کتاب الکترونیکی - قدرت من هستم (جول اوستین)

جول اوستین

جول اوستین در سال 1963 در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی های او به طور متوسط 7 میلیون بیننده در طول یک هفته و 20 میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در 100 کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می شود. جول اوستین در سال 2006 در لیست 10 انسان تاثیر گذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته است که تمامی این کتاب ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته اند و بعضی از آنها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب های نیویورک تایمز بوده اند. 

پدر جول اوستین، جان اوستین که خود کشیش کلیسای لیکوود بود همواره از جول درخواست می کرد که جانشین پدر باشد، اما او از این کار قبل از سال 1999 سر باز می زد، اما بلاخره تصمیم پدر را پذیرفت و تصمیم گرفت جانشین پدر شود. 6 روز پس از اینکه جول اوستین به عنوان کشیش کلیسای لیکوود منصوب شد پدر او در اثر حمله قلبی درگذشت. از آن زمان به بعد ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است و در سال 2005 با هزینه 105 میلیون دلاری به کامپکت سنتر تگزاس منتقل شد.

اولین کتاب جول اوستین به نام "بهترین زندگی شما" در سال 2004 به چاپ رسید که بلافاصله در صدر کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. کتاب قدرت من هستم در سال 2015 به چاپ رسیده است که پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب جول اوستین بوده است. این کتاب دارای 19 فصل است، جول اوستین در این کتاب به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم" هایی که بر زبان می آوریم صحبت کرده است. جول اوستین در این کتاب تمام تلاش خود را می کند که به خواننده این پیام را برساند که  هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهد، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده‌است . این کتاب با وسواس خاصی، به صورت کامل توسط مدیریت رویال مایند در حال ترجمه است و فصل به فصل با شما دوستان به اشتراک گذاشه می شود، همچنین کتاب صوتی این کتاب هم با کیفیت بسیار بالا تهیه می شود و در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت.

 

چکیده‌ای از کتاب قدرت من هستم:

فصل اول: قدرت من هستم

«من هستم» هایی که بر زبان می آورید، می‌تواند باعث موفقیت یا شکست شما شود. متأسفانه ما همیشه مرتکب اشتباه می‌شویم و از عبارات منفی استفاده می‌کنیم. در آینه نگاه می‌کنیم و با ناراحتی سرِ خود را تکان می‌دهیم و می‌گوییم: «من بسیار پیر هستم». بعضی از دوستان خود را می‌بینیم و احساس می‌کنیم آن‌ها از ما بااستعدادتر هستند و زیرِ لب با خود می‌گوییم: «من خیلی متوسط و معمولی هستم».قانون این است:

هر عبارت یا صفتی که به همراه دو کلمۀ من هستم بیاورید، بخشی از واقعیت شما در آینده می‌شود.

 هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهید، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده‌اید و اجازه ورود به آن را داده‌اید.اما خبر خوب این است که،این شما هستید که تعیین می‌کنید چه عبارت و یا صفتی را بین دو کلمه من هستم قرار دهید.

فصل دوم: یا مثبت اندیش باش، یا ساکت شو!

جایگاه فعلی شما وابسته به کلام شما در گذشته است. کلمات مانند دانه هستند. هنگامی که شما کلمه‌ای را بر زبان می‌آورید، شما به آن جان می‌بخشید و اگر به گفتن آن ادامه دهید، در نهایت به واقعیت شما تبدیل می‌شود. خواه بدانید یا ندانید شما در حال پیشگویی آینده‌تان هستید. بر زبان آوردن جملات فوق‌العاده‌ای مانند: من خوشبخت هستم، من قوی هستم، من رویایم را تحقق می‌بخشم، تنها مثبت اندیشی صرف نیست. با گفتن چنین جملاتی، شما پیروزی و موفقیت خود را در آینده پبشگویی می‌کنید. همواره زندگی شما در جهت کلام شما حرکت می‌کند. اما متأسفانه اکثر مردم خلاف این را پیشگویی می‌کنند، آن‌ها می‌گویند: من هیچ‌وقت به موفقیت چشمگیری دست نمی‌یابم، هیچ‌وقت تناسب اندام خود را بدست نمی‌آورم، کسب و کار کِساد است، به احتمال زیاد اخراج می‌شوم. آن‌ها نمی‌دانند که با این کار در حال پیشگویی شکست خود هستند. به عبارت دیگر، آن‌ها شکست، متوسط بودن و کمبود را به زندگی خود فرا می‌خوانند...

فصل سوم : خواسته‌ات را بر زبان بیاور

کلمات قدرت خلق کردن دارند. وقتی شما کلامی را بر زبان می‌آورید به آن زندگی می‌بخشید. این‌که شما باور داشته باشید خوشبخت هستید بسیار مهم است، اما بر زبان آوردن عبارت «من خوشبخت هستم» بسیار مهم‌تر است. زیرا با گفتن این عبارت، هر کجا که باشید خوشبختی به دنبال شما می‌آید. فکر کردن، باور داشتن و امید داشتن همگی خوب هستند، اما اگر می‌خواهید یک گام فراتر بگذارید، باید خواسته خود را بر زبان بیاورید. اگر رویایی دارید که می‌خواهید محقق شود یا با مشکلی مواجه شده‌اید که می‌خواهید رفع شود، باید از قدرت کلام خود استفاده کنید. باید آن را بر زبان بیاورید. این تنها راهی است که می توانید ایمان خود را فعال کنید...

 

دیدگاهها


نظرات دیگر کاربران

علی نوذری
یکشنبه 19 دی 1395
آیا امکانش هست اکانت ویژه تهیه نکنیم ولی کتاب را خریداری کرد؟
رویال مایند
   

دوست عزیز باید کتاب کاملاً ترجمه شود تا در فروشگاه قرار بگیرد.

کسری
یکشنبه 19 دی 1395
عالی!
رویال مایند
   
عاطفه روحی
یکشنبه 19 دی 1395
عالیه
رویال مایند
   
مهیار هاشمی
چهار شنبه 22 دی 1395
با تشکر از گروه رویال مایند .چه زمانی کتاب صوتی من هستم در سایت قرار میگیرد .ممنون
رویال مایند
   

از هفته آینده

مهدی
پنج شنبه 23 دی 1395
عالیه ...مرسی ..رویال فوق العادست !
رویال مایند
   
فاطمه صیاد
پنج شنبه 23 دی 1395
ممنون.از اینکه شماها هستید .
رویال مایند
   
نوراله
یکشنبه 26 دی 1395
بی نظیر و عالی در تمامی زمینه ها ازاینکه کتاب را صوتی هم قرار داده اید و برای آن زحمت کشیده اید بی نهایت از شما سپاس گذارم و ممنون و چقدر لذت بردم که به پیشنهادم عمل شد و معرفی هرچندکوتاهی از جول استین قرار داده شد ،  امیداورم این شرح مختصر و صوتی شدن به سایر شخصیتها و کتابها نیز تسری یابد خدای بزرگ یاورو پشتیبانتان باد ,و بازهم سپاس بخاطر تمام زحمتی که می کشید
رویال مایند
   

ممنون از لطف شما