جول اوستین - تحقق رویاها

جول اوستین

رویاهای بسیار بزرگی درون شما وجود دارد که به تنهایی نمی‌توانید به آن‌ها دست یابید. برای تحقق این رویاها نیاز است که به خالق خود نزدیک‌تر شوید.تمامی ما اهدافی در زندگی داریم که می‌خواهیم آن‌ها را محقق کنیم. اما ممکن است در این مسیر با موانعی روبرو شویم.اگر شما وظیفه‌ی خود را که باور مجدد است انجام دهید و اشتیاق دوباره‌ای درون خود ایجاد کنید، خداوند آن‌ رویایی را که فکر می‌کردید دفن شده است احیا خواهد کرد.

هر ناامیدی، هر تأخیر، هر درِ بسته‌ای تنها یک مانع نیستند،

بلکه روندی هستند که از طریق آن خداوند شما را به جایگاهی که باید باشید خواهد رساند.

رویایی را که شما رها کرده‌اید، خداوند رها نکرده است. ممکن است تا به امروز فرصت‌های مختلفی را از دست داده باشید، اما خداوند می‌داند چگونه زمان از دست رفته را جبران کند.

بخشی از این سخنرانی:

مدت زمان این سمینار: 21 دقیقه

حجم فایل: 107 مگابایت

راهنمای دانلود: 

- بر روی دانلود از سرور اصلی کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید.

- در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی دانلود از سرور اصلی چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

دیدگاهها


نظرات دیگر کاربران

مهیار سپهری
جمعه 21 آبان 1395
با سلام و تبریک بابت راه اندازی  سایت جدید. محتویات سایت واقعا فوق العاده اس اگه ممکنه مدت زمان فایلهای  اشتراک ویژه رو هم درج کنین. خیلی خیلی متشکرم
رویال مایند
   
حمیدرضا نوروزی
جمعه 21 آبان 1395
عالی
رویال مایند
   
negin
جمعه 28 آبان 1395
royalmindperfect
رویال مایند
   
مهدی
چهار شنبه 1 دی 1395
عرض ادب و خدا قوت
توضیحی در مورد اکانت ویژه میخواستم
در سایت ثبت نام کردم و برای دانلود کلیپها و پرداخت هزینه ب مشکل میخورم
باسپاس
سپاس
رویال مایند
   

با پشتیبانی سایت در تماس باشید