دوره جامع هدف گذاری بر اساس آموزه های دارن هاردی و جیم ران

به دوره جامع هدف‌گذاری خوش آمدید. بهتر است بدانید در همین ابتدا شما بین 3 درصد افراد جامعه قرار گرفته‌اید که تصمیم گرفته‌اند برای سال جدید اهدافی مکتوب داشته باشند. 97 درصد جامعه هیچ رؤیا و هدفی ندارند، آن‌ها تنها می‌خواهند زندگی را به نحوی بگذرانند و حاضر نیستند برای دستیابی به اهدافی متعالی برنامه‌ریزی کنند. آن‌ها حاضر نیستند برای دستیابی به سطحی بالاتر، از خودگذشتگی کنند. اما جالب است بدانید که با وجود این‌که  3 درصد از افراد جامعه اهدافی مکتوب دارند، تنها 1 درصد به اهداف خود متعهد هستند و آن‌ها را محقق می‌کنند. خیلی‌ها فکر می‌کنند تنها کافی است لیستی از آرزوها تهیه کنند و منتظر بمانند تا آن‌ها خود به خود یکی پس از دیگری برآورده شوند. آن‌ها می‌خواهند یک روز صبح از خواب بیدار شوند و اهداف خود را تحقق یافته ببینند. بله، تهیه لیستی از اهداف و خواسته‌ها کار خوبی است، اما شما برای دستیابی به هر کدام از اهدافی که در لیست‌تان قرار دارد، باید خودتان را متعهد کنید.

هدف ما در این دوره این است که شما بین آن 1 درصد قرار گیرید، یعنی نه تنها اهداف خود را به صورت اصولی در این 8 روز تعیین کنید، بلکه می‌خواهیم طی 52 هفته آینده، این اهداف را به واقعیت زندگی‌تان تبدیل کنید. در نتیجه این دوره جامع شامل دو مرحله است، ابتدا تعیین اهداف و سپس دستیابی به اهداف. مرحله اول طی 8 روز انجام می­شود و مرحله دوم، یعنی دستیابی به اهداف طی چهار چالش 3 ماهه که حدود 48 هفته می­شود، به انجام می­رسد. دوستانی که در هفته پایانی اسفند در این دوره شرکت کرده اند می توانند در چهار چالش 90روزه شرکت کنند. اما اگر نتوانستید در هفته پایانی اسفند در این دوره شرکت کنید، می توانید در هفته پایانی اولین چالش 90روزه که اواخر فصل بهار است شرکت کنید تا بتوانید قبل از هفته اولِ دومین چالش 90روزه، هدف گذاری را به پایان رسانده باشید. البته در این حالت به جای چهار چالش 90روزه، سه چالش 90 روزه خواهید داشت، یا به عبارتی به جای 48 هفته، 36هفته برای تحقق اهدافتان زمان در اختیار دارید.

از دیدگاه جیم ران هدف گذاری یکی از مهم ترین مهارت های زندگی است که هرکس باید آن را به صورت اصولی فرا بگیرد. برای پی بردن به اهمیت هدف گذاری  کلیپ زیر از جیم ران که بخشی از سمینار "بهترین سال زندگی شما" است تماشا کنید.

 

اهمیت هدف گذاری از دیدگاه جیم ران:

 

بیایید مرحله اول، یعنی مرحله تعیین اهداف را بیش‌تر بررسی کنیم. این مرحله طی 8 روز به انجام می‌رسد:

 

روز اول: اهمیت هدف‌گذاری و اصول صحیح هدف‌گذاری

در روز اول به شما اصول صحیح هدف‌گذاری را بر طبق آموزه‌های دارن هاردی و جیم ران خواهیم آموخت. در واقع، روز اول به شما یاد خواهد داد که در روز دوم و سوم چگونه اهداف خود را به وضوح مشخص کنید و چگونه برای خودتان ویژن یا تصویر ذهنی یک‌ساله(کوتاه مدت) و 10ساله(بلند مدت) را تعیین کنید. بنابراین باید آموزه‌هایی را که در روز اول مطرح می‌شود به خوبی فرا بگیرید. در روز اول توضیح داده خواهد شد که چه تفاوتی بین هدف‌گذاری بلند مدت و کوتاه مدت وجود دارد. اشتباه رایجی که اکثر افراد در هنگام هدف‌گذاری سال جدید مرتکب می‌شوند، این است که نحوه هدف‌گذاری بلند مدت و کوتاه مدت آن‌ها یکسان است. همین اشتباه باعث می‌شود در مراحل ابتدایی هدف‌گذاری، اهداف نامناسبی را تعیین کنند که در نهایت چیزی جز ناکامی و ناامیدی برای آن‌ها به همراه ندارد. یادتان باشد هدف‌گذاری چیزی فراتر از تهیه لیستی از آرزوها است. هدف‌گذاری، اصولی اثبات شده دارد که باید به طور کامل رعایت شوند.

 

روز دوم: تعیین اهداف مالی، شغلی و سبک زندگی

در روز دوم، اولین دفترچه تمرین با عنوان "دفترچه هدف‌گذاری شماره 1" را به اشتراک خواهیم گذاشت. در روز دوم و سوم هدف این نیست که چگونگی دستیابی به هدف را مشخص کنیم، بلکه تنها می‌خواهیم اهداف را به صورت کاملاً شفاف برای خود مشخص کنیم. این اولین مرحله در فرآیند هدف‌گذاری است. درست مانند سفر کردن است. هنگامی که قصد سفر دارید، اولین چیزی را که باید مشخص کنید، مقصد است. باید بدانید می‌خواهید به شمال بروید یا جنوب. روز دوم بر اساس آموزه‌های روز اول، اهداف مالی، شغلی و سبک زندگی خود را تعیین می‌کنید و هم‌چنین در دفترچه هدف‌گذاری شماره 1، ویژن یا تصویر ذهنی از 1 سال و 10 سال آینده خودتان را در بخش مالی، شغلی و سبک زندگی طراحی می‌کنید.

 

روز سوم: تعیین اهداف تناسب اندام و سلامتی، ذهنی و روابط

در روز سوم، دومین دفترچه تمرین با عنوان "دفترچه هدف‌گذاری شماره 2" را به اشتراک خواهیم گذاشت. روز سوم همانند روز دوم، در دفترچه هدف‌گذاری شماره 2، ویژن یا تصویر ذهنی از 1 سال و 10 سال آینده خودتان را در بخش  تناسب اندام و سلامتی، ذهنی و روابط طراحی می‌کنید. با پایان رساندن تمرینات روز دوم و سوم، شما اهدافی واضح خواهید داشت، به عبارتی مقصد تعیین می‌شود. برای تمرینات روز دوم و سوم زمان کافی اختصاص دهید، زیرا اگر این مرحله را به خوبی انجام ندهید و اهداف مناسبی برای خود مشخص نکنید، انجام بقیه مراحل بی‌فایده می‌شود. باز هم تأکید می‌کنیم در این مرحله لازم نیست چگونگی دستیابی به هدف را مشخص کنید. در این مرحله می‌خواهیم مقصد را تعیین کنیم.

 

روز چهارم: تامین سوخت مورد نیاز برای دستیابی به اهداف

به جرأت می‌توان گفت روز چهارم حیاتی‌ترین بخش فرآیند هدف‌گذاری است. در طی روزهای دوم و سوم، اهداف خود را به وضوح مشخص کرده‌اید. در روز چهارم باید برای هر کدام از آن اهداف، دلیل بزرگی پیدا کنید. چیزی که دارن هاردی به آن "نیروی چرایی" می‌گوید و جیم ران آن را "دلیل اساسی" می‌نامد. انجام تمرینات روز چهارم به شما کمک خواهد کرد که در طی 52 هفته‌ای که در پیش رو دارید، در دام اهمال کاری گرفتار نشوید. از همین ابتدا باید بدانید در مسیر رسیدن به اهدافتان روزهایی خواهدآمد که شرایط سخت می شود و با مشکلات و چالش های متعددی روبرو می شوید و اگر سوخت کافی برای مواجه با این مشکلات را نداشته باشید به محض مواجه شدن با اولین شکست تسلیم می شوید. می توان گفت با انجام تمرینات روز چهارم سوخت لازم برای دستیابی به اهداف تان را تامین خواهید کرد و به نحوی توقف ناپذیر خواهید شد.

 

روز پنجم: برای دستیابی به هدف‌تان باید به چه کسی تبدیل شوید؟

دارن هاردی می‌گوید: اغلب افراد بعد از تعیین اهداف این سؤال را مطرح می‌کنند: «من اهدافم را مشخص کرده‌ام، حالا برای دستیابی به آن‌ها باید چه کار کنم؟» این سؤال بدی نیست، اما اولین سؤالی نیست که باید جواب آن را پیدا کنید. اولین سؤال این است: «حال که اهداف خود را مشخص کرده‌ام، باید به چه کسی تبدیل شوم؟»

در روز پنجم بر طبق اهدافی که در طی روزهای گذشته به وضوح مشخص کرده‌ایم، از خودمان این سؤال را خواهیم پرسید که برای دستیابی به این هدف، باید به چه کسی تبدیل شوم؟ همان‌طور که جیم ران می‌گوید: «اگر اهداف بزرگ‌تری دارید، باید به شخص بزرگ‌تری تبدیل شوید. اگر می‌خواهید موفقیت به دنبال شما بیاید، باید به همان کسی تبدیل شوید که خواهان آن هستید.»

