کتاب قدرت باور - دکتر جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا گتاب قدرت باور

 

من هرگز برنامه‌ای برای این کارها نداشتم. کارهایی که در حال حاضر انجام می‌دهم (سخنرانی، نویسندگی و تحقیق) خودشان من را پیدا کردند. برخی از ما برای اینکه بیدار شویم، به ندای بیداری نیاز داریم. در سال 1986 این ندا به گوش من رسید. در یک روز زیبای آوریلی در جنوب کالیفرنیا بخت با من یار بود و یک ماشین شاسی بلند در مسابقه‌ی سه‌گانه‌ی پالم اسپرینگز من را زیر گرفت. این اتفاق زندگی من را تغییر داد و من را وارد این مسیر کرد. آن زمان 23 سالم بود و به تازگی در لاجولای کالیفرنیا کسب و کار کایروپراکتیک را شروع کرده بودم؛ چندین ماه برای این مسابقه‌ی سه‌گانه تلاش کرده بودم.

 

بخش شنای مسابقه را تمام کرده بودم؛ در بخش دوچرخه‌ سواری بودم که این اتفاق افتاد. پیچ تندی در پیش داشتم و می‌دانستم که در آن بخش از مسیر، ماشین‌ها نیز رفت و آمد می‌کنند. افسر پلیس که پشتش به ماشین‌ها بود، با دست به من اشاره کرد که به سمت راست بروم و مسیر مسابقه را دنبال کنم. من داشتم تمام تلاشم را می‌کردم که روی مسابقه تمرکز کنم؛ به همین دلیل چشم به این افسر دوخته بودم. در سر آن پیچ از دو دوچرخه سوار سبقت گرفتم و ناگهان شاسی بلند قرمز رنگی با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت از پشت سر با من برخورد کرد. ناگهان به هوا خاستم؛ با پشت به زمین اصابت کردم.

 

هنوز هم صدای دوچرخه‌ها را به یاد دارم که به سرعت از کنارم رد می‌شدند؛ دوچرخه‌ سواران بیچاره نمی‌دانستند که آیا نگه دارند و به من کمک کنند یا مسابقه را ادامه دهند؛ فقط می‌توانستند داد و فریاد کنند. من بی‌اختیار روی زمین افتاده بودم. معلوم شد که شش تا از مهره‌های کمرم شکسته‌ است: مهره‌های 8، 9، 10، 11 و 12 سینه‌ای و مهره‌ی 1 کمری‌ام (یعنی از تیغه‌ی شانه‌ام تا کلیه‌هایم) کاملاً خرد شده بودند. گویی داشتم کابوس می‌دیدم؛ صبح روز بعد که بیدار شدم، انبوهی از علائم عصبی در من پیدا شده بود، از جمله انواع مختلفی از درد؛ درجات مختلفی از کرختی، گزگز و فقدان حس ناحیه‌ی پا؛ و دشواری در کنترل حرکات.

 

پس از اینکه در بیمارستان از من آزمایش خون، تصویر اشعه ایکس، اسکن CAT و MRI گرفتند، جراح ارتوپد نتایج را به من نشان داد و با خونسردی خبرها را به من گفت: برای خارج کردن تکه‌ استخوان‌هایی که نزدیک نخاع من بودند، باید عمل جراحی انجام می‌شد و میله‌ای تحت عنوان هارینگتون راد  در کمر من قرار می‌گرفت. من می‌دانستم که بعد از جراحی تا حدودی معلول به حساب می‌آیم و مجبورم تا آخر عمرم نوعی درد مزمن را تحمل کنم. ناگفته پیداست که من به هیچ وجه از این گزینه خوشم نمی‌آمد. 

 

اما اگر جراحی انجام نمی‌شد، بدون شک فلج می‌شدم. بهترین عصب‌ شناس منطقه‌ی پالم اسپرینگز نیز نظر جراح اول را تأیید کرد و گفت تا کنون در سراسر آمریکا کسی را ندیده است که در چنین وضعیتی باشد و این جراحی را انجام ندهد. من را به بیمارستان لاجولا منتقل کردند تا به خانه‌ام نزدیک‌تر باشم؛ در آنجا نظر دو پزشک دیگر را نیز پرسیدم که یکی از آن‌ها بهترین جراح ارتوپد جنوب کالیفرنیا بود. همانطور که انتظار می‌رود، هر دوی این پزشکان گفتند که باید جراحی انجام شود و میله‌ی هارینگتون در کمر من کار گذشته شود. همه‌ی پزشکان حرف مشابهی می‌زدند: یا باید عمل جراحی انجام شود و یا فلج می‌شوی و دیگر نمی‌توانی راه بروی. راستش را بخواهید، اگر چنین بیماری را به خود من هم نشان می‌دادند، همین را می‌گفتم: این کم‌خطرترین گزینه بود. اما من این گزینه را انتخاب نکردم.

 

شاید آن زمان جوانی و گستاخی‌ام باعث شده باشد این کار را بکنم؛ بهرحال تصمیم گرفتم که مدل پزشکی و توصیه‌ی متخصصین را قبول نکنم. من معتقدم که در درون هر یک ما نوعی هوش و آگاهی نامرئی وجود دارد که به ما زندگی می‌بخشد. این هوش در هر لحظه از ما حمایت می‌کند، ما را نگه می‌دارد، از ما محافظت می‌کند و ما را شفا می‌دهد. این آگاهی از 2 سلول چیزی حدود 100 تریلیون سلول تخصص یافته ایجاد می‌کند، قلب ما را ده‌ها هزار بار در طول روز به تپش وا می‌دارد و در هر ثانیه صدها هزار واکنش شیمیایی را در هر سلول ترتیب می‌دهد – و بسیاری کارهای شگفت انگیز دیگر. آن زمان با خودم گفتم که اگر این هوش واقعی است و اگر با اراده، آگاهی و عشق تمام این کارهای فوق العاده را انجام می‌دهد، پس بهتر است توجهم را از محیط بیرون بردارم و به محیط درون معطوف کنم تا بتوانم به آن وصل شوم – و با آن ارتباط برقرار کنم.

