا خواننده خارج نمیشود؟
  رویال مایند
    

  سلام. یک روز درمیان یک فصل جدید به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 • مهسا رفیعی
  شنبه 16 اسفند 1399
  درود بر همه عزیزان رویال مایندی
  از اینکه با سایت و مجموعه فوق العاده شما آشنا شدم بسیار خرسندم و خدا رو شکر میکنم که شانس برخورداری از چنین آموزش ها و کتاب هایی رو در مقطعی از زندگیم دارم که بیشترین نیازهای روحی من رو برطرف میکنند. از شما عزیزان این مجموعه بسیار سپاسگذارم و زبانم قاصره از اینکه چطور ازتون تشکر کنم. دو هفته ای میشه که با شما آشنا شدم و تاثیر عجیب و جدیدی روی زندگیم و نگرشم به اطرافم داشتید که بی نهایت متشکرم. فصل اول کتاب ماتریکس الهی رو مطالعه کردم و واقعا لذت بردم.بی صبرانه منتظر بخش های دیگه این کتابم و به همه عزیزان پیشنهاد میکنم که مطالعه این کتاب رو آغاز کنند. احساس اینکه همه ما به نوعی به یکدیگر اتصال داریم، حس عجیبیه که یه نوع قدرت درونش نهفته است. من رو یاد شعر معروف جناب سعدی می اندازد که میفرمایند:
  بنی آدم اعضای یک پیکرند         که در آفرینش ز یک گوهرند
  در بخشی از فصل اول گفته میشه که وقتی دو چیز به هم می پیوندند، همواره متصل می مانند، حال چه ارتباط فیزیکی میانشان باقی بماند و چه  نماند. امیدوارم که همه ما به این واقعیت پی ببریم و از قدرت نهفته درونمان آگاه بشیم و تغییر رو از خودمون شروع کنیم.بهترین ها برای شما که بهترینید🌹💞
  رویال مایند
    

  بسیار عالی. ممنون از لطف شما

 • محمد
  شنبه 16 اسفند 1399
  سپاسگزاروقدردان مجموعه فوق العاده رویال مایندعزیزبه خاطرزحمات فراوانتان برای آگاهی وداشتن یک زندگی بهتر
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • رضا
  شنبه 16 اسفند 1399
  درود فراوان به تیم رویال مایند عزیز و سخت کوش و فعال . بسیار ممنونم بابت انتشار این مطالب بینظیر . در شرایط فعلی این کتاب و همچنین فیلم مربوط به این کتاب کمک بزرگی برای من هست و از این بابت هم سپاسگذارم . یک سوال داشتم : کتاب و فیلم از لحاظ محتوا تفاوتی دارند و کتاب مطالب بیشتری ارائه می کند ؟
  رویال مایند
    

  سلام. کتاب و دوره تصویری مکمل یکدیگر هستند.

 • احسان
  شنبه 16 اسفند 1399
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • مریم غلامرضابیگی
  شنبه 16 اسفند 1399
  بسیار عالی ولی کاش زودتر قفل قسمتهای بعدی باز شود. آیا مشخص است کی بقیه باز می شوند؟
  رویال مایند
    

  بله یک روز درمیان یک فصل جدید به اشتراک گذاشته می شود.