بنابراین اگر خواهان دستیابی به هدفی هستید، باید تغییراتی اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. به طور مثال، اگر یکی از اهداف شما این است که طی چهار چالش 90 روزه، 15 کیلوگرم وزن کم کنید، اما هیچ‌کدام از عادات غذایی خود را اصلاح نکنید، هرگز به این هدف نخواهید رسید. این‌جاست که می‌توانید از قدرت عادت‌ها استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید ابتدا شما عادت‌ها را می‌سازید و سپس در طولانی مدت عادت‌های شما، زندگی شما را خواهند ساخت. در روز پنجم به طور مفصل درباره قدرت عادت‌ها صحبت خواهیم کرد و به کمک آموزه‌های کتاب فوق‌العاده "قدرت عادت" نوشته چارلز دوهیگ، مکانیزم ایجاد عادت‌ها را بررسی می‌کنیم. همچنین از طریق "دفترچه بررسی عادات رفتاری"، عادات بدی را که  باعث دور شدن ما از اهداف‌مان شده اند شناسایی می کنیم و عادات خوبی را که برای دستیابی به اهداف مان در سال جدید احتیاج داریم مشخص خواهیم کرد.

 

روز ششم: نحوه مدیریت حرفه‌ای عادت‌ها (قسمت اول)

در روز ششم، قسمت اول دفترچه‌ی "مدیریت عادات افراد فوق موفق" را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. آموزه‌های دارن هاردی را برای از بین بردن عادت‌های بد مطرح می‌کنیم. تکنیک "قانون طلایی" چارلز دوهیگ را نیز به عنوان تکنیک قدرتمند از بین بردن عادت‌های بد و جایگزین کردن  عادت‌های جدید مطرح خواهیم کرد. توجه داشته باشید که تمرین های بسیار مهمی در دفترچه "مدیریت عادات افراد فوق موفق" مطرح شده است، که به انجام رساندن آن زمانبر است. بنابراین برای انجام تمرینات روز ششم زمان مناسبی را اختصاص دهید.

 

روز هفتم: نحوه مدیریت حرفه‌ای عادت‌ها (قسمت دوم)

در روز هفتم، قسمت دوم دفترچه‌ی "مدیریت عادات افراد فوق موفق" را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. آموزه‌های دارن هاردی را برای ایجاد عادت‌های خوب به طور کامل بررسی می‌کنیم، راهکارهایی را برای تثبیت عادت‌های جدید معرفی می‌کنیم. تکنیک "جدول ثبت ریتم هفتگی" دارن هاردی را معرفی خواهیم کرد. تکنیک "ایجاد زنجیره" دارن هاردی را مطرح خواهیم کرد و سپس نحوه کار با دومین قسمت دفترچه "مدیریت عادات افراد فوق موفق" را توضیح خواهیم داد.

 

روز هشتم: طراحی چهار چالش 90 روزه و نحوه مدیریت هفتگی اهداف

در روز هشتم دفترچه‌ای با عنوان "مدیریت چالش 90 روزه" به اشتراک گذاشته می‌شود. در این دفترچه بر اساس تمام تمرینات و آموزه‌های هفت روز قبل، نقشه راهی برای دستیابی به اهداف خود طراحی می‌کنیم. بر اساس آموزه‌های دارن هاردی در سمینار "بهره‌وری فوق‌العاده بالا"، برای داشتن بیش‌ترین بازده و بهره‌وری باید برای هر کدام از اهداف‌تان 4 چالش 90 روزه‌ طراحی کنید. در روز هشتم به شما طریقه ایجاد این چالش‌ها را آموزش می‌دهیم و هم‌چنین نحوه استفاده از دفترچه "مدیریت چالش‌های 90 روزه" را آموزش خواهیم داد.

لازم به ذکر است دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" در روز هشتم به اشتراک گذاشته خواهد شد. دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" به نحوی طراحی شده است که به راحتی می‌توانید اهداف خود را طی 48 هفته مدیریت کنید. پیشرفت خود را در هر کدام از اهداف بررسی کنید و هر هفته موفقیت‌ها و ناکامی‌های هفته گذشته را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید تغییرات لازم را در برنامه هفته بعد ایجاد کنید. این دفترچه دارای 158 صفحه است که شامل چهار چالش 90 روزه، 48 هفته مدیریت حرفه ای اهداف، 48 هفته مدیریت حرفه ای عادت های افراد فوق موفق و همچنین تقویم روزشمار برای هر کدام از چالش ها است. این دفترچه به منظور مدیریتِ 4 چالش 90 روزه طراحی شده‌ است، یعنی در کل، 48 هفته را پوشش می دهد. از آنجایی که معمولاً 3 هفته اول سال مربوط به تعطیلات نوروز است، اولین چالش 90 روزه از 18 فروردین سال 97 آغاز میشود. به این ترتیب، آخرین چالش 90 روزه در 17 اسفند سال 97 به پایان خواهد رسید. هفته آخر سال 97 نیز همانند هفته پایانی سال 96، باید به طراحی اهداف سال 98 اختصاص دهید. به طور خلاصه طبق دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" شما 3 هفته را به تعطیلات اختصاص میدهید و 48 هفته را به تحقق اهداف سال 97 اختصاص میدهید و هفته پایانی سال 97 را به طراحی اهداف سال 98 اختصاص خواهید داد.

بخش زیادی از تکنیک‌هایی که در این دوره جامع هدف‌گذاری مطرح شده‌اند، از آموزه‌های دارن هاردی و جیم ران هستند، اما در واقع این دوره حاصل مطالعه صدها جلد کتاب و بررسی ده‌ها سمینار از اساتید بزرگ موفقیت در سطح جهانی است. تمام سعی ما بر این بوده است که گلچینی از کارآمدترین تکنیک‌های مدرن هدف‌گذاری را در این دوره جامع  برای شما عزیزان تهیه کنیم تا با به کارگیری آن‌ها سال جدید را به بهترین سال زندگی تان تبدیل کنید.

بسیار خوب، اگر آماده هستید بیایید شروع کنیم...

دوره جامع هدف گذاری:

مباحث مطرح شده در روز اول:

- مقدمه ای بر دوره جامع هدف گذاری
- چرا هدفگذاری انقدر مهم است؟
- اهمیت هدف گذاری از دیدگاه دارن هاردی و جیم ران
- اصول صحیح هدف گذاری
- 3 اصل حیاتی که باید در هنگام نوشتن اهداف رعایت کرد 
- اهداف بلند مدت چگونه اهدافی هستند و چگونه باید آنها را تعیین کرد؟
- 3 نکته طلایی برای تعیین اهداف بلند مدت
- اهداف کوتاه مدت چگونه اهدافی هستند و چگونه باید آنها را تعیین کرد؟
- 3 نکته طلایی برای تعیین اهداف بلند مدت
- تعهدنامه

مباحث مطرح شده در روز دوم:

- بایدها و نبایدهای تعیین اهداف مالی
- روش طراحی ویژن(تصویر ذهنی آینده)
- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت مالی
- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت شغلی
- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت سبک زندگی 
- طراحی ویژن یکساله و ده ساله در دفترچه هدف گذاری شماره 1

مباحث مطرح شده در روز سوم:

- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت تناسب اندام و سلامتی
- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت ذهنی و مهارتی
- تعیین اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت روابط

- طراحی ویژن یکساله و ده ساله در دفترچه هدف گذاری شماره 2

مباحث مطرح شده در روز چهارم:

- اهمیت نیروی چرایی
- تامین سوخت موردنیاز برای دستیابی به اهداف
- چگونه در دام به تعویق انداختن اهداف گرفتار نشویم؟
- چگونه در مسیر دستیابی به اهداف توقف ناپذیر شویم؟
- چگونه از نیروی چرایی برای مقابله با اهمال کاری استفاده کنیم؟
- شناسایی عامل اصلی ناکامی و شکست در مسیر دستیابی به اهداف
- یافتن "چرایی بزرگ" برای هر کدام از اهداف شش گانه در دفترچه هدفگذاری شماره 3

مباحث مطرح شده در روز پنجم:

- تعیین شخصیتی که باید برای دستیابی به اهداف به آن تبدیل شویم
- قدرت عادت های شما
- مکانیزم ایجاد عادت
- شناسایی عادات بد در دفترچه "بررسی عادات رفتاری"
- شناسایی عادات خوبی که برای دستیابی به اهداف مان به آنها احتیاج داریم

مباحث مطرح شده در روز ششم:

- بررسی آموزه های دارن هاردی برای از بین بردن عادات بد
- شناسایی محرک های هر کدام از عادات بد
- نحوه حذف محرک به منظور جلوگیری از فعال شدن چرخه عادت
- معرفی قانون طلایی ترک عادات بد بر اساس آموزه های چارلز دوهیگ
- نحوه جایگزین کردن روال قدیمی با یک روال جدید و تغییر در چرخه عادت
- شناسایی و تغییر عادات بد بر مبنای تمرینات دفترچه مدیریت عادات افراد فوق موفق

مباحث مطرح شده در روز هفتم:

- نحوه تثبیت عادت های جدید بر اساس آموزه های دارن هاردی
- تکنیک جدول ثبت ریتم هفتگی برای تثبیت عادت جدید
- تکنیک ایجاد زنجیره برای تثبیت عادت جدید
- نحوه استفاده از دفترچه مدیریت عادات افراد فوق موفق