 

من در ذهن خودم می‌دانستم که بدن اغلب اوقات می‌تواند خودش را شفا دهد، اما حالا می‌بایست ذره به ذره‌ی این فلسفه را به کار ببندم و شناختم را به مرحله‌ی جدیدی برسانم تا شفای جسم را در عالم واقعیت تجربه کنم. و چون جایی نمی‌رفتم و کاری هم نمی‌کردم (فقط روی شکم خوابیده بودم)، تصمیم گرفتم که دو کار انجام دهم. اولاً هر روز تمام توجه خودآگاهم را به این هوش درونی معطوف می‌کردم و به آن نقشه، الگو، ویژن و دستورات دقیقی می‌دادم؛ سپس شفای جسمم را تسلیم این ذهن برتر و قدرت نامحدود آن می‌کردم و می‌گذاشتم من را شفا بدهد. ثانیاً اجازه نمی‌دادم هیچ فکر ناخواسته‌ای از چشمان هشیاری‌ام پنهان بماند. راحت به نظر می‌رسد، مگر نه؟
 
تصمیمی بنیادین
بر خلاف توصیه‌ی تیم پزشکان، تصمیم گرفتم که بیمارستان را ترک کنم؛ پس با آمبولانس به خانه‌ی دو تا از دوستان صمیمی‌ام رفتم و به مدت سه ماه در آنجا ماندم و روی شفای بیماری تمرکز کردم. من مأموریتی داشتم. تصمیم گرفتم که هر روز ستون فقراتم را مهره به مهره بازسازی کنم و به این آگاهی نشان بدهم که چه می‌خواهم، البته اگر به تلاش‌های من توجه می‌کرد.

 

می‌دانستم که برای این کار باید حواسم را خوب جمع کنم... یعنی باید ذهنم را در لحظه‌ی حال نگه می‌داشتم – نه به گذشته فکر می‌کردم و نه نگران آینده می‌بودم؛ نه به شرایط زندگی بیرونی فکر می‌کردم و نه روی درد و علائم بیماری‌ام تمرکز می‌نمودم. وقتی با کسی وارد رابطه می‌شویم، خوب می‌دانیم که چه زمانی حواسش هست و چه زمانی حواسش نیست، مگر نه؟ آگاهی همان هشیاری است، هشیاری توجه کردن است و توجه کردن به معنای حضور و دقت کردن است؛ در نتیجه این آگاهی خوب می‌دانست که آیا من حواسم هست یا نه. در زمان تعامل با ذهن خودم، باید حواسم را خوب جمع می‌کردم؛ باید حواس من مانند حواس او می‌شد؛ باید اراده‌ی من مانند اراده‌ی او می‌شد و ذهنم نیز باید مانند ذهن او می‌شد.

 

بنابراین دو بار در روز به مدت دو ساعت به درون خودم فرو می‌رفتم و تصویر نتیجه‌ی مورد نظرم را در ذهنم ایجاد می‌کردم: یک ستون فقرات کاملاً سالم. البته متوجه شدم که آگاهی و تمرکز چندانی ندارم. خیلی خنده‌دار است. متوجه شدم که وقتی بحران یا مشکلی گریبان ما را می‌گیرد، ما به جای اینکه انرژی‌مان را صرف فکر کردن به خواسته‌مان کنیم، بیشتر انرژی و توجه‌مان را صرف فکر کردن به چیزهایی می‌کنیم که آن‌ها را نمی‌خواهیم. در چند هفته‌ی اول، من نیز در همین دام افتادم و تمام لحظاتم اینگونه سپری ‌شد.

 

وقتی داشتم برای ایجاد زندگی مورد نظرم و ترمیم ستون فقراتم مراقبه می‌کردم، ناگهان به خودم می‌آمدم و می‌دیدم که دارم به صورت ناخودآگاه به همان چیزهایی فکر می‌کنم که جراحان چند هفته قبل به من گفته بودند: اینکه به احتمال زیاد دیگر نخواهم توانست راه بروم. در درون خودم سرگرم بازسازی ستون فقراتم بودم که ناگهان متوجه می‌شدم دارم به فروش دفتر کایروپراکتیک فکر می‌کنم. داشتم در ذهن خودم راه رفتن را فراخوانی می‌کردم، اما ناگهان متوجه می‌شدم که دارم به این فکر می‌کنم که اگر باقی عمرم را در ویلچر سپری کنم، زندگی‌ام چگونه خواهد بود – فکر می‌کنم منظورم را فهمیده باشید. 

 

هر بار که کنترل توجهم را از دست می‌دادم و ذهنم به افکار نامربوط معطوف می‌شد، از اول شروع می‌کردم و کل فرایند تجسم را از ابتدا انجام می‌دادم. کار سخت و طاقت‌فرسایی بود و راستش را بخواهید، یکی از سخت‌ترین کارهایی بود که تا آن زمان انجام داده بودم. اما با خودم می‌گفتم که این تصویر نهایی (که دوست دارم مشاهده‌گر درونم آن را ببیند) باید واضح، بی‌آلایش و بدون وقفه باشد. اگر می‌خواستم این آگاهی توانایی‌اش را به نمایش بگذارد، باید از ابتدا تا پایان هشیار می‌ماندم؛ نباید هشیاری‌ام را لحظه‌ای از دست می‌دادم. 

 

شش هفته‌ی تمام با خودم جنگیدم و تلاش کردم که در پیشگاه این آگاهی حاضر شوم؛ و بالاخره توانستم فرایند بازسازی درونی را به طور کامل انجام دهم، طوری که دیگر لازم نبود دست از کار بردارم و از نو شروع کنم. اولین باری که توانستم این کار را انجام دهم، خوب یادم هست که چه حسی داشتم: مانند این بود که بالاخره توپ را داخل سبد انداخته باشم. احساس کردم که کارم را درست انجام داده‌ام. قلق کار دستم آمده بود. احساس کمال، رضایت و یگانگی می‌کردم. این اولین بار بود که حقیقتاً – در جسم و ذهنم - احساس آرامش و حضور می‌کردم. هیچ گفتگوی ذهنی در کار نبود؛ نه تحلیلی، نه فکری، نه مشغله‌ای و نه تلاشی؛ چیزی برداشته شد و نوعی آرامش و سکوت بر من مستولی شد. گویی دیگر هیچ یک از مسائل آینده و گذشته (که باید نگران‌شان می‌بودم)، برایم اهمیتی نداشت. 

 

وقتی به این مرحله رسیدم، گام‌هایم استوارتر شد؛ چون در این مرحله وقتی داشتم ویژن خواسته‌‌ام (ترمیم مهره‌ها) را به وجود می‌آوردم، هر روز کارم آسان‌تر می‌شد. از همه مهم‌تر اینکه کم‌کم تغییرات فیزیولوژیکی قابل توجهی در من پدید می‌آمد. در این لحظه بود که توانستم تلاش‌های درونی‌ام را به اتفاقات بیرونی – که در بدنم می‌افتاد – ربط دهم. وقتی توانستم این ارتباط را برقرار کنم، توجه بیشتری را صرف این کارها کردم و با عزم راسخ‌تری به ادامه‌ی آن‌ها پرداختم؛ این کار را بارها تکرار کردم. به مرور چنین شد که دیگر لازم نبود تلاش زیادی به خرج دهم؛ با شادی و رغبت تمام کارم را انجام می‌دادم. به ناگاه کار به جایی رسید که می‌توانستم کارهای یک جلسه‌ی دو یا سه ساعته را در مدت کوتاه‌تری انجام دهم.

 

من زمان زیادی در اختیار داشتم. پس شروع کردم به فکر کردن در مورد اینکه تماشای غروب از کنار ساحل یا صرف شام به همراه دوستان در رستوران چه لذتی دارد؛ به این فکر می‌کردم که دیگر هیچ یک از این‌ها را ساده و بدیهی در نظر نخواهم گرفت. با جزئیات کامل تصور می‌کردم که دارم دوش می‌گیرم و برخورد آب به صورت و بدنم را احساس می‌کنم؛ تصور می‌کردم که خودم بدون اینکه کسی کمکم کند، به توالت می‌روم و یا در ساحل سان‌دیگو قدم می‌زنم و وزش باد را بر صورتم احساس می‌کنم. این‌ها برخی از چیزهایی بود که من قبل از تصادف قدرشان را نمی‌دانستم، اما حالا همه‌شان برایم بامعنا شده بودند – و به همین دلیل وقت گذاشتم و آنقدر آن‌ها را احساس کردم که گویی واقعا داشتم این کارها را انجام می‌دادم.

 

آن زمان نمی‌دانستم که دارم چکار می‌کنم، اما حالا می‌دانم: من داشتم به تمام امکان‌های بالقوه‌ای فکر می‌کردم که در میدان کوانتومی وجود داشتند؛ و داشتم از نظر عاطفی آن‌ها را تجربه می‌کردم. من نیت این آینده را با احساسات متعالی‌ای ترکیب کردم که اگر این کارها را انجام می‌دادم، به من دست می‌دادند؛ به همین دلیل بدنم در لحظه‌ی حال باورش شده بود که واقعا دارد آن اتفاق آینده را تجربه می‌کند. توانایی‌ام در مشاهده‌ی تقدیر مورد نظرم افزایش یافت و به همین دلیل سلول‌هایم خودشان را از نو سازمان‌دهی کردند. من داشتم به ژن‌های جدید، سیگنال‌های جدیدی می‌دادم؛ در نتیجه بدنم مسیر بهبودی را با سرعت بیشتری طی می‌کرد.

 

آنچه من داشتم یاد می‌گرفتم، یکی از اصول اصلی فیزیک کوانتوم بود: اینکه ذهن و ماده از هم جدا نیستند؛ اینکه افکار و احساسات ناخودآگاه و خودآگاه ما نقشه‌ای هستند که تقدیرمان بر اساس آن‌ رقم می‌خورد. ذهن انسان و ذهن امکان‌های لایتناهی میدان کوانتومی از پایداری، سرسپردگی و تمرکز لازم برخوردار است و می‌تواند هر آینده‌ی بالقوه‌ای را محقق کند. برای تحقق واقعیت آینده‌ای که به صورت بالقوه وجود دارد، لازم است این دو ذهن با هم کار کنند. من پی بردم که از این نظر همه‌ی ما مستقل از  نژاد، جنسیت، فرهنگ، جایگاه اجتماعی، تحصیلات، باورهای دینی و حتی اشتباهات گذشته‌مان، می‌توانیم آفریننده باشیم. اولین بار بود که تا این حد احساس سعادت و خوشبختی می‌کردم.

 

نُه هفته و نیم بعد از تصادف – بدون هیچ گونه جراحی و عملی - بلند شدم و زندگی‌ام را از سر گرفتم. من به طور کامل خوب شده بودم. در هفته‌ی دهم توانستم مطبم را باز کنم. فرایند بازتوانی را ادامه دادم و در هفته‌ی دوازدهم، دوباره ورزش و بدنسازی را از سر گرفتم. و امروز که حدود 30 سال از آن تصادف گذشته است، با صداقت تمام می‌گویم که از آن زمان تا کنون، به ندرت دردی در کمرم احساس کرده‌ام. 

 

به مرور زمان علاقه‌ی زیادی به مبحث شفای خودجوش پیدا کردم. شفای خودجوش پدیده‌ای است که در آن افراد بدون مداخله‌ی پزشکی (یعنی بدون جراحی یا دارو) از دست بیماری‌های جدی و کشنده رها می‌شوند. در شب‌های دراز و غم‌انگیز پس از تصادف، با این آگاهی عهد کردم که اگر دوباره بتوانم راه بروم، تمام عمرم را وقف بررسی و تحقیق در مورد پیوند ذهن-بدن و مفهوم ارجحیت ذهن بر ماده کنم. اکنون سه دهه از آن زمان می‌گذرد و من زندگی‌ام را وقف همین کار کرده‌ام.


گرچه ما هنوز همه چیز را در مورد استفاده از قدرت ذهن و باورها نمی‌دانیم، اما افراد زیادی دارند با همین ایده‌ها تغییرات خارق العاده‌ای در زندگی‌شان ایجاد می‌کنند، تغییراتی که شاید از نظر دیگران کاملاً غیر ممکن باشند. کاربرد تکنیک‌های این کتاب فقط به مسئله‌ی شفای جسم محدود نمی‌شود؛ می‌توانید از این تکنیک‌ها برای بهبود تمام جنبه‌های زندگی‌تان استفاده کنید. امیدوارم این کتاب بتواند شما را ترغیب کند که این تکنیک‌ها را نیز امتحان کنید و این تغییرات ظاهراً ناممکن را در زندگی‌تان ممکن سازید.

 

 

در ستایشِ کتاب قدرت باور

 

«قدرت باور راهنمایی است برای خلق معجزه در جسم، سلامتی و زندگی افراد. این کتاب فوق العاده است. شاید این کتاب تنها نسخه‌ای باشد که تا آخر عمر به آن نیاز دارید.»

-دکتر کریستین نورثراپ،

نویسنده‌ی کتاب پرفروش جسم زنان، حکمت زنان و کتاب حکمت یائسگی


 

«ذهن شما در موفقیت یا شکست همه‌ی کارهایی که انجام می‌دهید (خواه بحث روابط باشد و خواه مدرسه، کار، امور مالی یا رسیدن به خوش‌بختی) نقش بسزایی ایفا می‌کند. قدرت باور کتاب قدرتمندی است که به کاوش مهم‌ترین منابع در دسترس شما می‌پردازد و ابزارهای قدرتمندی به شما می‌دهد تا ذهن‌تان را بهینه کنید و میزان موفقیت‌تان را بالاتر ببرید. من روش دکتر دیسپنزا را در بیان ایده‌های پیچیده بسیار دوست دارم، چون طوری آن‌ها را توضیح می‌دهد که همه‌مان موضوع را درک کنیم و از آن منتفع شویم.»