مباحث مطرح شده در روز هشتم:

- طراحی 3 چالش 90روزه بر اساس وبینار بهره وری فوق العاده بالا
- دفترچه مدیریت چالش های 90 روزه 
-دفترچه مدیریت هفتگی اهداف

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • مسعود
  پنج شنبه 17 آبان 1397
  سلام و خداقوت
  ميخواستم بپرسم دفترچه مديريت هفتگى اهداف كه براساس هفته هاى سال ١٣٩٧ تنظيم شده ، براى سال ١٣٩٨ به روز ميشود يا خير ؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله به روز خواهد شد

 • mehdi
  سه شنبه 17 مهر 1397
  سلام و عرض ادب و ارادت یک سوال داشتم با توجه به این که نصف سال گذشته و من شاید خیلی از هدف ها رو نوشته م تا آخر سال 97 میخواستم ببینم اگر یک موقع چیزی بر خلاف هدف ها اتفاق بیافته که الویت ش بیشتر باشه باید چیکار کرد؟ مثلا یادگیری یک نرم افزار برای یک پروژه که تو هدف ها نبوده ولی الان اجبار شده یا مثلا کسی که دانشجو بوده و هدف شغلی نداشته ولی الان یک پیشنهاد شغلی خیلی خوب بهش دادن... 
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، مسلم است که باید انعطاف پذیر باشید و با تغییر شرایط در اهداف خود تغییرات لازم را ایجاد کنید

 • علیرضا
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام خسته نباشید
  این دوره محدودیت زمانی داره یا همیشه میشه استفاده کرد، این دوره عید شروع شده شرکت نکردیم و دفترچش برای اون تاریخه الان میتونم استفاده کنیم؟
  رویال مایند
    

  دوره به گونه ای طراحی شده است که هر زمان می توانید آن را شروع کنید

 • مائده
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  سلام،من این دورتون رو تازه دیدم،میتونم همزمان این دوره رو با چالش سحرخیزی بگذرونم؟
  یا صبرکنم دوره بعدی سحرخیزی رو شرکت کنم؟
  رویال مایند
    

  چالش سحرخیزی حدود یک هفته دیگر شروع می شود فرصت دارید در این دوره شرکت کنید

 • مرتضی
  شنبه 17 شهریور 1397
  سلام 
  میشه از حالا شروع کرد این دوره رو؟ چقد طول میکشه که تمام بشه؟
  رویال مایند
    

  بله دوره به گونه ای طراحی شده است که از هر زمان می توانید وارد آن شوید

 • یگانه
  پنج شنبه 15 شهریور 1397
  سلام باید اینارو پرینت بگیریم؟
  رویال مایند
    

  پرینت بگیرید بهتر است

 • یگانه
  پنج شنبه 8 شهریور 1397
  سلام هر‌چی توی سایت گشتم نتونستم چیزی رو پیدا کنم برای عضویت در کلوب سحرخیزان چی کار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان رجوع کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید

 • بهشت
  یکشنبه 4 شهریور 1397
  سلام و وقت بخیر
  باتوجه به مطالعاتی که کردم من هنوز هدف مشخصی بدای خودم ندارم و طبق یه سری عادت کاراهارو انجان میدم و براساس همین عادتها کارهامو به تعویق می ندازم می خواستم دوره جامع هدفگذاری رو شروع کنم اما دیدم چالش دوم سحرخیزی در راهه چه راهنمایی برای بنده دارین؟؟؟کدومو انجام بدم؟؟؟من تازه اشتراک خریدم و چالش سحرخیزی اول رو هم انجام ندادم
  باتشکر
  رویال مایند
    

  ابتدا دوره جامع هدف گذاری را انجام دهید چالش دوم سحرخیزی چند هفته دیگر آغاز می شود

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  ببخشید دوره الماس ثبت نام کنم، میتونم به مدت یک سال از تمام امکانات سایت استفاده کنم،آخه 180 تومن هست، البته الان 90 شده. ؟ و اینکه تو دوره هدف گذاری، راجع به دفترچه نوشتید باید فایلش رو پیرینت بگیرم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هزینه اشتراک الماس در تخفیف 127هزارتومان است شما حق عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کرده اید. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا به مشکل شما رسیدگی کنند

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  من میخواستم دوره جامع هدف گذاری شرکت کنم ولی هنوز نمیتونم برای خودم هدف تعیین کنم. برای همین فکر میکنم بی فایده است که تو این دوره شرکت کنم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مطالعه هیچ چیز بی فایده نیست. اگر بخواهید منتظر بمانید تا هدف اصلی خود را پیدا کنید و بعد مطالعه را شروع کنید که باید تا آخر عمر منتظر بمانید. شما با مطالعه هر کتاب و شرکت در هر دوره ای خود را بهتر خواهید شناخت زیرا مطالعه ذهن شما را گسترش می دهد.

 • فاطمه
  جمعه 2 شهریور 1397
  سلام.
  ببخشید برای اینکه خودم رو بهتر بشناسم و بتونم به علایقم پی ببرم، و هدف تعیین کنم، مطالبی در سایت هست که استفاده کنم. من هنوز تو تعیین اهدافم شک دارم.
  رویال مایند
    

  تقریباً تمام محتوای سایت به صورت مستقیم و غیر مستقیم شما را برای رفع این مشکل یاری می کنند

 • فاطمه
  جمعه 19 مرداد 1397
  سلام. ببخشید برای استفاده از دوره جامع هدف گذاری باید اشتراک ویژه تهیه کرد؟ منظورم توضیحاتی که راجع به دفترچه هدف گذاری دادید، هست. تشکر
  رویال مایند
    

  بله، برای شرکت در دوره جامع هدف گذاری به اشتراک الماس احتیاج دارید

 • سعید رضائی
  شنبه 23 تیر 1397
  سلا و احترام
  فایل pdf مربوط به روز اول گزینه پرینت را برای فایل غیر فعال کردید لطفا تصحیح بفرمایید که بتونیم پرینت بگیریم
  باتشکر
  رویال مایند
    

  قابلیت پرینت فعال شد لطفاً دوباره اقدام به دانلود کنید

 • هومن
  یکشنبه 10 تیر 1397
  سلام ببخشیدخواستم بدونم میشه بدون اینکه درسایت عضوشد از این جامع هدف گذاری استفاده کنم
  رویال مایند
    

  خیر

 • نقاشیان
  جمعه 8 تیر 1397
  خسته نباشید من اشتراک برنز خریدم ولی لینک دانلود نیومده برای من ، مشکل از کجاست ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره های جامع به اشتراک الماس نیاز دارند

 • رزیتا
  جمعه 8 تیر 1397
  چرا با خرید محتوای ویژه برای من باز نمیشه هدفگذاری؟
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک الماس خریداری کرده اید باید لینک های دانلود برای شما فعال شده باشد، در غیر اینصورت به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • زینب
  جمعه 8 تیر 1397
  سلام.اگه دوره ی جامع هدفگذاری رو تموم نکرده باشیم،میشه یه هفته ی دیگه به کلوب سحر خیزان بپیوندیم؟پیشنهاد شما چیه،من دوره هدفگذاری رو تموم نکردم
  رویال مایند
    

  بهتر است ابتدا دوره جامع هدف گذاری را به پایان برسانید چون چالش سحرخیزی تمرینات مخصوص به خود را دارد

 • ستار
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و عرض ادب من اشتراک الماس رو دارم چطوری عضو کلوب سحرخیزان بشم؟میتونید منو در این مورد راهنمایی بکنید....خیلی ممنونم...و اینو هم بگید که کلوب سحر خیزان دقیقا کجاست؟با تشکر
  رویال مایند
    

  از روز شنبه این کلوب راه اندازی می شود و شما خود به خود عضو می شوید

 • زینب
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و خسته نباشید..این دوره ی تابستون ک گذاشتین ادامه ی همون دوره ای هست ک از اول سال گذاشته بودین؟ من تازه میخوام ثبت نام کنم..باید اول دوره بهار رو بگذرونم بعد تابستون؟
  رویال مایند
    

  محتوای هر دو دوره یکی است

 • میثم
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  من امروز این دوره هدفگذاری ۹۰ روزه رو تو کانال دیدم و خواستم شروع کنم ! اما انگار چند روز گذشته !!! آیا الان که ۶ تیرماه هست برای شروع دیر نشده؟!
  رویال مایند
    

  نخیر هیچوقت دیر نیست، بهتر است زودتر شروع کنید

 • رضا
  چهار شنبه 6 تیر 1397
  سلام و خسته نباشید. من تازه متوجه این دوره شدم. الان دیر شده برای پیوستن به این دوره؟ و اینکه تا دو سه روز اینده نسبت به دانلود اقدام کنید امکانش هست یا از بخش محتوای ویژه حذف میشه؟
  رویال مایند
    

  خیر، حذف نمی شود اما بهتر است سریعتر شروع کنید

 • آرام ملکی
  سه شنبه 5 تیر 1397
  درود دوستان بزرگوارم، این دوره با دوره قبل چه تفاوتی داره !!!! دفترچه ها رو پاک کردین الان دوباره تو سایت میزارید، اگه فرق کرده ، یا ورژنش رفته بالا دوباره دانلود کنیم ، ممنونم از زحمات بیدریغتون
  رویال مایند
    

  تغییر محتوایی نداشه، اما کمی تغییر ظاهر داشته است

 • Mohsen
  شنبه 2 تیر 1397
  سلام ببخشید دوتا سوال دارم 
  ۱..هر اشتراک رو تهیه کنم میتونم دوره هدف گذاری رو داشته باشم 
  ۲..امروز ۲ تیر ماه و دوره هدف گذاری۳۱خرداد شروع شده من میتونم حدود یک ماه دیگه این دوره رو تهیه کنم و یک ماه دیگه شروع کنم
  رویال مایند
    

  دوره جامع هدفگذاری به اشتراک الماس نیاز دارد. بله هر زمان که بخواهید می توانید از این دوره استفاده کنید.

 • Sepehr
  شنبه 2 تیر 1397
  درود بر شما 
  این برنامه ی هدف گذاری برای همه ی سنین هستش ؟
  رویال مایند
    

  بله، اما دوستانی که دانش آموز یا دانشجو هستند می توانند بخش اهداف مالی و شغلی را انجام ندهند

 • Sepehr
  شنبه 2 تیر 1397
  درود بر شما 
  در صفحه ی ۲۴ فایل اول شما نوشتید روزانه۲ تا ۴ کیلوگرم کم کنید مثلا ولی نباید به جای کلمه ی روزانه ،ماهانه باشه؟
  رویال مایند
    

  بدون شک اشتباه تایپی شده و ماهانه است

 • Shahab
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام ببخشید این دوره با دوره هدف گزاری سال 1397 چه فرقی داره؟؟؟ 
  دوره هدف گزاری سال 97 حذف شده از سایت؟؟
  رویال مایند
    

  تفاوتی نمی کند از 31 خرداد تا 7 تیر هشت مرحله در سایت قرار خواهد گرفت

 • زینب
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام.این دوره فقط با فایل پی دی اف آموزش داده میشه؟روز بعدی کی در دسترس قرار میگیره؟سوالومهمتر اینکه من از امروز شروع کردم یعنی فرصت رو از دست دادم؟
  رویال مایند
    

  بله جزوه هدف گذاری است، هر روز یک قسمت قرار داده خواهد شد، به مدت هشت روز. هر زمان که شروع کنید باید به مدت هشت روز، هشت مرحله هدف گذاری را انجام دهید

 • حسین
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام، خسته نباشید!
  ببخشید من میخوام این دوره رو خریداری کنم!
  آیا این امکان نیست یا حتما باید اشتراک ویژه تهیه کرد؟
  خیلی ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به فروشگاه سایت مراجعه کنید

 • امید
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام روزتون به خیر ، خدا بهتون سلامتی بده ، 
  بنده قبلا با اشتراک برنز دوره جامع رو دانلود کردم ، آیا این دوره با اشتراک الماس چیز بیشتری داره یا همونه؟
  رویال مایند
    

  حدود دو ماه است که سیستم اشتراک گذاری محتوا تغییر کرده است اگرنه محتوا تغییر نکرده اند.

 • رویا رضایی
  شنبه 26 خرداد 1397
  با سلام خدمت مدیریت و تیم عزیز و حرفه ای رویال مایند. واقعا خدا رو شکر میکنم که چنین سایتی با این همه محتوای عالی و کاربردی طراحی شده و ازتون ممنونم که در مسیر زندگی من قرار گرفتید.امیدوارم بتونم بهترین استفاده رو از این مطالب مفید و عالی ببرم. آرزو می کنم همواره موفق و پیشرو در زمینه فعالیتتون باشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Raziyeh
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام .من تازه عضو سایت شدم و اشتراک الماس تهیه کردم ممنون میشم راهنمایی کنید در ابتدا  از کجا و به چه شکل شروع کنم ...مطالب خیلی زیاده واقعا گیج شدم
  رویال مایند
    

  از دوره جامع هدف گذاری شروع کنید

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  من تو هفته هشتم این برنامه ریزی هستم. واقعا انگیزه و شوری که این برنامه به من داده باعث شده سعی کنم هر هفته بهتر از قبل بشم. انگار یه مدیر ناخودآگاه دارم که مدام مواظبه تا برناممو به درستی انجام بدم. توی این هشت هفته من عادت مطالعه هرروزه کتاب از 30 دقیقه تا یک ساعت رو تو خودم ایجاد کردم.افزایش دانش و مهارتهای شغلیم برنامه هرروزه من شده. واقعا فوق العادس. با قدرت هم ادامش میدم. ممنون از مطالب خوبتون
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، انشاالله تا پایان 48هفته با همین قدرت جلو بروید و امسال بهترین سال زندگی شما شود

 • سلاله محمدی
  جمعه 18 خرداد 1397
  سلام، من میتونم الان این دوره رو شروع کنم؟ و برای تهیه این دوره باید چه اشتراکی داشته باشم؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید، اشتراک الماس تهیه کنید

 • مهناز
  جمعه 18 خرداد 1397
  درود بر شما ‌متشکرم از برنامه های عالی شما ‌.خداوند مهربان بهتون برکت شادی بده .من برنامه یکساله رو گرفتم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • Zahra
  پنج شنبه 17 خرداد 1397
  سلام ، وقتتوت بخیر
  من اشتراک یک ماهه رو فعال کردم ، اما برای دانلود نوشته که باید سرویس رو ارتقا بودم،، مگه نفرمودین که با همه ی سرویس ها میشه دوره رو دانلود کرد؟
  رویال مایند
    

  کی همچین حرفی زدیم دوست عزیز؟ لطف کنید قبل از تهیه اشتراک به محدودیت هر اشتراک دقت کنید. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را هر چه زودتر بررسی کنند.

 • زهرا
  یکشنبه 23 اردیبهشت 1397
  سلام خسته نباشيد من تازه اين دوره هدف گذاري جالب رو ديدم بنظرتون الان ديگه دير شده؟ براي شركت در دوره هاي خدف گذاري؟ بايد چكار كنم؟ ممنون از تيم خوبتون
  رویال مایند
    

  نخیر دوست عزیز تازه پنج هفته از اولین چالش 90روزه گذشته است. همیشه فرصت برای شروع وجود دارد. برای شرکت در این دوره می توانید اشتراک الماس تهیه کنید و یا اینکه این دوره را به صورت تکی از فروشگاه سایت تهیه کنید.

 • سجاد
  جمعه 14 اردیبهشت 1397
  سلام 
  و با تشکر از تیم پرانرژی و قدرتمند رویال مایند بابت محتوای عالی و بی نقص این سایت 
  حدود دو سال هست که اشتراک ویژه این سایت رو دارم و از مطالب عالی این سایت استفاده می کنم 
  سوالی داشتم و اینکه ایا امکان خرید و تهیه این کتابها از خود راویال مایند هست یا نه 
  چون من فایلهای این کتاب رو دانلود میکنم و یا پرینت میگیرم و یا از خود گوشی میخونم 
  ممنون میشم راهنمایی بفرماینن 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  به زودی این امکان فراهم خواهد شد

 • مهدی
  جمعه 7 اردیبهشت 1397
  سوال دیگه ای که داشتم من که الان شروع کردم به هدف گذاری میتونم به جای 12 ماه یعنی تا اردیبهشت سال 98 تا اسفند 97 برنامه ریزی کنم تا سال 98 رو از ابتدا اهداف مو بنویسم . شما چی پیشنهاد میکنید؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد می دهیم طبق برنامه دفترچه مدیریت هفتگی اهداف پیش بروید و تغییری در تاریخ های چالش ها ایجاد نکنید و به جای اینکه چالش اول دوازده هفته ای باشد برای شما چالش اول 8هفته ای می شود، اما بقیه چالش ها همان 12 هفته باقی می ماند

 • مهدی
  جمعه 7 اردیبهشت 1397
  سلام و عرض ارادت ممنون که دوباره در بخش محتوای ویژه این دوره رو گذاشتین 
  من یک سوال داشتم در بخش تعیین اهداف مالی برای 1 سال من که هنوز دانشجوـم و شغلی ندارم چجوری پر کنم؟ چون تصمیم دارم که به دنبالش باشم ولی معلوم نیست بتونم کار مورد نظرمو با توجه به شرایطم پیدا کنم. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  اگر دانشجو هستید و هدف اصلی تان تحصیلات هست فعلاً لازم نیست اهداف مالی مشخص کنید. اما اگر می خواهید در کنار تحصیل درآمدی هم برای خودتان داشته باشید این اهداف مالی را حتماً انتخاب کنید تا متعهد به انجام آنها شوید.