-دکتر دنیل جی. ایمن،

بنیان‌گذار کلینیک ایمن و نویسنده‌ی کتاب پرفروش مغزتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند و کتاب داشتن ذهنی خارق العاده در هر سن و سالی


 

«من در تجربیاتی که با بیماران و با بیماری‌های خطرناک داشته‌ام، به همان حقیقتی پی برده‌ام که در کتاب قدرت باور مطرح شده است. بدن همان چیزی را تجربه می‌کند که ذهن به آن باور داشته باشد. من یاد گرفته‌ام که افراد را فریب دهم و به سلامتی برسانم. پزشکان می‌توانند با کلمات خود افراد را بکشند و یا شفا دهند. همه‌ی ما در ذات خود توانایی شفای خودجوش را داریم. فقط باید یاد بگیریم که چطور استعدادهایمان را شکوفا کنیم. بخوانید و یاد بگیرید.»

-دکتر برنی سیگل،

نویسنده‌ی کتاب معجزات و هنر شفابخشی


 

«دکتر جو دیسپنزا تحقیقات علمی را در هم ترکیب کرده است و به رویکردی حقیقتاً انقلابی نسبت به مقوله‌ی شفای جسم به واسطه‌ی ذهن، دست یافته است. در حین خواندن این کتاب زبانم بند آمده بود. آفرین!»

-دکتر مونا لیزا شولتس،

نویسنده‌ی کتاب مشاور درون  و همه چیز خوب است


 

«اثر دارونما – پاسخ ما به این باور که داروی دریافتی می‌تواند ما را شفا دهد – از دیرباز در علم پزشکی به مثابه پدیده‌ای عجیب و غریب، مورد بررسی قرار گرفته است. دکتر جو دیسپنزا در کتاب قدرت باور، نشان می‌دهد که این اثر، نوعی ناهنجاری نیست. دیسپنزا در 12 فصل مختصر که مانند یک داستان هیجان انگیز علمی نوشته شده‌اند، دلایل مستحکمی برای اثبات این مسئله ارائه می‌کند که: اثر دارونما خود ما هستیم و می‌توانیم امکان شفا، معجزه و افزایش طول عمر را به خودمان ثابت ‌کنیم! من این کتاب را دوست دارم و منتظر زمانی هستم که اثر دارونما بنیاد زندگی روزمره‌ی همه‌ی ساکنان دنیا باشد.»

-گرگ بردین،

نویسنده‌ی کتاب پرفروش حقیقت ژرف و ماتریکس الهی


 

«دکتر جو دیسپنزا استادی است که می‌تواند علم را به زبانی بسیار ساده توضیح دهد تا برای همگان قابل فهم باشد.»

-دکتر دون میگل روئیز،

نویسنده‌ی کتاب چهار توافق


 

«قدرت باور کتابی است که خواندن آن بر همه‌ی کسانی که به دنبال سلامت ذهن، بدن و روح هستند، واجب است. دکتر جو دیسپنزا با ابطال این افسانه که سلامتی ما در کنترل خودمان نیست، قدرت و حق سلامتی و سعادت را به ما باز می‌گرداند و به ما یاد می‌دهد که چطور در زندگی‌مان به آن دست پیدا کنیم. خواندن این کتاب مانند این است که در بهترین بیمه‌ی درمانی دنیا ثبت نام کرده باشید.»

-سونیا شوکِت

مشاور حس ششم و نویسنده‌ی کتاب پرفروش پاسخ ساده است

 

 

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • حسین ملک زاده
  یکشنبه 22 فروردین 1400
  عالی
  رویال مایند
    
 • الهام عباس زاده فرد
  چهار شنبه 4 فروردین 1400
  سلام خدمت تیم بینظیر رویال مایند ، بینهایت سپاسگزارم بابت همه تلاشتون در جهت پیشرفت افراد جامعه ، رویال مین واقعا حال منو خوب میکنه
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • آیمآ
  یکشنبه 24 اسفند 1399
  درود بر تک تک تیم رویال مایند و تمام اعضا خانه رویال مایند. ممنونم بابت ترجمه این کتاب. این کتاب رو من با ترجمه دیگه ای خوندم و ب جرات میگم شما توی ترجمه و بیان روان, بی نظیرید. از فوق العاده بودن کتاب نیازی نیست بگم ک دکتر دیسپنزا هرچی بگه بر جان آدم میشینه. شما ترجمه کنید ک عالی میشه.
  مرررسی ک اینقد عااالی هستید.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. بله تمام سعی ما این است که ترجمه ای بی نقص و روان داشته باشیم.

 • لیلا رستمی
  شنبه 16 اسفند 1399
  سلام وقت بخیر 
  فایل های صوتی ایت کتاب ها نیست در سایت ؟ اگر هست از کجا دانلود کنم
  رویال مایند
    

  سلام. خیر فایل صوتی کتاب موجود نیست.

 • مهدی
  دوشنبه 11 اسفند 1399
  با عرض سلام و درود فراوان خدمت تک تک تیم رویال مایند کتاب های گرگ برادن رو هم ترجمه کنید دوره متد سیلوا رو هم اگر امکان داشته باشه توی سایت بگذارید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام  چشم

 • محمد مهدی
  جمعه 8 اسفند 1399
  سلام و احترام عزیزان و مهربانان رویال مایند مقدس . داشتم این کتاب و می خوندم و دستورات جناب دکتر دیسپنزار رو روی کاغذ می اوردم . ی لحظه به خودم گفتم همین اموزه ها رو خیلی از افراد معروف در زمینه موفقیت دارند با هزینه های میلیونی به شاگردانشون اموزش می دهند . خداروشکر که با رویال مایند بی ادعا اما بسیار ارزشمند اشنا شدم . امیدوارم به امید خدا ی روزی موفقیت هام و در کنار شما عزیزان جشن بگیرم . الهی امین .در پناه خدای مهربان شاد و سلامت باشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • الهام دوست افزون
  دوشنبه 4 اسفند 1399
  سلام روزتون بخیر
  ممنون بابت ترجمه این کتاب عالی. فقط یک سوال ... در فصل دهم این کتاب در رابطه با اسکن های مغزی صحبت میشه که رجوع میشه به عکس این اسکنها ولی هیچ عکسی در کتاب نیست! لطفا بررسی کنید. ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله در نسخه چاپی فصل رنگی آورده خواهد شد.

 • طاهره
  دوشنبه 4 اسفند 1399
  با خوندن این کتاب متوجه میشیم که چقدر ذهن ما قدرتمنده و ما با استفاده از قدرت باور براحتی میتونیم بیماریها رو در خودمون شفا بدیم و همچنین تغییرات چشمگیری در جنبه های مختلف زندگیمون ایجاد کنیم
  از اینکه با ترجمه و دراختیار گذاشتن این کتابها مارو به سمت زندگی بهتر راهنمایی میکنین صمیمانه سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما🌹

 • شهاب
  شنبه 2 اسفند 1399
  درود و سپاس بر گروه و دست اندر کاران سایت رویال مایند،
  مثل همیشه با یک ترجمه خوب و روان مارا شگفت زده کردید مخصوصا ترجمه‌ای از دکتر جو دیسپونزا. واقعا کتابی کاربردی علمی و روان که مخاطب را به یقین صددر صد میرساند که تو می تونی اگر بخواهی و در انتها در تایید دکتر از مولانا غزلی در حسن خان می آورم.
  
  آنان که طلبکار خدایید،خدایید
  حاجت به طلب نیست شمایید، شمایید
  چیزی که نکردید گم از بهر چه جویید؟
  کس غیر شما نیست،کجایید،کجایید؟
  در خانه نشینید و مگردید به هر در
  زیرا که شما خانه و هم خانه خدایید
  ذاتید و صفاییدگهی عرش و گهی فرش
  در عین بقایید و مبرا ز فنایید
  اسمید و حروفید و کلامید و کتابید
  جبریل امینید و رسولان سمایید
  خواهید ببینید رخ اندر رخ معشوق
  زنگار زآیینه به صیقل بزدایید
  تا بود که همچون شه رومی به حقیقت
  خود را به خود از قوت آیینه نمایید
  
  مولانا
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما🌹

 • محمدعلی
  جمعه 1 اسفند 1399
  می خواستم خواهش کنم کتاب های خانم "لین مک تاگارت" بخصوص کتاب The power of eight رو ترجمه کنید.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم بررسی می کنیم

 • محمدعلی
  جمعه 1 اسفند 1399
  سلام و درود بر شما.
  یه سوال ...
  دو بخش آخر این کتاب برای انجام مراقبه است. آیا برای این مراقبه ها، فایل صوتی موجوده یا خودمون با توجه به نکات گفته شده در کتاب فایل صوتی تولید کنیم؟ پیشاپیش از پاسخ تون ممنونم.
  رویال مایند
    

  سلام. فایل صوتی مراقبه ها در بخش ماورای طبیعی شدن آمده است.

 • محمد مهدی
  پنج شنبه 23 بهمن 1399
  با سلام و احترام 
  
  خسته نباشید عزیزان بزرگوار رویال مایند 
  
  صمیمانه سپاسگزار زحمات شما برای تهیه و ترجمه مطالب بسیار ارزشمند سایت بینظیر شما هستم .
  
  در پناه خدای مهربان همواره شاد و سلامت و عزتمند باشید 
  
  ارادتمندم
  رویال مایند
    

  ممنون  از لطف شما

 • زهرا رحیمی
  پنج شنبه 23 بهمن 1399
  سلام. 
  لطفا فایل کتابها رو به صورت یکجا و کامل هم بگذارید. 
  قبلا بعد از تمام شدن اشتراگ گذاری کتابها ، این کار رو می کردید و خیلی خوب بود به نظرم. برای مطالعه و مرور کردن خیلی راحت تر هست. 
  متشکرم.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم به زودی قرار خواهیم داد.

 • یکتا حاجی حیدری
  سه شنبه 21 بهمن 1399
  این کتاب pdfنیست بتونیم تهیه کنیم؟ و لیست کتاب های دکتر جو دیسپنزا رو میخواستم بدونم چیاست
  رویال مایند
    

  بله کتاب pdf است. برای لیست کتاب های دکتر دیسپنزا به فروشگاه سایت مراجعه کنید

 • معصومه رحیمی
  چهار شنبه 15 بهمن 1399
  سلام ممنون از تمامی پستها و کتابهای بسیار عالی 
  من معجزه رویال مایند دریافت کردم 
  شکر که شناختمتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما🌹

 • هستی
  دوشنبه 13 بهمن 1399
  درود 
  کتابهای جو دیسپنزا فوق العاده است.‌علم و قدرت باور را باهم عجین کرده و پرده از اسرار ارتباط ذهن و قلب برداشته است، من کتاب ماوراطبیعی شدن را مطالعه کردم و از پاراگراف به پاراگراف آن لذت بردم و کتاب شکست عادت های کهنه نیز فوق العاده بود.
  پایا باشید
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • طاهره
  جمعه 10 بهمن 1399
  سلام خدمت تمامی مسئولین رویال مایند
  من این کتاب رو خوندم واقعا محشر بود وقتی به روشی علمی توضیح داده شده که چجوری فکر و احساسات و محیط روی ژن های ما ودر نهایت سلامتیمون تاثیر میگذارن انگیزه پیدا کردم تا با تغییر شیوه تفکر و روش زندگیم از بیمارشدن خودم جلوگیری کنم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • فاطمه ص
  سه شنبه 7 بهمن 1399
  سلام وقتتون بخیر.
  
  لطف می کنید بفرمایید علت ترتیبی که برای مطالعه ی کتاب های دکتر دیسپنزا در نظر گرفته شده چی هست؟ چون من چند دور شکست مطالعه کردم و الان حدود یک ماه هست که دارم مراقبه هاشو انجام میدم، ولی این ترتیبی که مطرح کردید منو مردد کرده که رها کنم و از ماورا شروع بکنم؟! چون خودم احساس میکنم اگر عادت هامو جایگزین بکنم و بعد ماورا انجام بدم بهتر هست.... ممنون میشم شما نظرتون بفرمایید 🙏
  رویال مایند
    

  سلام. این ترتیب پیشنهادی ما است. شما می توانید بر اساس ترتیب دلخواه خودتان کتاب های ایشان را مطالعه کنید.