 • کمیل
  جمعه 24 فروردین 1397
  سلام و عرض ادب
  ممنون از مطالب فوق العاده زیبا و ارزشمند سایت رویال مایند
  میخاستم از طرح اشتراک برنز(اشتراک یک ماهه) استفاده کنم
  آیا میشه با این طرح کل برنامه چالش ۹۰ روزه رو دانلود کرد یا اینکه برنامه چالش ۹۰روزه هم مثل دوره پارادایم شیفت باب پراکتور هرهفته یه جلسه و به تدریج تو سایت گذاشته میشه
  رویال مایند
    

  تمام دوره می توانید دانلود کنید

 • sara
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  سلام . وقت بخیر . عذرخواهی میکنم من اشتراک ویژه برای دوره ی جامع هدف گذاری تهیه کردم ، فایل های تصویری رو دانلود کردم اما فقط دفترچه ی " هدف گذاری 1 " رو در فایل دارم . امکانش هست دفترچه های "هدف گذاری شماره ی 2 " ، " مدیریت افراد موفق " ، " مدیریت چالش 90 روزه " و " مدیریت هفتگی اهداف " رو ایمیل بفرمایید . میدونم حجم کاریتون سنگین هستش از لطفتون ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر اشتراک ویژه داشته باشید لینک تمامی دفترچه ها برای شما فعال است

 • فائزه
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  از اعضای تیم رویال مایند بخاطر زحماتشون ممنونم. مطلب بسیار جالبی بود و به من انگیزه ی زیادی برای شروع سال جدید داد و چیزهایی رو به من آموخت که متوجه شدم چرا هدفگذاریهای قبلی ام کامل اجرا نمی شد و ناقص میماند. امیدوارم سال جدید برای همه پر از دستاوردهای باارزش باشد.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، به امید موفقیت روزافزون شما

 • محمد حسین
  جمعه 17 فروردین 1397
  با عرض سلام و خداقوت..... با توجه به شروع دوره از فردا و عدم انجام دوره هشت روزه آیا هنوز وقت برای ثبت نام دوره هست...
  رویال مایند
    

  بله، این دوره در فروشگاه قرار خواهد گرفت

 • نسرین
  جمعه 17 فروردین 1397
  ممنون از پاسخگوییتون. یه پیشنهادی هم داشتم، شاید تو سایتتونم موجود باشه نمیدونم. یادمه سازندگان فیلم "راز" چکی رو تو وبسایتشون قرار داده بودن به نام چک کائنات که برای بدست آوردن درآمد یا پول دلخواه و دادن تصویر ذهنی دقیق تو زمینه مالی کمک میکرد، خیلی خوب میشه اگه مقدور بدونید مشابهش رو در سایتتون قرار بدید. بازم ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • نسرین
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت تیم رویال مایند. یه سوالی داشتم اینکه من یه سری هدفهایی برای امسال دارم مثلا یاد گرفتن یه حرفه یا ورزشی که گذروندن دوره ی ورزشی یا آموزشیش بیش از 90 روز زمان میطلبه، مثلا حداقل 6 ماه. سوالم اینه که در این صورت اصلا باید این اهدافو تو لیست چالشهای 90 روزه ام نگنجونم، یا مثلا دو هدف 90 روزه در نظر بگیرم و در کنار اونا اینها رو هم ادامه بدم؟ میشه تو این دوره سه ماهه دو یا چند هدف در نظر گرفت؟ ممنونم
  رویال مایند
    

  بله، ممکن هست دستیابی به یک هدف به چهار چالش 90روزه احتیاج داشته باشد. اصلاً هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما در هر 90روز پیشرفت خود را در آن رشته ورزشی بررسی کنید و تا زمانی که در آن رشته به تسلط کامل نرسیده اید این چالش های 90روزه را تکرار کنید.

 • سميه ظاهري
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  واقعا ازتون ممنونم.خيلي خوشحالم كه با شما آشنا شدم،حتم دارم آشنايي با شما پاداش يك كار خوبي در زندگي گذشتمه 
  من حتما استفاده ميكنم وً نتايجم رو ميگم
  رویال مایند
    

  بسیار خوشحال می شویم موفقیت هایتان را با ما به اشتراک بگذارید

 • راضیه ناظران
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام و درود 
  ضمن تبریک سال جدید و آرزوی تندرستی و موفقیت و بهروزی در زندگی 
  ازشما به خاطر تمامی لطفی که انجام میدهید و مطالب کاملا کاربردی که در سایت میزارین سپاسگزارم . یه سئوالی که برای من پیش اومده اینه که در هدف گذاری چالش های 90 روزه قراره سه عادت خوب و بد انتخاب بشه و روشون کار شه 
  میخوام بدونم که در هر زمینه ای سه عادت ؟
  یعنی بعد مالی سه عادت و بعد رفتاری سه عادت و بعد شغلی ..... هم هر کدام سه عادت 
  یا نه کلا یه هدف در نظر گرفته بشه و سه رفتار رو 90 روز کار بشه ؟؟؟
  سپاس از لطف شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بر اساس این دوره شما در هر شش جنبه زندگی اهدافی را برای سال آینده مشخص می کنید و متناسب با هر کدام از اهداف عادت هایی را مشخص می کنید. مثلاً اگر هدف شما کم کردن 3 کیلوگرم در 90روز آینده است باید عادت روزانه 30 دقیقه پیاده روی را در خود ایجاد کنید. لازم نیست برای هر کدام از اهداف 3 عادت را انتخاب کنید. صرفاً عادت ها باید در راستای دستیابی به اهدافتان باشند. مثلاً عادت سحرخیزی و بیدار شدن قبل از ساعت 6 صبح می تواند بر تمام اهداف شما اثر مثبت داشته باشد. ممکن است شما در کل 9 عادت اساسی را پیدا کنید که می خواهید در سال جدید آنها را در خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما این است که در هر 90روز فقط 3عادت را مدیریت کنید و در 90روز دوم 3عادت جدید را انتخاب کنید. این صرفاً یک پیشنهاد است شاید شما بتوانید همزمان 5عادت را با هم مدیریت کنید.

 • یلدا
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  برای دانلود این مجموعه باید توی کدوم سرویس عضو باشیم؟با سرویس برنز یک ماهه نمیشه؟
  رویال مایند
    

  با هر اشتراک ویزه ای می توانید آن را دانلود کنید

 • behnam
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  سلام و وقت بخیر ببخشید این دوره هنوز برای بخش محتوای ویژه قابل استفاده و دانلود هست؟؟؟
  میخوام عضو ویژه بشم لطفا پاسخ بدید
  رویال مایند
    

  تا آخر 17 فروردین قابل دسترسی است

 • حسام الدین اعرابی
  دوشنبه 13 فروردین 1397
  ممنونم از جواب کامل و واضحتون
  رویال مایند
    
 • حسام الدین اعرابی
  دوشنبه 13 فروردین 1397
  سلام خدمت شما عزیزان رویال مایند...
  من کمی گیج شدم چون صحبت های استادانی مانند باب پراکتور و وین دایر با دارن هاردی و جیم ران در تناقض هستند....چون باب پراکتور و وین دایر چیزهایی رو هدف می دونن که ما رو به سطحی بالاتر میبرن و در واقع ما نمی دونیم چه جوری بدستش بیاریم و بیشتر اعتقاد دارن که در مسیر خواسته هامون به ما نشانه هایی داده میشه تا با انجامشون به خواسته هامون برسیم....
  اما بر طبق نظرات دارن هاردی و جیم ران باید برای هدفمون برنامه ریزی کنیم و در واقع ما می دونیم چه جوری به هدفمون برسیم...
  می خواستم راهنماییم کنین و بگین کدوم اساتید درست میگن؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اساتیدی همانند وین دایر و باب پراکتور هنگامی که از هدف صحبت می کنند منظورشان اهداف بلند مدت است، این اساتید می گویند باید اهدافی بزرگ را انتخاب کنید که شاید در حال حاضر چگونگی دستیابی به آن را ندانید. که ما این موضوع را در دوره هدف گذاری کاملاً توضیح دادیم که حتماً اهداف بلندمدت خود را بزرگ تعیین کنید. اما زمانی که صحبت از اهداف چندماهه و یا یکساله به میان می آید باید وضوح و برنامه داشته باشید. شاید یکی از اهداف بلندمدت شما این باشد که از لحاظ تناسب اندام به بدنی کاملاً ایده آل و متناسب دست یابید، اما در حال حاضر نمی دانید که چگونه می توانید به چنین هدف بزرگ و ایده آلی دست یابید. اما شما باید برای چنین هدف بلند مدتی یک هدف کوتاه مدت تعیین کنید که واضح و دست یافتنی باشد، مثلاً به عنوان اولین چالش 90روزه هدف کم کردن 3 کیلوگرم وزن را برای خود تعیین کنید. این هدف هم واضح است و هم دست یافتنی و با یک رژیم ساده و روزانه 30 دقیقه پیاده روی می توانید به این هدف دست یابید. هنگامی که به این هدف 90روزه دست یافتید دوباره یک چالش 90روزه دیگر تعیین می کنید و هدف جدیدی را تعیین می کنید. به همین ترتیب طی چند چالش 90 روزه شما به آن هدف بلند مدت بزرگ که در ابتدا دست نیافتی به نظر می رسید دست خواهید یافت. بنابراین هیچ تناقضی میان صحبت های اساتید مختلف وجود ندارد. تعدادی از اساتید بر روی اهداف بلند مدت تمرکز دارند و تعدادی از آنها بر روی اهداف کوتاه مدت تاکید دارند. اما ما در این دوره هم برای اهداف بلند مدت ارزش قائل شدیم و هم برای اهداف کوتاه مدت. 

 • mohammadhussein haddad
  شنبه 11 فروردین 1397
  یه سوال دیگه هم داشتم وقتی که من اهداف بلند مدت مثلا مالی رو یادداشت میکنم و بعد میخوام سالیانه رو بر اساس اونها بنویسم خیلی غیر قابل دسترس هستند بلند مدت من و یه جورایی می افتم در تله ای که اقای رابینز گفتند یعنی میخوام از اهداف 10 ساله کم کنم که بیشتر رویا هستن تا هدف و یا اهداف یک ساله رو بزرگ در نظر بگیرم که میدونم خیلی خیلی سخت میشه دستیابی به اونها چه کار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اهداف بلند مدت خود را پایین نیاورید. مثلاً اگر هدف مالی بلند مدت شما این است که 100میلیارد به دست آورید، فعلاً در سال اول 100میلیون را هدف گذاری کنید. نگران نباشید اگر بتوانید به هدف یکساله خود دست پیدا کنید چگونگی دستیابی به هدف 10 ساله طی سالیان آینده برای شما مشخص خواهد شد.

 • mohammadhussein haddad
  شنبه 11 فروردین 1397
  سلام و با تشکر بسیار زیاد
  یه سوال بنده تفاوت اهداف مالی و شغلی رو درست متوجه نشدم میشه بیشتر در موردشون توضیح بدید.
  بنده 27 ساله هستم و کارمند و قصد دارم که برای خودم کسب و کاری رو شروع بکنم. مثلا درآمد من جزو کدوم هست یا سرمایه گذاری و حتی اموزش رشد حرفه ای خودم اخه شما اینها رو جزو اهداف مالی اوردید پس اهداف شغلی میشه فقط مثلا محیط کاری اخه وقتی میگید سرمایه گذاری مالی خب من نوغ شغلم رو چطور تو اهداف شغلی بیارم یک بار تو اهداف مالی نوشته شده.
  ممنون میشم جفت این اهداف رو کاملتر توضیح بدید {گل}
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر می خواهید کسب و کار راه اندازی کنید اهداف شغلی زیادی خواهید داشت. یک کسب و کار از ده ها بخش تشکیل می شود. مثلاً در حوزه کسب و کار اینترنتی اولین هدف شغلی شما می تواند این باشد که سایتی طراحی و راه اندازی کنید و بعد از راه اندازی ده ها هدف دیگر است که باید آنها را تکمیل کنید. اما اهداف مالی صرفاً عدد و ارقام هستند. مثلاً درآمد ماهیانه 5 میلیون تومان، پس انداز سالیانه 100 میلیون، سرمایه گذاری در بورس 50 میلیون، کمک به خیریه 10 میلیون. همانطور که می بینید اهداف مالی صرفاً عدد و ارقام هستند.

 • شروین
  شنبه 11 فروردین 1397
  چطور میتونم عضو داوطلب باشم هم بتونم کمکی به گروه واقعن عالیه رویال مایند بکنم و هم بتونم روش زندگیه موفق رو از طریق گروه شما یاد بگیرم . راهی هست که با رویال مایند در ارتباط بود .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • Fereshteh
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  اخه ببینید منظور من اینه: بعنوان چالش 90 روزه هدف تعیین میکنیم که 3 کیلو وزن کم کنیم خب واسه این وزن کم کردن باید به کارایی بکنیم یا نه؟ مثلا عادت به پیاده رویو ایجاد کنیم یا عادت به رفتن به باشگاه
  بر فرض بعنوان چالش 90 روزه هدفمون پس انداز کردن1 میلیون پول باشه واسه رسیدن به این هدف خب باید عادت خریدن وسایل عیر ضروری و ولخرجیو کنار بزاریم
  و...
  رویال مایند
    

  دقیقاً، هدف اینه که طی 90روز یک میلیون پول پس انداز کنید و عادت اینه که طی این 90روز از خرید چیزهای بیهوده پرهیز کنید.

  چالش 90روزه برای اهداف مالی: پس انداز یک میلیون تومان

  چالش 90روزه برای عادات: ترک عادت ولخرجی

  ممکن است عادات شما بیشتر از 3 عادت شود، که این مشکلی ندارد. چون ایجاد بعضی از عادات آنچنان احتیاج به مدیریت دقیق ندارد. مثلاً شما برای رفع ولخرجی لازم نیست روزانه از جدول ثبت ریتم و یا تکنیک ایجاد زنجیره استفاده کرد. وقتی می گوییم حداکثر 3 عادت یعنی 3عادتی که به مدیریت زیاد احتیاج دارند. مثلاً عادت ترک سیگار، عادت ورزش روزانه و عادت صبح ها قبل از 5 صبح بیدار شدن. این 3 عادت واقعاً به مدیریت روزانه احتیاج دارند. اما از طرفی خیلی از عادات به آنچنان مدیریتی نیاز ندارند. به طور مثال شما می توانید 3عادت بزرگ را انتخاب کنید و در کنار آنها 6 عادت ساده را هم ایجاد کنید.

 • Fereshteh
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  سلام
  من تو قسمت تعیین چالش ها مشکل دارم.مثلا روز هفتم باید سه تا عادت رو انتخاب کنیم واسه اولین چالش 90 روزه ولی روز هشتم گرفتید واسه هر کدوم از اهداف یکساله تک به تک چالش های 90 روزه تعیین کنید آخه ما واسه رسیدن به این اهداف یکساله باید یسری عادتها رو تو خودمون ایجاد کنیم که اینجوری خیلی بیشتر از 3 عادت میشه اصل من این قسمت و متوجه نمیشم چجوریه ؟! ممنون میشم راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش 90روزه عادت از چالش 90روزه اهداف متفاوت است. به طور مثال شما به عنوان چالش 90 روزه اهداف تعیین می کنید که طی 90روز آینده 3کیلو وزن کم کنید و به عنوان چالش 90روه عادت تعیین می کنید که روزانه 30 دقیقه پیاده روی کنید. هدف می شود "کم کردن 3 کیلو وزن" و عادت می شود "روزانه 30 دقیقه ورزش کردن". تمامی این موارد به طور کامل توضیح داده شده است لطفاً با دقت مطالعه کنید.

 • مهدی
  چهار شنبه 8 فروردین 1397
  سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تیم بزرگ رویال مایند
  میخواستم بپرسم بعد از اتمام این سمینار آیا لازم هست کتاب بهترین سال زندگی شما از دارن هاردی مطالعه شود یا خیر؟ اثر مرکب چطور؟
  رویال مایند
    

  اگر می خواهید طبق این دوره هدف گذاری کنید کتاب بهترین سال زندگی شما لازم نیست خوانده شود، اما کتاب اثر مرکب را حتماً مطالعه کنید

 • Arefeh
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام وقتتان بخیر
  از کار بسیار ارزشمند و بزرگی که انجام می دهید بسیار سپاسگزارم. باور دارم ومی بینم که استقامت وپایداری شما،سعی در ارائه بهترین ها و به طور پیوسته بهتر وبهتر شدنتان تحولی بزرگ در جامعه ایجاد میکند.امیدوارم جواب تمام صبر و تلاشتان را به زودی و بیشتر تمام خواسته هایتان دریافت کنید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • شادناز
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم من تو بعضی هدفگذاریها واسه 1سال پیشرو برنامه ای ندارم . من دانشجوام و وقتی واسه داشتن شغل ندارم ایا اشکال نداره هدف گذاری مربوط به شغل خالی بذارم؟؟؟
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی نیست، گاهی اوقات شرایط طوری هست که باید فقط در یک جنبه از زندگی هدف گذاری کرد. 

 • Sajad
  شنبه 4 فروردین 1397
  سلام. تودفترچه ثبت ريتم هفتگي شما چالش ها رو 90 روز در نظر گرفتيد اما در واقعيت 84 روز هست؟ مثلا از 18 فروردين تا 8 تير!!
  رویال مایند
    

  منظور از 90 روز یعنی یک فصل کامل که حدود 12 هفته می شود. اگر دقت کنید در برخی موارد به جای 90روزه، اصطلاح 12 هفته ای را به کار برده ایم

 • Fereshteh
  پنج شنبه 2 فروردین 1397
  سلام
  تو روز دوم این دوره ک اهداف مالی رو مشخص میکنیم مثلا من که فعلا 20 سالمه و دخترمو تحت حمایت پدرم هستم نمیتونم که واسه خودم اهداف مالی داشته باشم
  من این قسمتشو مشکل دارم میشه خواهش کنم راهنماییم کنید 
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر می دانید از لحاظ مالی تامین هستید برای این بخش هدفگذاری نکنید 

 • pedram
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  عالیه سایت تون، پاینده باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • vahid
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  سلام ممنون از مطالب مفید در این دوره جامع هدف‌گذاری و منتظر دوره های دیگر از طرف رویال مایند هستیم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله در سال جدید دوره های متنوعی برگزار خواهیم کرد

 • Marian
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  سلام 
  واقعا ممنونم، خیلی امید بخش هست.
  همیشه دوست داشتم کسی در کنارم بود که راهنماییم میکرد به اهدافم برسم، یا حداقل زندگی بهتری را برای خودم بسازم، الان حس میکنم ، شما توانستید در روزهای سخت کنارم باشید و امید روزهای روشن را در دلم روشن کنید، ممنونم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • راضیه ناظران
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  با سلام و درود 
  تشکر و قدردانی می کنم از تمامی مطالبی که در سایت دارید و همچنین لطفی که می کنید . خدا قوت 
  من سایت شما رو واقعا دوست دارم و به هر دوستی که برای من عزیزه و هر شخصی که دوست دارم حتما پیشرفت داشته باشه سایت شما رو پیشنهاد میکنم .
  اگه میشد یه لطفی می کردید که این قسمت پایانی هدف گذاری رو بجای 29 اسفند امروز ارسال می کردین بهتر بود .
  چون فردا تعطیلی هست و من دستگاه پرینتر در منزل ندارم . محل کارم راحت تر بودم .
  در هر حال سپاسگزارم از تمامی شما عزیزان 
  ناظران
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" برای مدیریت 48 هفته سال 97 است که از 18 فروردین آغاز می شود. این دوره به گونه ای طراحی شده است که دارای 4 چالش 90 روزه است و 3هفته اول به عنوان تعطیلات در نظر گرفته شده است. با این وجود پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • رضا
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  سلام.ببخشید که مرتبط نیست ولی جایی دیگه ای نبود که نظرم را بنویسم از اقای تونی بازان و یا هاری لوراین که مباحثی که مربوط به حافظه میشن رو هم بزارید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • reza
  دوشنبه 28 اسفند 1396
  سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم چه میزان حجم برای دانلود این پکیج بصورت کلی لازم هست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فایل ها به صورت pdf هستند و حجم زیادی ندارند