 • تهکینه زنجانی
  جمعه 3 بهمن 1399
  سلام و سپاس از کتابها و سایت عالی تون
  آیا این کتاب چاپ هم میشه که از فروشگاه بتونیم تهیه کنیم؟
  رویال مایند
    

  سلام. در آینده چاپ خواهد شد

 • مهسا
  پنج شنبه 2 بهمن 1399
  سلام واقعا ازتون ممنونم بینظیره لطفا این کتاب رو چاپ کنید 😍😍
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • علی
  چهار شنبه 1 بهمن 1399
  ممنون از زحمات شما و به اشتراک گذاشتن این کتاب فوق العاده
  
  فایل ترجمه شده متن مراقبه را هم در اختیار قرار می دهید ؟
  رویال مایند
    

  سلام. تمام فایل ها ترجمه شده هستند

 • فاطمه
  سه شنبه 30 دی 1399
  سلام وقتتون بخیر 
  خیلی ممنون بابت ترجمه کتاب 
  اگه امکانش هست پی دی اف کل کتاب رو هم قرار بدید.
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم

 • زینب مودتی
  دوشنبه 29 دی 1399
  کتابها بینظیر هستن من چندین سال هست که کتابهای کایتون وغیره مطالعه کردم وکلاسهای مختلف درباره اینگه انسان چیه هست ذهن وقلب چه کاری میکنن خیلی دنبالش بودم واز وقتی کتاب های جو دیسپانزا را مطالعه کردم همه چیزها برام باز شد وواژهاز نیست که بخوام بیان کنم عالی وبینظیر بود منو با دنیای درونم که شگفت انگیز بود بیشتر اشنا کرد سپاس از گروه خوبتون واگر کتابهای دانشمند گرگ برادن وسمینارهاش هم مثل جودیسپانزا اراعه بدید عال میشه سپاسها از شما عزیزان دل که باعث میشین مردم به اگاهی دست پیدا کنن وبا خود واقعیشون اشنا بشن در نور وعشق باشین
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده، ممنون از لطف شما

 • لیلا
  شنبه 27 دی 1399
  سلام
   خدا قوت بابت ترجمه کتاب های دکتر دیسپنزا
   امیدوارم برنامه های جدیددیگر ایشان را هم برامون بزارید. تا تاثیراتش عمیق و پایدار بمونه.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم به زودی

 • فردین میرزائی
  شنبه 27 دی 1399
  درود بی پایان❤❤❤
  ممنون میشم اگه تمام ۱۲ فصل را به صورت یکجا در یک فایل pdf قرار بدید همینطور کتاب اصول هدف مندی جیک دوسی رو .
  سپاس.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم به زودی قرار خواهیم داد

 • رضا براتی
  جمعه 26 دی 1399
  با سلام و درود خدمت شما مجموعه رویال مایند نمیدونم به چه زبانی ازتون تشکر کنم واقعا شما بهترین هستین من وقتی به بچه های رویال مایند نگاه میکنم وقتی میبینم همه تون جوان هستین واقعا بهتون افتخار میکنم من با شما رسیدم به آرزوهام بخاطر همین همین جا با جان دل عرض میکنم واقعا اگه کمکی یه روز لازم داشتین چه مادی یا هر نوع کمک دیگه با جان دل و در خدمتم از خدای مهربان بهترینها رو برای شما در خواست میکنم آن شالله این سایت روزی برسه که در جهان هم حرفی برای گفتن داشته باشه درود بر تک تک ‌شما
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • مهسا
  پنج شنبه 25 دی 1399
  سلام . واقعا ازتون ممنونم خداروهزاربارشکر که با سایت فوق العادتون آشنا شدم تااین اطلاعات ارزشمند رو دریافت کنم . یسوال داشتم اینکه این کتاب چاپ هم میشه ؟ اگه بشه خیلییی عالی میشه
  رویال مایند
    

  سلام. بله در آینده چاپ خواهد شد.

 • محمد
  پنج شنبه 25 دی 1399
  با سلام
  خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم،فکر میکنم دلیل آشنا شدنم با این سایت خواسته های درونی خودم بوده تا بتونم یک قدم دیگه به سمت خودشناسی و رهایی از افکار مزاحم و مایوس کننده بردارم،بابت تمام زحماتتون سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • کیارش
  جمعه 19 دی 1399
  سلام و درود
  خدا قوت 
  ببخشید ترتیب مطالعه کتاب های دکتر به چه صورت است؟
  به تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. ما پیشنهاد می کنیم با مطالعه کتاب ماورای طبیعی شدن آغاز کنید.

 • قنبرعلی
  پنج شنبه 18 دی 1399
  با سلام 
  خواستم از این همه انرژی خوبی که برای جامعه گذاشتید سپاسگزاری کنم . با مطالعه این کتابها به معنای واقعی خدا را در وجود خود لمس میکنیم. اشتیاق سوزان در بیان این قدردانی پذیرا باشید.
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده. ممنون از لطف شما

 • کیارش
  چهار شنبه 17 دی 1399
  سلام و درود
  ممنونم که این کتاب را نیز ترجمه کرده اید.
  سه سوال داشتم 
  1. این کتاب همین 7+1(مقدمه) فصل است؟
  2. آیا دکتر دیسپنزا کتاب دیگری دارد که ترجمه نشده است؟
  3.قبلا فرموده بودید ترتیب خواندن کتاب های دکتر دیسپنزا به شرح زیر است:
  . کتاب ماورای طبیعی شدن
  2. کتاب از ذهن تا ماده (داسون چارچ-دیسپنزا)
  3. کتاب شکست عادت های کهنه
  4. کتاب کمال ذهن
  حال این کتاب در کجای این لیست قرار می‌گیرد؟
  یک سوال دیگر داشتم که ربطی به این کتاب ندارد :
  ببخشید شما قصد ارائه کتاب ها یا دوره های کوین ترودو ندارید؟ به نظرم حرف ها و تعالیم از تمام اساتید دیگر یک سر و گردن بهتر و کاربردی تر است. 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. اشتراک گذاری این کتاب هنوز تمام نشده است. تمام کتاب های دکتر دیسپنزا را ترجمه کرده ایم. می توانید این کتاب را بعد از شکست عادت های کهنه مطالعه کنید. در مورد کوین ترودو هم برنامه ای نداریم.

 • ریحانه
  چهار شنبه 17 دی 1399
  با عرض سلام وخسته نباشید من هم تازه شروع کردم به مطااعه کتابهای دکتر جو دسپنزا واقعا عالی از کتابها لذت می برم دست شما هم درد نکنه
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • محمد مهدی
  چهار شنبه 17 دی 1399
  با سلام و احترام
  خسته نباشید عزیزان رویال مایند .
  خیلی دمتون گرم.خیلی عالیه مطالب سایت مخصوصا کتابها و سمینارهای جول استین بزرگ.
  ای کاش سمینارهای عزت نفس جان اسارف رو دوباره قرار بدین.عزت نفس خیلی مهمه .
  الان بزرگترین مسئله جهان امروز عزت نفس مردمان هست.اگر ملتی بتونند عزت نفس خودشون رو درست کنند اون وقت تمامی مشکلات دیگه خودبخود حل خواهند شد.
  