 • شیرین
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام و تبریک پیشاپیش سال ۹۷ 
  راهنمایی بفرمایید چی را و چگونه باید دانلود کنم برای دستیابی به دوره های هدف گذرای ؟
  در پناه خداوند بزرگ
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اشتراک ویژه دلخواه خود را تهیه کنید سپس لینک دانلود تمام محصولات برای شما فعال خواهد شد. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • شمیم
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  با سلام و تشکر بابت زحمات شما ، در جزوه ی روز هشتم نوشتید که دو دفترچه داریم یکی مدیریت چالش های 90 روزه و دومی مدیریت هفتگی اهداف و همچنین هر هفته شامل جدول ثبت ریتم برای مدیریت عادت ها است ، اما فایل روز هشتم 39 صفحه است و فقط دفترچه ی مدیریت چالش های 90 روزه موجوده ، میشه بفرمایید دو تا جدول بعدی رو کی روی سایت قرار میدید ؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در همان دفترچه ذکر کرده ایم که در روز 29 اسفند دفترچه "مدیریت هفتگی اهداف" به اشتراک گذاشته می شود

 • پویا افراشته
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام و خداقوت خدمت گروه رویال مایند
  من طی این چند روز هدفگذاری به این موضوع پی بردم که علایق خودم رو میشناسم اما به هدفگذاری که میرسه نمیتونم تعیین کنم که دقیقاً در این زمینه ها چه کاری میتونم انجام بدم که به عنوان هدفم قرار بدم و دچار یه جور سردرگمی شدم.بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کسی را پیدا کنید که هدفی را که شما می خواهید، به آن رسیده باشد، سپس از او بپرسید چه مسیری را طی کرده و چه کارهایی انجام داده، شما هم همان گام ها را بردارید و همان نتایج را بگیرید. 

 • مرضیه
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  میخواستم سوال کنم که آیا این 8 روز باید پشت سرهم باشه ؟ میشه وقفه انداخت مثلا دو روز یکبار یا یک روز در میان مطالب آموزشی گوش داد و تمرینهاشو انجام داد؟ یا در صورت وقفه تاثیر تمرینات و مباحث و.. از بین میره ؟
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست دوست عزیز می توانید به هر شیوه که می خواهید این 8 مرحله را به پایان برسانید

 • امید
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  سلام. تا وقتی رویای بزرگ زندگیم رو کشف نکردم چطور میتونم هدف گذاری کنم.
  واقعا رویای بزرگم در زندگی رو نمیتونم پیدا کنم، شما میتونید کتابی رو در این زمینه معرفی کنید تا رویاهامون رو که میتونیم با عشق و انگیزه پی گیریشون کنیم رو کشف کنیم؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این موضوع کاملاً شخصی است، کتابی نمی تواند به شما بگوید به چه چیز علاقه دارید باید کارهای مختلف را امتحان کنید و جستجوگر باشید تا در نهایت کار مورد علاقه تان را پیدا کنید. همانطور که استیو جابز گفت: اگر کاری را که دوست داری هنوز پیدا نکرده ای به جستجو ادامه بده و هرگز تسلیم نشو.

 • محمد
  شنبه 26 اسفند 1396
  سلام. من هنوز اشتراک تهیه نکردم، میتونم هر وقت خواستم اشتراک تهیه کنم و به دوره هدف گذاری دسترسی داشته باشم؟؟ یا نه فقط تا ۲۶ اسفند وقت داشت
  رویال مایند
    

  بله مشکلی نیست

 • محمد
  جمعه 25 اسفند 1396
  با سلام و خسته نباشد.به علت وقت کمی که در این پنج روز آخر سال دارم نمیتوانم این دوره ۸ روزه را انجام دهم.نمیشه این دوره رو در ایام نوروز انجام دهم؟یا در دو روز تمام دوره را به پایان برسانم؟
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست دوست عزیز می توانید از هفته جدید این 8 روز را شروع کنید. میتوانید حتی از 1 فروردین تا 8 فروردین هدف گذاری را انجام دهید.

 • rooeen
  جمعه 25 اسفند 1396
  من احتمالن امسال به خدمت سربازی خواهم رفت 
  میخواستم راهنماییم کنید چطور باید این موضوع رو مدیریت کنم ؟ آیا استفاده از این دوره برای من مفید خواهد بود؟
  لطفن راهنمایی کلی به من و خیلی از دوستان که با سربازی مواجه می شوند بفرمایید بهترین نحوه برخورد چیست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوران سربازی معمولاً تمام وقت نیست و شما در طی روز ساعت های زیادی را زمان آزاد دارید. بهترین اهدافی که می توانید در این دوران داشته باشید افزایش مهارت ها و مطالعه در زمینه رشد شخصی است.

 • مریم
  پنج شنبه 24 اسفند 1396
  سلام
  ببخشید این برنامه هدف گذاری برای همیشه روی سایتتون هست که ؟
  چون من الان دارم برای ارشد میخونم فعلا وقتشو ندارم میخوام بعد از کنکور از این محصول استفاده کنم.
  ممنون
  رویال مایند
    

  بله خواهد بود

 • سعید
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  با سلام و دورود. من دیروز عضو گروه شدم و ثبت نام کردم . دوره جامع هدف گذاری رو دانلود کردم . اما تا روز پنجم توی این صفحه بود الباقی روزها تا روز هشتم رو از کجا دانلود کنم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره طی 8 روز انجام خواهد شد، در حال حاضر روز پنجم هستیم، تا شنبه(26 اسفند) هر 8فایل در سایت قرار داده می شوند

 • Fereshteh
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام
  میخواستم ببینم مدت زمان 3_5 ساعت فقط واسه 8 روز نیازه؟ یا بعد این 8 روز هم باید اینهمه واسش وقت بزاریم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فقط برای هشت روز اول به زمان زیادی احتیاج دارید

 • سپهری
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام لطفا هزینه اشتراک را بفرمایید که چقدر است؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش تعرفه های اشتراک ویژه رجوع کنید

 • تهمینه کاظمی
  چهار شنبه 23 اسفند 1396
  سلام من اپلیکیشنADM را روی گوشی نصب کرده ام، و فایل های چهار روز را دریافت کردم ، اما نمی توانم فایلهارا بازکنم و بخوانم لطفا راهنمایی ام کنید....
  رویال مایند
    

  لطفاً به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند

 • محمد
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  سلام و خسته نباشید. چرا روز پنجم ششم هفتم و هشتم، لینک دانلود ندارن؟ فقط چهار روز اولو گذاشتین.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره از 19اسفند تا 26 اسفند است. تازه در روز چهارم هستیم

 • سجاد
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  رویال مایند سلام
  آیا شما خودتون به هدفاتون رسیدین تو زندگی.
  دوره هدف گزاری واقعا دوره حساسیه و تا زمانی که به هدف نرسیدی راهش بهت نشون داده نمیشه
  رویال مایند
    

  دوست عزیز رویال مایند شخص که نیست، رویال مایند یک تیم است. از طرفی این دوره بر اساس آموزه های دارن هاردی و جیم ران و دیگر اساتید موفقیت طراحی شده است، که رزومه این افراد کاملاً مشخص است

 • مريم
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  باتشكر بسيار بابت كانال بينظير رويال مايند
  منظور از كتاب دارن هاردي و جيمز ران كدام كتابهاشون هست؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  کتاب هایی که در بخش محتوای ویژه سایت به اشتراک گذاشته شده است

 • مریم
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  باسلام و عرض ادب و احترام
  من مشتاق استفاده از دوره جامع هدف گذاری هستم، اما متاسفانه طبق روش گفته شده در بخش راهنمای دانلود نمی تونم عمل کنم(با تبلت) همچنین لینک های سبز را فقط تا روز چهارم دارم و سایر محتواها نیست. خواعش میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره هدف گذاری از 19 تا 26 اسفند است و در حال حاضر در روز چهارم هستیم، روزهای دیگر قرار خواهد گرفت. در صورتی که برای دانلود مشکل دارید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما بررسی شود.