  خداوند مهربان هادی و مددکار شما عزیزان باشد.
  در پناه حق همواره عزیز و سربلند باشید 
  ارادتمندم
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • m
  چهار شنبه 17 دی 1399
  سلام،خواهشا یک فکری به حال livestream های دکتر جو دیسپنزا کنید کاری کنیدافراد داوطلب شرکت در کلا9سهای ایشان بتوانند از آن استفاده کنند ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. اگر دسترسی داشته باشیم حتما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • مریم مینایی
  شنبه 13 دی 1399
  سلام و روزبخیر 
  تشکر فراوان بابت محتوای بی نظیر و عالی 
  لطفا کتابهای آقای دیسپنزا و البته سایر مطالب زبان اصلی را در صورت امکان به صورت صوتی و به زبان فارسی هم در دسترس قرار دهید
  به دلیل اینکه حداقل در مورد خود من در مسیر رفت و آمد به محل کار به فایلها گوش میدهم و اگر به این صورت باشند بسیار راحت تر است.
  باز هم از تیم رویال مایند سپاسگزارم 💐💐💐
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز کتاب های ایشان پر است از عکس و آموزه های پیچیده. فکر نکنیم نسخه صوتی آن جالب شود.

 • Bita
  سه شنبه 9 دی 1399
  اول بی نهایت سپاسگزارم برای همه زحمات شما و برای به اشتراک گذاشتن این کتاب بی نهایت زیبا.
  فرموده بودید که هر روز یک فصل جدید در سایت قرار می دهید ولی به نظرم این اشتراک گذاری هر روز نیست ، آیا این اشتراک گذاری هر روز هست ؟ یا یک روز درمیان ؟! 
  براتون بهترین ها رو آرزو میکنم. در نور باشید .
  رویال مایند
    

  سلام. چون حجم هر فصل زیاد است، یک روز در میان به اشتراک می گذاریم.

 • حامد
  دوشنبه 8 دی 1399
  سلام و خدا قوت به گروه رویال مایند و آقای ملک زاده عزیز
  فقط می تونم بگم شما یه وسیله از جانب خدا هستین که دقیقا با کتاب جدید قدرت باور و همچنین سایر کتابها و دوره های آموزشی دکتر دیسپنزا قدرت خدا رو در زندگی احساس می کنم. و چقدر با مدیریت مطالب ارائه می دهید چون اگه یکجا بودن دقیق نمی خوندیم. اما الان هر روز و هر هفته منتظر منتظر سمینار و فصل های کتاب هستیم. امکان داره ورکشاپ های جدید اگه دکتر دیسپپنزا اجرا کرده با دوبله در سایت قرار دهید. همچنین خیلی منتظرم تا نسخه چاپی کتاب قدرت باور بدستم برسه . خدا بهتون سلامتی و موفقیت روزافزون عطا کنه.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. انشاالله طی چند ماه آینده نسخه چاپی این کتاب آماده خواهد شد.

 • احسان میردامادی
  دوشنبه 8 دی 1399
  سلام وقتتون به خیر و شادی . خواستم بگم اخیرا کتابهایی که به اشتراک میگذارید شناسنامه ندارند مثل مابقی کتابها ( نام کتاب-نویسنده - تعداد فصول -فهرست و تعداد صفحات ) و ضمن اینکه از وقتی پوسته سایت تغییر کرده گزینه ای قبل داشتیم با عنوان بروزترین های سایت که با مراجعه به سایت متوجه جدیدترین محتوای سایت می شدیم که الان نیست و باید به اینستاگرام سایت مراجعه کنیم برای اطلاع. در صورتی که به نظر من هسته اصلی رویال مایند همین سایت و این خوب میشه که هر چیزی که نیاز داریم داخل سایت موجود باشه به خصوص که الان ویدیوهای عالی از جیک دوسی در اینستاگرام گذاشتید که در سایت نیست و دانلود آن از اینستاگرام مشکل تره و اگر در سایت بود بهتر میشد دریافت کرد. با تشکر از توجه شما
  رویال مایند
    

  سلام. چشم تمام پیشنهادات شما را بررسی خواهیم کرد.

 • لیلا اژدری
  دوشنبه 8 دی 1399
  سلام به تیم بی نظیر رویال مایند.ممنون از اینکه این کتابهای فوق العاده را با ترجمه ای حرفه ای به فارسی زبانها عرضه می کنید.شاید خودتون ندونید اما معجزه ی زندگی خیلی ها شدید.پاینده باشید.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • محسن اردستانی
  یکشنبه 7 دی 1399
  سلام
  خیلی کتاب خوبی هست. میتونم خواهش کنم دوره 30 DAYS TO GENIUS ایشان را هم در سایت بگذارید؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • کریم
  شنبه 6 دی 1399
  با سلام و خدا قوت به تیم فوق العاده و بی نظیر رویال میاند
  ترتیب خوندن کتب دکتر دیسپزا برای کسی که به تازگی آشنا شده و میخواد شروع به خوندن کنه رو بفرمایید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  سلام. ما پیشنهاد می کنیم با کتاب ماورای طبیعی شدن شروع کنید.

 • حامد فرخنده خواه
  جمعه 5 دی 1399
  با سلام وقت بخیر، باتشکر از تیم عالی شما بی صبرانه منتظر نسخه چاپی و صوتی هستم. امیدوارم سایر کتاب های دکتر جو دیسپنزا رو بصورت صوتی هم ارائه بدید چون بنظرم یکی دوبار خواندن کافی نیست و باید بارها این مطالب خوانده و تمرین شوند. متشکرم
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله در آینده کتاب های ایشان را صوتی خواهیم کرد

 • مهدی
  جمعه 5 دی 1399
  ممنون از لطف شما
  رویال مایند
    
 • فروغ مفتخری
  پنج شنبه 4 دی 1399
  رویال مایند عزیز، سلام و خدا قوت
  
  منتظر ترجمه این کتاب بودم، متشکرم از زحمات شما بابت این مجموعه غنی از کتاب ها و ورکشابها و ... .
  می خواستم خواهش کنم که اگر مقدور هست کل کتاب رو یکجا در سایت بگذارید یا حداقل روزی 2 فصل.
  شاد و سلامت باشید.
  رویال مایند
    

  سلام. فصل های کتاب طولانی و سنگین است فکر نکنیم همه بتوانند روزانه  دو فصل مطالعه کنند.