 • فرشته
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  سلام
  من یکماهه ثبت نام کردم ومیخوام از دوره ی هدف گذاری استفاده کنم. الان نمیدونم باید کجا برم و دفترچه های هدف کجا هستند.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز لینک های دانلود سبز رنگ برای شما باید فعال باشند. در صورتی که به راهنمایی بیشتر نیار دارید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • سجاد
  دوشنبه 21 اسفند 1396
  سلام
  بر طبق این آموزه ها باید حداقل 6 هدف برای سال جدید در نظر گرفت این در حالیه که دارن هاردی در سمینار بهره وری دیوانه وار که در سایت هم موجود هست میگه حداکثر 3 هدف برای هر سالتون بنویسید که باعث افزایش تمرکز برای رسیدن به اهداف و بهره وری بالا میشه و من هم دقیقا همین کار رو کردم.ضمن اینکه برای اهداف بلند مدت من اهداف 5 ساله برای خودم مشخص کردم چون 10 سال در دنیای پرتلاطم امروزی قابل پیش بینی هم نمیتونه باشه و یه نکته دیگه اینکه کوین ترودو میگه نیازی به تعیین دقیق زمان دسترسی به اهداف و مشخص کردن جزئیات دقیق خواسته ها نیست .
  به طور مثال وقتی میگم من یه ماشین مرسدس بنز مشکی مدل فلان رو میخوام از نظر من اون ماشین بهترین ماشین دنیاست در حالی که اینطور نیست و ماشین های بهتر از اون هم وجود داره و درستش اینه که بگم من یه ماشین خوب و لوکس میخوام تا کائنات بهترین ماشین رو در زمان مناسب برام فراهم کنه و به نظرم منطقی هم میاد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تازه در روز دوم هدف گذاری هستیم این دوره 8 روزه است، لطفاً عجله نکنید، هنوز لازم نیست به 3 هدف برسید، در روز هفتم و هشتم این کار را انجام می دهیم. همانطور که در روز دوم گفتیم هدف 5 ساله هم می تواند بلند مدت باشد. در مورد نحوه تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت هم در روز اول گفتیم که اهداف بلند مدت لازم نیست آنچنان دقیق و واضح باشند، اما اهداف کوتاه مدت باید واضح باشند، به طور مثال هدف بلند مدت شما می تواند خرید یک خودرو فوق لوکس باشد اما اگر تا پایان امسال قصد خرید یک خودرو دارید بدیهی است که باید بدانید کدام خودرو را می خواهید خریداری کنید. یعنی شما نمی توانید تخمین بزنید که تا 6ماه آینده چقدر درآمد دارید و چه خودرویی را می توانید خریداری کنید؟؟ تمام سیستم های معتبر هدف گذاری می گویند هدف کوتاه مدت باید واضح باشد و موعد زمانی داشته باشد، سیستم  SMART هم به این موضوع تاکید می کند، حتی ناپلئون هیل هم در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید این موضوع را بیان کرده است. حال اینکه شخصی بنام کوین ترودو ادعا می کند اهداف لازم نیست دقیق و زمان دار باشد نظر شخصی ایشان است، ایشان حتماً آموزش تهیه لیست آرزو داده اند. دوست عزیز در مقدمه هم گفته شد قرار نیست لیست آرزو درست کنیم، قرار است اصولی هدف گذاری کنیم، اینکه بگویید من تا پایان امسال یک خودروی لوکس می خرم که هدف نیست این یک آرزو خواهد بود. باز هم تاکید می کنیم هدف بلند مدت با هدف کوتاه مدت متفاوت است. هدف بلند مدت بیشتر جنبه یک خواسته، آرزو و رویا دارد ولی هدف کوتاه مدت باید دقیق و واضح و زماندار باشد تا شما را متعهد کند و به یک الزام تبدیل شود.

 • علی
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام و عرض ادب خدمت تمام دست اندرکاران سایت رویال مایند.ببخشید من یه سوال داشتم.و اینه که: من تا روز ۵ شنبه ۲۴ اسفند اصلا وقت ندارم که برنامه ۸ روزه رو اجرا کنم و می خواستم بدونم میشه مثلا از جمعه یا شنبه هفته آینده شروع کرد؟!ممنون
  رویال مایند
    

  بله مشکلی نیست، فایل ها را به ترتیب قرار خواهیم داد و شما می توانید از هفته آینده هدف گذاری را شروع کنید.

 • زهرا
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام، ممنونم بابت محتوا های فوق العاده تون.
  میخواستم ببینم قبل از شروع این دوره لازمه که محتوا های قبلی رو دیده یا خونده باشیم؟ مثل خوندن کتاب "قدرت عادت".
  و اینکه این برنامه کلا چه قدر روزانه نیاز به زمان داره ؟ 
  (چه در 8 روز ابتدایی و چه در ادامه. )
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام نکات لازم در جزوات گفته خواهند شد، اما اگر زمان کافی دارید بهتر است کتاب های دارن هاردی و جیم ران و همچنین جلد اول کتاب قدرت عادت خوانده شود. در مورد سوال دوم برای 8 روز اول روزانه حدود 3 تا 5 ساعت زمان لازم است تا تمرینات انجام شوند و در طول 52 هفته کافی است که طبق دفترچه مدیریت اهداف هر هفته یکبار پیشرفت اهداف را بررسی کنید تا انشاالله در پایان سال 97 اهدافتان را محقق کرده باشید.

 • سجاد
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام و درود
  لطفا محتوای هدف گذاری 8 روزه را در اول صبح به اشتراک بگذارید که بشه در طول روز بهش فکر کرد تا بتونیم وقت بیشتری رو برای هدف گذاری اصولی اختصاص دهیم.ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر روز عصر ساعت 5 بعد از ظهر قرار خواهد گرفت، به دلیل اینکه اکثر دوستان در طول روز در محل کار حضور دارند و عصرها وقت آزاد برای انجام تمرینات دارند. با این وجود شما می توانید هر روز صبح تمرین روز قبل را انجام دهید

 • وفا
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  جای چنین مبحثی در سایت خالی بود که خوشبختانه لطف کردین تو سایت قرار دادین ،اهمیت هدف گذاری بسیار بسیار بالا هست. با قدرت جلو برین.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سامان
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  سلام ممنون از زحمات و کیفیت بالای کارهاتون.... امکانش هست مطالب هر روز رو صبح اول وقت همون روز قرار بدید که بتونیم از اول صبح انجامش بدیم؟
  رویال مایند
    

  به دلیل اینکه اکثر دوستان در طول روز در محل کار حضور دارند، هر روز عصر ساعت 5 تمرینات جدید را قرار خواهیم داد. شما می توانید هر روز صبح تمرین روز قبل را انجام دهید

 • اسماعیل فتحعلیزاذه
  یکشنبه 20 اسفند 1396
  . خدا را شاکرم که همچین عزیزانی توی کشور عزیزم هستند که کارشون بالا بردن شأن و عزت این مرز و بوم است. مسیر زندگی من با این کانال تغییر کرده. تلاش گران رویال مایند اجرتون با خداست
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • شادی صارم
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام وقت بخیر.من اشتراک دارم اما نمی تونم مطالب رو دانلود کنم.
  لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند و به سرعت رفع کنند.

 • amir
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام
  ببخشید من یه سوال برام به وجود اومده
  بعد از اینکه اشتراک ویژه تهیه کردیم، آیا برای تهیه محصولات از بخش محتوای ویژه، بازهم برای هر محصول جداگانه باید هزینه ای پرداخت کنیم؟!!
  ممنون
  رویال مایند
    

  نه دوست عزیز، شما با تهیه اشتراک ویژه به تمامی محتوای ویژه دسترسی دارید

 • مجید
  شنبه 19 اسفند 1396
  درود،
  من در این روز ها خودم را برای کنکور ارشد سال 97 آماده می کنم، برای شرکت در این دوره هدف گذاری، چقدر زمان باید بگذارم؟ منظورم زمان مورد نیاز برای مطالعه و یا دیدن ویدئو های مربوط به این دوره هدفگذاری که 8 روز طول می کشد است.
  رویال مایند
    

  تقریباً روزانه بین 3 تا 5 ساعت

 • مهدیار
  شنبه 19 اسفند 1396
  سلام ممنون میشم بفرمایید دوره جامع هدفگذاری چقدر هزینه دارد؟ با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هزینه ای ندارد تنها کافی است اشتراک ویژه سایت را تهیه کنید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اقدام به تهیه اشتراک کنید.

 • رویا
  شنبه 19 اسفند 1396
  ممنون، بسیار عالی بود، همیشه برای هدف گذاری دچار تضاد بودم که باید اهداف بزرگ انتخاب کنم و یا اهداف منطقی که با مطالعه آموزه های جزوه روز اول این تضاد کلاً برطرف شد.
  رویال مایند
    

  بله، برای تعیین اهداف در روز دوم و سوم حتماً جزوه روز اول را با دقت مطالعه کنید.

 • سجاد
  شنبه 19 اسفند 1396
  واقعا کارتون عالیه ...این دوره بهترین هدیه سال 97 بود که سایت رویال مایند میتونست به کاربرانش بده...من که با تمامی وجودم این دوره رو دنبال میکنم و متعهد به انجام تمرینات و نتیجه گرفتن از این دوره استثنایی میشوم.
  به همه عزیزان سایت رویال مایند به ویژه مدیر مسئول سایت آقای روزبه ملک زاده و کاربران سال 97 رو تبریک میگم و یقین دارم همه یک سال رویایی رو با انجام تمرینات دوره برای خودشون رقم خواهند زد و سایت بینظیر رویال مایند هم با قدرت به روند رو به رشدش در سال جدید ادامه خواهد داد...
  سپاس بیکران❤🌷
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما، امیدواریم سال 97 به بزرگترین اهداف خود دست یابید