 • مهدی
  پنج شنبه 4 دی 1399
  سلام
  با تشکر فراوان از مجموعه رویال مایند اگر در صورت امکان کتاب ها و متد خوزه سیلوا رو هم در آینده اضافه کنید با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • Mehdi hatami
  پنج شنبه 4 دی 1399
  باسلام و عرض ادب فوق‌العاده مفید..ممنون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • الهام
  پنج شنبه 4 دی 1399
  بینهایت از خداوند و شما دوستان بینظیر،سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • بهنام
  پنج شنبه 4 دی 1399
  باسلام و ضمن تشکر از اشتراک گذاری این کتاب عالی.میخواستم بدانم برای کسی که تاکنون کتابهای دکتر جو دیسپنزا را مطالعه نکرده است و بخواهد چهار کتاب تالیف شده ایشان به همراه کتاب از ذهن تا ماده داسون چرچ را بخواند چه ترتیبی برای مطالعه این پنج کتاب پیشنهاد میکنید؟ در واقع با توجه به سطح کتابها ابتدا کدام کتاب را بخواند و در ادامه به چه ترتیبی کتابهای بعدی را و با چه اولویتی؟تشکر از زحمات تیم قوی رویال مایند.
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید به بخش فروشگاه کتاب سایت مراجعه کنید. ترتیب کتاب ها در بخش توضیحات کتاب ماورای طبیعی شدن توضیح داده شده است.

 • علی چاهی
  چهار شنبه 3 دی 1399
  با عرض سلام و خدا قوت به تمامی دوستان در مجوعه رویال مایند
  من دو کتاب قبلی جو دیسپنزابه نام ماورای طبیعی شدن و شکست عادتهای کهنه را خوندم و فایل صوتی مراقبه را هم تهیه وانجام دادم
  فقط میتونم بگم فوق‌العاده بود . بی نظیر بود ودر زندگیم تاثیرات مثبت زیادی گذاشت. 
  برای همین امیدوارم هرچه زودتر کتاب چاپی و فایل صوتی این کتاب را هم بذارین تا ازش استفاده ببریم
  موفق و پیروز باشید
  رویال مایند
    

  با سلام. ممنون از لطف شما

 • رضا رفیع
  چهار شنبه 3 دی 1399
  با سلام و عرض تشکر از تیم عالی رویال مایند و شخص اقای ملک زاده و همین برین عزیز بابت ترجمه بی نظیرشون. واقعا دکتر دیسپنزا فلسفه خاصی رو دنبال می کنه که حالا حالها بقیه به گرد پاشم نمیرسن. آشنایی با دکتر در کتاب شکست عادتهای کهنه نقطه عطف زندگی من بود و از اون به بعد رشد زندگی فکری و شخصی من شروع شد
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده

 • Saeede
  سه شنبه 2 دی 1399
  ارزوی من اینه که یه روز کتاب‌های دکتر جو دیسپنزای عزیز رو صوتی کنید، هزاز بار میشه گوششون کرد و خوندشون
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده نزدیک

 • محمدعلی
  سه شنبه 2 دی 1399
  سلام. بی نهایت ازتون ممنونم.دکتر جو بی نظیره و شما هم بی نظیرید که کتابهای ایشون رو انتخاب می کنید.خوشحالم که در سایت تون عضو هستم.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • مریم
  سه شنبه 2 دی 1399
  خسته نباشید میگم به گروه رویال مایند و تشکر میکنم برای سایت عالی و مطالب خوبی که گردآوری کردید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • عیسی
  سه شنبه 2 دی 1399
  ترتیب خوندن کتب دکتر دیسپزا به ترتیب تاریخ تألیف شه؟
  رویال مایند
    

  سلام. به ترتیب تاریخ تالیف:

  کمال ذهن

  شکست عادت های کهنه

  قدرت باور

  ماورای طبیعی شدن

 • علی
  سه شنبه 2 دی 1399
  سلام. خیلی خیلی ممنون از بابت اشتراک گذاری این کتاب ها. فقط خواهشا در صورت امکان کتاب صوتی این مجموعه رو هم قرار بدین .
  رویال مایند
    

  چشم. انشاالله در آینده

 • Bita
  سه شنبه 2 دی 1399
  با سپاس فراوان
  آیا این کتاب هر روز اشتراک گذاری میشه ؟
  در نور باشید.
  رویال مایند
    

  بله. هر روز یک فصل جدید

 • علی سلامی
  سه شنبه 2 دی 1399
  سلام نسخه چاپی توی فروشگاه نیست ؟!
  رویال مایند
    

  سلام. طی ماه های آینده کتاب چاپ خواهد شد.

 • Amin
  سه شنبه 2 دی 1399
  با سلام و تشکر ویژه بابت سایت خوبتون ، لطفا فایل صوتی این کتاب هم بزارید مثل کتاب جیک دوسی عالی بود
  رویال مایند
    

  سلام. چشم انشاالله در آینده

 • fatima
  دوشنبه 1 دی 1399
  سلام ممنونم از اینکه این کتاب رو داخل سایتتون قرار دادین . ببخشید فایل صوتی این کتاب هم تهیه می شه یاخیر ؟ 
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. هنوز فایل صوتی آماده نشده است

 • امیرحسین علیپور
  دوشنبه 1 دی 1399
  مفاهیم خیلی خوبی داره این کتاب.بابتش از شما ممنونم. اما ای کاش در بخش فروشگاه رویال مایند هم قرار بگیرد
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله در ماه های آینده نسخه چاپی موجود می شود

 • لیلا
  دوشنبه 1 دی 1399
  سپاس برای  اشتراک کتاب دیگری از دکترجو دیسپنزا
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فردین میرزائی
  دوشنبه 1 دی 1399
  درود بر تمامی افرادی که درمجموعه رویال مایند زحمت میکشن وتلاش میکنن که حال مردم ایران و خوب کنن بی نهایت سپاس گذارم ویه درخواست داشتم که این نسخه از کتاب دکتر جو دیسپنزارو هم به صورت کتاب چاپش کنین .سپاسگذارم
  رویال مایند
    

  سلام. چشم طی ماه های آینده نسخه چاپی آماده می شود.

 • محمد
  دوشنبه 1 دی 1399
  بسیارسپاسگزاروقدردانم به خاطر ترجمه اثری دیگه ازدکترجو دیسپنزا🌹🌹❤️🙏🙏
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما